.

.

Со попуст
Touchpad Заштитник За Lenovo ThinkPad T14s-ClearTouch За Touchpad, Подлога Заштитник Штит Покрие Филм Кожата За Lenovo ThinkPad T14s

Touchpad Заштитник За Lenovo ThinkPad T14s-ClearTouch За Touchpad, Подлога Заштитник Штит Покрие Филм Кожата За Lenovo ThinkPad T14s

DEN 207.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Чувајте ја вашата Тинк-Рампа Т14с (14ин) тачпад или подлога за тачпад заштитена без да ја жртвувате чувствителноста на допир! Вашата подлога за допир ќе биде ЗАШТИТЕНА од гребнатини и други оштетувања Во случај на случајно оштетување на Вашиот Чист Допир, само излупете го Чистиот Допир и вашата подлога за допир ќе биде добра како нова! Бидете сигурни дека веднаш нанесете уште Еден Чистач!. ? [НАПРЕДНО] Чистиот Допир се прилепува беспрекорно и беспрекорно на вашата подлога за допир со специјално лепило БЕЗ ЛЕПАК и никогаш нема да остави лепливи остатоци што можат да ја оштетат вашата подлога за допир. ? [СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ] Направено Со цврст, висококвалитетен, двослоен филм, нашиот Заштитник За Чист Допир е ДИЗАЈНИРАН СО ПРЕЦИЗНОСТ за да одговара на точните димензии на подлогата за допир на вашата сакана Тинкпад Т14с (14ин). ? [МАТ ПОВРШИНА] нашиот уникатен Чистач е дизајниран со површина слична на хартија, додека ГО одржува СВОЈОТ ЈАСЕН изглед за да обезбеди подобрено искуство. Совршен за мазен допир и погодност за пишување. ✌ [ДВО-ПАКЕТ] [ЗАБЕЛЕШКА] Овој Производ не го покрива вашиот tinkpad t14s (14in) на екранот, Тој е Заштитник за вашата подлога за допир. Доаѓа со 2 (ДВА) Заштитници На Чистач-Чувајте еден за идна употреба или споделете го со пријател за да ја споделите радоста!. Заштитете ја вашата подлога за допир или подлога од гребнатини со Чистиот Допир на Боксовите!Чувајте ја вашата Think Pad t14s (14in) touchpad или trackpad заштитена без да ја жртвувате чувствителноста на допир! Вашата подлога за допир ќе биде ЗАШТИТЕНА од гребнатини и други оштетувања. Во случај на случајно оштетување на Чистиот Допир, само излупете го Чистиот Допир и вашата подлога за допир ќе биде добра како нова! Бидете сигурни дека веднаш нанесете уште Еден Чистач!Чистиот Допир се прилепува беспрекорно и беспрекорно на вашата подлога за допир со специјално лепило БЕЗ ЛЕПАК и никогаш нема да остави лепливи остатоци што можат да ја оштетат вашата подлога за допир.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

Видливо видливо : 16инчен долги сообраќајно стапче има 6 светла внатре плус 1 бела ЛЕР на врвот, што може д�

DEN 1.67

Сертификација : CE Сертификација : Rohs Сертификација : Ул Континуирана струја (А) : 0,5А Комутација : Без четк�

DEN 716.80

※ 【Безбедност】 : Користењето на 18650 батерии со висока стапка, користејќи ја најновата технологија, мож�

DEN 1574.40

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб...

DEN 2.00

Оваа украсна музичка кутија е прекрасен подарок за пријателите и семејството Тоа е смислена идеја за по

DEN 1.33

Брзи и лесни за откривање на знаци за нарушување Продолжен животен век Сериски броеви со обликување со �

DEN 753.60

30 ° до +190 ° Фаренхајт 500 фунти капацитет Цврсто тркало на уретан Капацитет од 500 фунти Цврсто тркало на ур

DEN 1.67

Компатибилност : HAP116 Z TRUE HEPA филтер компатибилен со Holmes E HAP116 Z HAPF115 уред Филтрација на 3 фази : филтерот пре

DEN 1.67

Носете над вашите омилени спортски хеланки за вежбање, одлични натпревари здолништа, шорцеви за обичен

