.

.

Со попуст
Компресорот за воздушно вметнување на PCP, компресорот 4500PSI/30MPA/300BAR SCUBA, рачно исклучување на електричен компресор со вода/вентилатор систем за двојно ладење за PCP Air п

Компресорот за воздушно вметнување на PCP, компресорот 4500PSI/30MPA/300BAR SCUBA, рачно исклучување на електричен компресор со вода/вентилатор

DEN 3344.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој компресор има бакарен мотор со голема моќност од 1800 W и одлични перформанси на инфлацијата Максималниот работен притисок е 4500psi, стапката на надувување е 2800 R/мин, а стапката на проток е 35 L/мин. Користете точен мерач на притисок, чувствителна реакција, лесна за разбирање. Сепараторот за нафта за вода за да го направи воздухот со висок притисок по чист ,. 8 мм брз конектор, кој може брзо да се поврзе и да се исклучи. Се лади со вода и вентилатор; Има брза изведба на дисипација на топлина. Ефективно го заштитува моторот на компресорот за да ја расипе топлината и да го продолжи услужниот век на компресорот. Максималната температура е 85. Ве молиме, проверете дали надворешната пакување и машината се оштетени ;. Температурата на компресорот не треба да надминува 85 ℃ или времето на извршување не надминува 45 минути ;. Запомнете, облечете ги шипките за дишење Заменете го капачето на маслото, а потоа додадете масло во левалот на црвената точка ;. Компресорот ќе инсталира еден филтер заедно со цревото за полнење со цел да се направи добар квалитет на воздухот. Кога ги поврзувате филтерот и цревото, проверете дали се собрани синиот филтер и цревото и нема истекување ;. Поради ограничувањата на транспортот, компресорот не доаѓа со силиконско масло, така што купувачите треба сами да подготват силиконо масло. Притисокот за полнење не надминува 300 BAR/4500 PSI/30 MPa. 【Функција за супериорна дисипација на топлина】 Овој модел на цилиндри на компресорот PCP Compressor ’е исклучиво развиена од брендот за смокинг, која има функција за супер дисипација на топлина ;. 【Супер брза брзина на инфлацијата】 Компресорот Scuba има супер брза брзина на инфлација, може да наполни 0,5 L цилиндар до 30 MPa за 5 минути ;. 【Систем за двојно ладење】 TXES031 има двојна функција за ладење на циркулацијата на вентилаторот и водата, што може да ја направи машината да се олади побрзо по употребата и да го продолжи животот на машината ;. 【Рачно исклучување】 чувствителен и точен одговор, лесен за разбирање на читање, правилно прикажување на вредноста на притисокот на воздухот на компресорот на воздухот, погодно за проверка и прилагодување на вредноста на притисокот потребна за различни работни места ;. 【Широка апликација】 : Совршена пумпа за електрична енергија за гуми за автомобили, гуми за велосипеди, резервоари за нуркање, противпожарна борба, макБаскет, пиштоли за воздух, откривање на истекување, тестови за тестирање на притисок, автомобили, велосипеди, тестови за непропустливост на воздухот, тестови за докажување на притисок, итн. 【Функција за супериорна дисипација на топлина】 Овој модел на цилиндри на компресорот PCP Compressor ’е исклучиво развиена од брендот за смокинг, која има функција за супер дисипација на топлина ;.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

Лесно се чисти со бришење со мека крпа Водоотпорен и апсорбирач на пот, ефикасно спречувајќи ја расата н

DEN 3.00

(1) 265+ Висока Ефикасност Видео Компресија ] __ zosi саморазвиени H 265+ видео кодирање технологија екстракт ка�

DEN 1.00

Големина : 8 x 10 инчи Вклучува : 1 картички за свадбени знаци, изберете седиште, а не страна, сите сме семејс

DEN 191.84

Материјал : Полиестерска ткаенина, силна и издржлива, светла боја, водоотпорна без да избледи еднократн�

