.

.

Со попуст
Дел: Рк1669 Радијатор

Дел: Рк1669 Радијатор

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дел : РК1669 : Опис : Радијатор Ве молиме проверете Фитнес Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купувањето!. Детали за производот : Тип На Пренос : Автоматски Менувач; Основен Материјал : Алуминиум; Број На Редови : 1 Ред; Материјал На Резервоарот : Пластика; Ладилник За Масло За Пренос : Да; Има Ладилник За Моторно Масло : Не; Влезен Дијаметар : 1,25 инчи / 31,8 мм; Дијаметар На Излезот : 1,5 инчи / 38,1 мм; Капаче На Радијаторот : Не; Висина На Јадрото : 19,94 инчи / 506,4 мм; Ширина на Јадрото : 18.4 Мм; Вклучен Хардвер За Монтирање : Не; Тип : Радијатор; Боја : Сребрено Јадро, Црн Резервоар; Стил : Надолен Проток; Материјал : Алуминиум, Пластика; Вклучен Хардвер : навртки,фитинзи за ладилници за масло. Врвен Квалитет-Висока Ефикасност; Пад На Директното вклопување за лесна инсталација; Изграден според специфичните спецификации на дизајнот на возилото; Целосно Алуминиумско Јадро На Радијаторот со Пластични Резервоари; сите Нови Радијатори - 100% тестирано истекување; капачето На Радијаторот не е вклучено. Дел# : RK1669, CU1682,CU2101,41-1682 A, CU1015. Алуминиумски Радијаторпарт : Рк1669опис : Радијатор ве Молиме проверете Фитинг Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купувањето!Детали за производот Тип На Пренос : Автоматски Менувач Основен Материјал : Алуминиумско Броење : 1 Материјал За Резервоар За Роутанк : Пластичен Ладилник За Масло За Пренос : Ладилник За Моторно Масло Јешас : Дијаметар На Ноинлет : 1,25 инчи / 31,8 Ммутлет Дијаметар : 1,5 инчи / 38,1 Ммрадијаторско Капаче : Нокор Висина : 19,94 инчи / 506,4 ммкор Ширина : 18.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1039.84

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА! Ако имате проблеми со трим во следните 5 години, НИЕ ГО заменуваме БЕСПЛАТНО! ЗАБЕЛЕШ

DEN 2.00

Одговара 19701979 форд Ф100 и 19781979 Форд Бронко Вкупна Големина : 29,5" х 24 "х 5,4" / Големина На Јадрото : 25,9 "х 18,9" /

DEN 447.84

Fitment : Компатибилен со 20162020 Хонда Граѓански Модел ●Материјал : 100% Сосема Нов! Изработени од Висококвалит

DEN 1464.00

●ОДГОВАРА за qОдговара за 20072010 SLS (пред купување, ве молиме испратете ми емаил вашиот модел година ●МАТЕ

DEN 0.67

1 Година Гаранција Господар Лого Комплет Којо лежишта и трки заедно со квалитетни мали делови...

DEN 655.04

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

DEN 1521.60

Супер Функција : токму пред?сечењето обезбедува чисто?исечете форма, може да обезбеди целосна покривка,

DEN 1311.04

Вклучени : 1x Нов Комплетен Радијатор € ФУНКЦИЈА : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината о�

DEN 3.00

Течноста за ладење што протекува Прегревање мотор Депозити во течноста за ладење Намалување на нивото �

DEN 2.33

Производителот Дел Број : CXPMBB53004 AT Марка : Clucchxperts Земја / Регион На Производство : Сад Завршна Површина : П�

DEN 1422.72

СЕ СПРОТИВСТАВУВА на корозија Издржлива алуминизирана челична конструкција за отпорност на корозија �

DEN 0.33

Детали за монтирање : за 4цил 1,9 Л 982002 Сатурн СК1 Собрание На Вентилаторот за Ладење Дизајниран Со Најнови

DEN 0.33

Висок Квалитет Високи Перформанси Професионални Производи Полиуретанските Компоненти За Замена На Хи�

DEN 2.67

ПроизводВолт СтилАмерикански КласикЗлато III.Единица Мерка Империјална Трим Прстен СеријаМодерна...

DEN 0.33

`+Фитмент е Компатибилен со Џип Либерти 20042007 2 7Л Без Тешко Ладење Со 3пински Конектор €Дизајн●Долготрај

DEN 2.00

Оем Дел Броеви : CU13332 Се вклопуваат за zwwschevrolet Impala Malibu 20132015 Услови : нови и квалитетни...

DEN 1412.32

Тело Со висока Јачинадизајнот на тркалото со здолниште ги зајакнува ушите на кревачот и обезбедува пог�

DEN 1.67

Радијатор Компатибилен со 20042015 Нисан Титан, 20052015 Нисан Армада, Одговара На 20042010 Инфинити QX56,Одговара На

DEN 2.33

●Вклучен пакет q : 1 x Мотоцикл Алуминиумски Радијатор Ладење На Моторот Кулер €Conditon® : 100% Сосема Новвисо

DEN 215.84

Некои Гм Оригинални Делови можеби порано се појавиле Како Оригинална Опрема ACDelco GM (OE) Гм Оригиналните Д�

DEN 0.67

Премиум материјалот за спојката обезбедува непречено менување, стабилност на оптоварувањето и висока �

DEN 11039.84

Спецификации : ВКУПНА ШИРИНА : 16 5 / 8, ВИСИНА НА ЈАДРОТО : 16 3 / 4 , ШИРИНА НА ЈАДРОТО : 15, ДЛАБОЧИНА НА ЈАДРОТО :

DEN 3756.00

Компатибилен СО КРАЈСЛЕР, ОВЕН и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата

DEN 2094.40

Вклучени : 1x Нов Комплетен Радијатор € ФУНКЦИЈА : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината о�

DEN 942.40

Фитмент : Фит За 20102014 Фолксваген Голф Мк6 Спецификација : Стил : Фабрички Стил Боја : Чад / Затемнет Тип : Ле

DEN 2.67

Вклучени : 1x Нов Комплетен Радијатор € ФУНКЦИЈА : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината о�

DEN 1695.68

Модерното црвено ОСВЕТЛУВАЊЕ ПРЕКУ бирање обезбедува јасна видливост за време на ноќната употреба Трк�

DEN 1.67

Најдоброто Комплетно Склопување На Потпора Во Светот од најдоверливото име во оем квалитетни шокови и �

DEN 1087.84

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА! Ако имате проблеми со трим во следните 5 години, НИЕ ГО заменуваме БЕСПЛАТНО! ЗАБЕЛЕШ

DEN 6118.72

Дизајниран за оес форма и функција Вклучени се сите потребни фитинзи или хардвер Јадрото е индустриски

DEN 3.00

Монтира во постоечка пружинска суспензија со отворен серпентина Издржливи полиуретански воздушни изв�

DEN 2.33

Произведени според СТАНДАРДИТЕ НА АФБМА користејќи висококвалитетни материјали Брегот до Брегот обез�

DEN 1.33

Супериорна конструкција за одлична спроводливост, високи температурни перформанси, потиснување НА БУЧ

DEN 3839.84

?●Применливи Модели●овој страничен капак за украсување на браникот е компатибилен со ЛАМБОРЏИНИ УРУС

DEN 1006.40

ФитмКомпатибилен со 20152017 Форд Мустангот, замена на оем резервна копија обратна светилка (ФР3З15500а) Надгр

DEN 3.00

Тип На Производ : Авто Дел Количина На Пакетот : 1 Димензии на пакетот : 14,732 см (Л) х 12,7 см (В) х 7,62 см (Ч)...