.

.

Со попуст
Имитација Снежна Був Пердув

Имитација Снежна Був Пердув

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Рачно насликана со боја на база на масло која нема да работи ако е привремено влажна Ако барате најреални имитациони пердуви од орел, јастреб и був наоколу, ги најдовте! Секој од овие пердуви е рачно насликан со големо внимание на деталите. Уметникот кој ги создава овие пердуви започнува со рачно избирање на најквалитетните домашни бели гуски и пердуви од мисирка што може да ги најде. Потоа поминува низ макотрпниот процес на внимателно чистење, исправување, подготвување и сечење на пердувите за да се обезбеди потребната форма и големина. Конечно, овие се рачно насликани за да се трансформира обичен бел пердув во убава, многу реална репродукција на пердув раптор. Овој пердув претставува пердув од Снежна Був. Секој пердув е уникатен, така што нарачаните пердуви можеби не се баш како оној на сликата. Овие пердуви се прибл. 7 1/2" долг и 1 1/2" широк.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

Игличките со 14 мерачи се претходно исечени на 1 / 2 инчи долги и се направени од никротална жица отпорна н�

DEN 0.67

Многу удобен и лесен за употреба, ве прави сам процес попријатен и позабавен Практични и практични дода�

DEN 2.33

Оваа листа е за 1 парче полу петел игла пробие пердув рампа обоени во тегет Овие рачно изработени полупр�

DEN 1.00

€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q занаетите со пердуви се професионални стерилизирани со висока температура исчист

DEN 2.00

леплива лента со двојно лице Дебела : 180грама / квадратен метар, дебела ОКОЛУ 1ММ Големина : 50х110 см, Боја : �

DEN 1.33

2 Детски Безбедносни Ножици со Жирафа И Зебра Дизајни Дозволете им на фантазијата на вашето дете да диве

DEN 3.00

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно...

DEN 0.33

140мм висока х 95мм широк Печатени на едната страна со уникатен дизајн Две претходно исечени дупки Направ�

DEN 0.67

ИЗДЛАБЕТЕ ЈА ПРВАТА ЛАЖИЦА и МНОГУ ПОВЕЌЕ : овој комплет за резба со лажица е направен за да ви помогне д�

DEN 849.60

Оди види истражуваат колекција комплет Комплетот за собирање вклучува 12 12х12двострани обработени харти

DEN 0.33

Совршен Производител На Лак Користете за да направите различни рачно изработени подароци, украси и мно�

DEN 0.33

1Рачката со пролетно дејство го прави ударот полесен и поудобен за употреба и нежни раце.Создадете форм�

DEN 3199.84

Сеуште сте загрижени дека нема да можете да најдете шема? Имаме сопствена услуга и прифаќаме различни п�

DEN 268.64

Детски Комплет За Тесто За Играње : комплетот за правење Тестенини доаѓа со многу слатки додатоци за тес

DEN 143.84

Недовршени ПолуДрвени МонистраИзработени од врвно лотосово дрво, мазна површина, лесни и издржливи, бе�

DEN 256.00

1 книга од 25 листови чист сребрен лист за јадење 9,5 см на 9,5 см листови (3,74 инчи на 3,74 инчи за секој лист сре

DEN 1.00

Грифин 100% Природен Кабел од Свилена Мушка е достапен во 20 природни бои и 13 различни големини на конец Се�

DEN 220.64

Создадете кул занаети и направете суштинско значење со оваа прекрасна селотејп во боја! Силен издржлив

DEN 0.33

Течен лепак за уметност и занаети, проекти во училница и секојдневен дом; одлично за правење домашна лиг

DEN 605.12

занаетчиски материјали Шаблон, Дијамант Доц, Пенкало, Сад, Восок И Инструкции Тоа е како боја по броеви, �

DEN 815.84

Висококвалитетни Пердуви Прекрасни природни цвеќиња за свадбен букет, сцена, дневна соба, спална соба, �

DEN 159.84

Совршено купување за подарок Производот е уникатен и носи свои природни карактеристики Произведени во

DEN 720.00

ЛЕПЕНКА За ПОПРАВКА НА КОЖА самолеплив кожен лепенка помага во поправка на гребење, пукнатина и кинење

DEN 1.00

1 Анти фалсификување на царински, безбедносни, банкарски, осигурителни, судски и други одделенија Занае�

DEN 271.84

●5 Големини Дрвени Шипки За Шпилка ● ќе добиете 60 парчиња 1 / 8 инчи, 60 парчиња 3 / 16 инчи, 40 парчиња 1 / 4 инчи,

DEN 0.67

Материјал : 100% природен пердув Занаетите со пердуви се професионални стерилизирани со висока температу

DEN 191.84

Занаетчиски Материјали Занаетчиски Материјали Купиштата DCWV доаѓаат со печат На одобрување на Дедо Мра�

DEN 3.33

ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : ОВАА СТАВКА НЕ Е ДОСТАПНА ЗА ИСПОРАКА ВО КАЛИФОРНИЈА Тежок леплив спреј кој е совр�

DEN 191.84

€Diy Забава q5d Дијамант Сликарство Е Најпопуларниот, Модерен И Најпопуларен Рекреативен Загатка Diy Проек

DEN 1.67

Нека имате пролет што цвета Рачно ткаени со љубов Вклучувајќи челични жици, формирајќи три димензии Рач

DEN 2863.84

Дали сакате сопствено лого за вашиот бренд?Имаме сопствена услуга и прифаќаме различни прилагодени обр

DEN 2.67

Комплет За Светла Боја За Лице : Најновиот комплет за сликање лице може да се користи на лицето и телото �

DEN 1.00

Копчињата за печурки имаат стебло од 1 / 4 инчи Копчињата за печурки се сечат од јавор недовршено дрво Маз

DEN 883.20

25мм тркалезна бакарна глава (месинг+сребро), 30мм круг бакарна глава, Овална бакарна глава Квадратна бака

DEN 462.72

Седум различни алатки, пет од секој стил Двоен крајдве алатки во едно! Практичната чаша за складирање ги