DEN 1067.20

✯ истрог и издржлив Excеквентната отпорност на 'рѓа и оксидација не само што ја обезбедува нивната издрж�

DEN 2.33

Мајка за миленичиња за куче и мачка Погоден миленик за миленичиња за мало куче и мачка Материјал : 100% пол

DEN 847.20

100% полиестер Затворање на привремено Полурелаксиран погоден пант Нова 150 крпа со двонасочно истегнувањ

DEN 159.84

Тивка и еколошка чиста моќност : опремена со батерија со батерии од 748 Wh Life Po4, без гориво или бензин, без ч

DEN 1.33

Компактна големина, лесна и преносна, лесна за носење и може да обезбеди долго време на услугата Усвојув

DEN 249.44

Не се вклучени батерии и упатства Не е потребно програмирање Само Целзиусови е достапен, не може да се с�

DEN 2.00

Материјал : Памук и полиестер Material ★ ★ Материјал : Зимски палта за жени лесни, меки, строги, удобни и лесн

DEN 1036.80

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop Истиот ден за испорак

DEN 339.20

8 x црна пластична облека закачалки за облека за облека со панталони со панталони и усни Направено од цвр

DEN 2.33

Микро прекинувачи Прекинувачот е изработен од материјали, кои се издржливи и имаат долг животен век...

DEN 191.84

3 парчиња четки од жица од не'рѓосувачки челик и 3 парчиња четки за жица од месинг за чистење на згура за з

DEN 0.67

Исклучително детално Прави одличен подарок или одличен додаток на вашиот декор Одлично порцеланско за�

DEN 1.33

【Тесните и точни】 Дојдете со универзален тип на тресење, широко користен, поседувајте тесно стегање, м�

DEN 151.52

Титаниум челик Магнетни нараквици за артритис кај жени изработени од материјал за трајно и удобно носе�

DEN 2.33

Адаптер за напојување со автоматски камиони за автомобили DC36 V 48 V до DC 12 V чекор надолу конвертор...

DEN 3.33

Замена на касети за преработени мастило за повторно воспоставено мастило за еднократно производство з�

DEN 150.08

Класичен свирче за слајдови што носи одлични сеќавања од детството Играјте песни, имитирајте птици, нап

DEN 605.60

Заменета батерија за скенер за баркод Интермек CK3, CK3 A, CK3 C, CK3 C1, CK3 N, CK3 N1, CK3 R, CK3 X Резервна батерија 5200m Ah / 1

DEN 1016.00

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

DEN 169.28

Истиот работен ден испорака !! Нитрилна гума Опрстени : Нашата висококвалитетна гума Опрстен е многу удо

DEN 303.68

Шише со вода Каваи ❤ 【Моден стил】 Нашето шише со вода Каваи Мечка има многу различни бои за да изберете

DEN 2.00

Сплитер за вежбање со огревно дрвопарчињата за вежба се одлична алатка за да ви помогнат сите видови на

DEN 2.00

Направено од висококвалитетна хромирана цврста месинг на месинг, компатибилен со уникатен и елегантен

DEN 1305.60

Спуштените камења се користат како енергетски камења во алтернативната медицина Тие исто така се корис

DEN 2.67

Екстремен автоматски фокус на брзина со дизајн на челични барел Вклучува Carry Case & Caps Користете филтри за

DEN 0.67

Атрактивен стил со осветлувачки и ротирачки функции класичен знак на wallидови од берберница, атрактивна

DEN 1999.84

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : направете добро осветлени слики без потребни прилагодувања со автоматско изложувањ

DEN 223.84

Големина : 5 (W) x 3 (H) FT / 1,5 (W) x 0,9 (H) M (висока ширина од 1,5 метри x 0,9 метри висока) Материјал за оваа позадина н

DEN 2.33

Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина 1,5 x 11 x 30мм Изработено е од висококвалитетен

DEN 0.33

Исклучителна одбојка за клучеви може да биде како мобилен телефон, приврзок за торби, да го обеси каде и

DEN 2224.00

Непречено и ефикасно конференциско искуство без никакво нарушување нашиот премиум Bluetooth конференциск�

DEN 1.67

Навистина безжични спортски слушалки за тотална слобода на движење, спакувани полни со технологија што