.

.

Со попуст
Xdziklosj ПРЕДВОДЕНА Под Кабинетот Светлина, 1800mah Безжично Полнење Магнетни Плакарот Светлина 96 Led Диоди 60° Ротација Светла За Студентски Дом Дома Студија Кујна Кабине?

Xdziklosj ПРЕДВОДЕНА Под Кабинетот Светлина, 1800mah Безжично Полнење Магнетни Плакарот Светлина 96 Led Диоди 60° Ротација Светла За Студентски

DEN 191.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

[3 Светлосна Прилагодлива Осветленост] ова светло НА КАБИНЕТОТ има абажур со пруги и тело на светилка со 96 мониста на светилки што има дури и луминисценција и поголема осветленост Тоа е анти-отсјај, нема сина светлина и нема строб за заштита на нашите очи. 3 осветленоста може да се прилагоди, бело светло, топло бело светло и жолто светло, 5 ~ 100% осветленост бескрајно прилагодлива за вашите потреби за осветлување според околината. [Магнетна Основа и Лепенка ОД 3 МЕТРИ] ова под светлината на кабинетот има магнетна основа и доаѓа СО лепенка ОД 3 МЕТРИ што е лесно да се инсталира не се потребни други алатки. Ова под кабинетот светлина со магнетна база овозможи тоа лесен за употреба, не само што може да се фиксира под кабинетот, но, исто така, носат во рака за осветлување. [Функција за одложено Исклучување] ова светло НА КАБИНЕТОТ има функција за одложено исклучување. Кога ќе го исклучиме светлото, светлото автоматски ќе го одложи исклучувањето од 30 секунди. Функцијата за одложено исклучување го решава нашето секојдневно качување во темниот кревет. Нема потреба да се грижите дека ќе бидете погодени од аголот на масата за време на креветот во мракот. Монтажа Хардвер. Опис : ОВА предводено светло на кабинетот со магнетна основа е лесно да се инсталира и има 3 прилагодливо светло со рамномерно осветлување што е практично и погодно за употреба. Клучна Карактеристика : Поставете Го Онаму Каде Што Сакате : ова светло НА КАБИНЕТОТ Е безжичен и дизајн на полнење што е погодно и ни овозможува да поставиме каде сакаме.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Чистите чанти од органза се брз, лесен и елегантен начин да ги претставите вашите услуги што се премногу

DEN 2.33

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

DEN 2.33

Име на производот : Пролет на компресија; Боја : сребрен тон Дијаметар на жица : 0,6мм / 0,024 "; надворешен диј�

DEN 3.33

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 928.48

Прошилните страни и опременото дно го олеснуваат пакувањето гломазно или неправилно облик на предмети

DEN 3794.08

Просечно мерење НА РМС за синусоидални бранови форми на наизменична струја Време на одговор од 250 ms (1090% �

DEN 1.33

Метериски : 304 не'рѓосувачки челик Проверете ја нашата продавница со друга големина, ако има нешто што ви

DEN 306.40

Висококвалитетна уметност за нокти Rhinestones : Користете ја нашата уметност за нокти, што може да ги направ�

DEN 388.80

одлично за спална соба,бања,канцеларија,конференциска сала,изложбена сала,продавница,кујна, автомобил

DEN 2.00

Примена : Тешки Индустриски Стандард : НЕМА WD1 И WD5, UL498 Монтирање : Кабел Монтиран Материјал : Композитен...

DEN 2.33

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Кабинетот Ко�

DEN 270.88

Розова Цвет Сина Сет на 2 Јапонски ЧајнициБојата на база Е Бела.Кога сакате друг Сет Од 2 Јапонски Чајниц�

DEN 463.84

Sleek & Stylish : Чувајте ги пенкалата и моливи организирани во стил со оваа дополнителна елегантна и издржлив�

DEN 0.67

MPN : 32 ZU57 Земја на производство : Кина Производител : Запад Земја на производство : Кина Производител : Зап�

DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

DEN 1.67

Долгорочно зачувување : нашето Совет : Овој производ е иновативен DIY производ Ве молиме, движете се надол

DEN 646.40

●Моќни Перформанси Со Intel Core 1115g4®Најновиот 11Ти Intel Core i31115 G4 (до 41 GHz Со Intel Turbo Boost Технологија, 6 MB Паметен К

DEN 326.56

Фланел Кутија за прстен за ангажман : Погодно за пакување на ринг подарокот за lубовник, сопруга, девојка

DEN 1408.00

Изработени од природен бамбус го прават овој организатор за складирање еколошки и обновлив Вчитајте по

DEN 2719.84

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА ПРСТЕН ЗА ПРСТЕНПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ Е�

DEN 223.84

Живописна разновидност на шишиња за еднократно пијалоци, направени од висококвалитетно, храна од 18 / 8 и�

DEN 772.80

Големина : 8 "x 12" Водоотпорен пластичен знак со висок квалитет Направено од ПВЦ пластика дебелина од 1 мм..

DEN 880.00

100% рамен жито килибар дрво рамка Висок сјај печатени фиока дното Обичај направен во САД Бројот На Модел�

DEN 950.40

100мл стакло килибарско шише со лесно дистрибуција на евра капнувач (капаче за вметнување во шише) капа С�

DEN 560.00

Совршен додаток за вашиот дом на океанот! 6,5 '' дијаметар Координира со дополнителни наутички производи �

DEN 1.67

Има ефект на оддавање на зли духови и заштита на безбедноста Носењето камен на тигар може да ги заштити �

DEN 192.32

Едноставен и природен изглед погоден за дома, кафе, продавница, ресторан и многу повеќе Совршена големи�

DEN 329.12

Официјално лиценциран благодарен мртов украс Направено од стакло и боја / мика Големина на артикалот : 4�

DEN 1056.00

Почетна Компоненти Замена WB13 K10014 Топ Електрода За Џенерал Електрик JGB900 CEK2 CC Ултра издржлив, висококвали

DEN 2.33

Абажурот е рачно изработен со извонредни ткаенини, со униформен пренос на светлина, чист изглед и прекр�

DEN 747.20

Отстранлив клип за ремен може да се користи како опција за носење Куќиштето има и интегрирана јамка за п

DEN 1.67

€®Тивок вентилатор●По фабричкиот биланс И тестот за звук, за да се осигурате дека секое сечило ротира �

DEN 1.00

Обезбедува фиксна локација каде пенкалото може лесно и удобно да се чува Силна поддршка за лепило му ов�

DEN 3.33

Погодни за сите : Од електрични велосипеди до едноцикли до сè што е меѓу нив, решетката за слобода со 4 ве