DEN 1220.80

Боја : Зелена Карактеристики : R13507 16мм Број на модел : R13507 16мм Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за п�

DEN 89.44

Патентиран Адаптер За Капаци Се Прилагодува За Различни Вклопувања / Лесно Истурете Излив Ве молиме Им

DEN 1.67

100% Сосема нов и висок квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718 дена.Некои одд

DEN 523.04

Дел # : МКПРЕБРО Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Вашио�

DEN 2.33

7,5мм HSS Straight Shank Reamer Дијаметар : 7,5мм Толеранција : H7 Сликите на производот се само за повикување 7,5мм HSS Straig

DEN 183.84

Боја : Сребрена Е паметен уред : не Материјал : Не'рѓосувачки челик Карактеристики : рамна глава...

DEN 900.00

️+ ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од беж боја велур кожа Црн обложен хардвер за издржливост...

DEN 2.67

ГОЛЕМИНА : 13 х 13 инчи се одвиваат, 6,5 х 6,5 инчи преклопени МАТЕРИЈАЛ : Изработени од висококвалитетна дрве�

DEN 1107.20

Ознаките се карактеризираат со 3 / 16 засилен, отпорен на солза Ознаките се натопени со јамка со 12, неотвор

DEN 2.00

Нежните рабови нема да ви наштетат на рацете, можат да ги користат за да чуваат мали предмети долго врем�

DEN 546.08

Отстранете ги тврдоглавите остатоци од храна од подови и други површини може да се користи со било која

DEN 375.04

Комплетот за чистење CKACL003 содржи 50 лепило за чистење Користете ги овие картички на секои 700 до 1000 отпеча�

DEN 1092.80

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

DEN 207.84

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

DEN 3.00

Увезени скокач затворање Миење Раце Само 95%Полиестер, 5% Спандекс.Со еластичност, чувство на мека и лесна

DEN 2.00

Убава по изглед, модерен и практичен, тоа е добра декорација за вашата канцеларија Степлер на работната

DEN 74.88

Одлична сообразност со неправилни површини Се користи за апликации со висока температура...

DEN 3264.00

Отпорни на топлина, нараквици отпорни на абење Дебела постава за памук и екстремно висока отпорност на �

DEN 2.00

®КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со лаптопи И десктоп За КОМПЈУТЕР На Виндоус; Компатибилен со Havit / CLIM / AICH

DEN 1153.60

Гуменот за туширање може да ја ротира главата на четката за 180 степени за да одговара на повеќе агли Глав

DEN 463.84

Нерѓосувачки челик Коркикул Кантинатермосчува топли пијалоци 12 часа и ладни пијалоци 25 часа идеален за

DEN 0.33

Подигач на екранот : Материјалот е висококвалитетен пластичен, задебелениот материјал, лежиштето на оп�

DEN 0.33

Tagh Ворби за прашина од руно, PK3 ✅ Ставка : торби за прашина од руно ✅ Материјал за торби : руно ✅ Ефикасно�

DEN 0.33

ШИШИЊАТА СО ВОДА СЕ ЛАДНИ! Ова е Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик 20оз со Карбинер Со својата убава маз�

DEN 223.84

Компатибилен со секаде : Нанесете на вашата гаража, градина, кујна, перална, канцеларии итн Добар помошн�

DEN 2.67

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост Дизајниран со водоотпорен капак на двојн�

DEN 159.84

Grightly Grightness❤ Секоја LED сијалица од 1156 има 12 парчиња увезени високи светли 3030 LED чипови, без слепа точка, св

DEN 4479.68

● SKYZONE Cobra е FPV очила со ЛЦДекран со висока резолуција , екранот има живописна боја и висока Осветленост ,

DEN 1.33

Направено од високо квалитетен чист бакар, мазна површина, обезбедувајќи издржливост и долговечност Ле

DEN 5241.92

●Природен Латекс Појас ● комплетот спортски појас е изработен од природен латекс, супер густ силикон с