.

.

Со попуст
Гуоларизи Бои Ајлајнер За Очи Шарена Боја Долг Ајлајнер Течност 12 Течна Трајна Облога За Пенкало Водоотпорна Течност 1мл Метални Пенкала Што Може Да Се Детектираат

Гуоларизи Бои Ајлајнер За Очи Шарена Боја Долг Ајлајнер Течност 12 Течна Трајна Облога За Пенкало Водоотпорна Течност 1мл Метални Пенкала

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боја : 12 Бои ●Совршени Течни Пенкала за Ајлајнер ● 1 ПАРЧЕ Долготраен Ајлајнер. Течниот Врв На Пенкалото За Очи Има Мазни Линии, Обезбедува 12 Видови Светли Бои За Избор. Може Да Обезбеди Долготрајни, Блескави Бои кои Ќе ви Помогнат Лесно Да Креирате Модерна Шминка и Да Го Покажете Најшармантниот Шарм На Жените. Конверзија : 1 Инч = 25,4 мм или 1мм = 0,0393 Инчи, 1см=10мм. ● Водоотпорен И Отпорен На Пот, Меко Природно Чувство И Брзо Сушење,, Пот - И Не Е Лесен За Шминкање, Одлична Моќ За Држење Шминка, Запечатен Дизајн За Подолга Употреба.СОВЕТИ : Ве Молиме Не Очи Веднаш По Употреба, Почекајте 2-3 Минути За Да Се Исуши, а Потоа Трае Цел Ден носење. Бои Ајлајнер За Очи Шарена Боја Долг Ајлајнер Течност 12 Течна Трајна Лагер За Пенкало Водоотпорна Течност 1мл Метална Пензија Што Може да се Открие : како што е прикажано на слика 1 кликвиден Ајлајнер ● Совршено Пакување И Погодно За Многу Прилики ● комплетот за течни ајлајнери има совршено пакување.Погоден за шопинг, спорт, пливање, танцови забави, свадби и разни прилики. Може да се даде на неа, мајка, девојка, сопруга како уникатен подарок. Тоа е најдобриот подарок за шминка за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Годишнината и Роденденот.Боја : 12 боиинклуир : ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.Забелешка : + Лесен За Употреба И Отстранувач ● врвот на течниот ајлајнер е многу мек и лесно може точно и непречено да ја нацрта шминката што ја сакате. Лесно може да се отстрани со средство за отстранување шминка.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, За

DEN 128.64

Натопен Со Состојки За Осветлување, Овој Течен Хајлајтер за Лице и Тело Додава На Лицето и Ја Остава Кож�

DEN 2.33

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден Молив З�

DEN 352.00

Заоблете ги веѓите до совршенство со Веѓата КЕЈЛИН Гелукс Со иновативна водоотпорна формула за гел, веѓ

DEN 239.84

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВАсовети за тетоважа комплетот вклучува 22 парчиња големини тетоважа совети од нерѓосува

DEN 3.33

ТРЕПЕРЛИВА ЗАВРШНИЦА : супер блескава надградба од иконската Бомба, нашите сјајни сјајни Бомби За Револ

DEN 1.00

Достапни се четири бои : црна, светлокафеава, темно кафеава и сива Изберете ја соодветната боја според б�

DEN 1371.20

Сефора Шарени Сјај Мелем Чувство Жлеб Колекција Сенка : 67 Буги Ноќи (Треперлива Перивинка) Големина : 9 мл

DEN 0.33

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од ц�

DEN 2.67

ВАШАТА ОМИЛЕНА ШМИНКА ЗА УСНИ : овој култнокласичен, иконски кармин е совршена комбинација на боја со го

DEN 287.84

Сјајот за усни што го знаете и го сакате, сега со елегантен нов изглед, им дава на вашите усни чист бакнеж

DEN 668.80

[Сјај За Усни Со Навлажнувачка Формула Со Висок Индекс На Прекршување] : Овој Сјај за Усни Ја Подобрува У�

DEN 3.00

РАБОТИ СО ЦЕЛИОТ СЈАЈсовршен за нанесување на целиот опсег на лабавиот сјај на Месечината на лицето, те�

DEN 89.44

Ние Сме Посветени На Создавање Висококвалитетни Производи и Услуги за Вас Ако Имате Какви Било Прашања

DEN 3.33

ВЕЃА МОЛИВ МЕНОВ луксузни злато висок пигмент веѓа молив коректор молив веѓа водоотпорен пот севоедно �

DEN 2.00

Смирувачка Хидратација Плус ЗАШТИТЕН ФАКТОР : Нашиот 1ви навлажнувачки прајмер за шминка со ЗАШТИТЕН ФА

DEN 3.33

Липсенсе е главниот производ на Сенегенс и е за разлика од секој конвенционален кармин, дамка или боја К

DEN 143.84

Дизајн На Зајаче Велигденско Јајце : налепниците за привремени тетоважи имаат паметна употреба На Вели�

DEN 1.00

[Лесен За Употреба] Мултифункционален Течен Ајлајнер Со Боја, Брзо Сушење, Брзо Сушење, Брзо Сушење, Водо

DEN 465.60

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден...

DEN 2.67

1Симпатична Новина : Кармин Со Мечка со Синџир 2 во 1, Мат Кадифен Кармин Со Магла Природна боја, иновации �

DEN 1.67

Производ 1 : Водоотпорен Мат Течен Ајлајнер : Добијте совршен долготраен изглед на мачкино око Со Профес�

DEN 1.00

Лесно Се Нанесува И Моливи За Сенки За Очи Фина Текстура И Оди Непречено, лесно Се Нанесува, ефикасно Г�

DEN 0.67

Вклучува Кокосова Вода Хидратантна Формула Непосредна, Целодневна 24Часовна Навлажнување ПОСТАВЕТЕ ЈА

DEN 1.00

За Сини ОчиПортокалова, теракота и бронза ќе ги загреат сините очи, додека голите, пепелта и чоколадните

DEN 35.04

Оваа Плата За Сенки За Очи Направена Од Материјал, Нема Да Ја Иритира Вашата Кожа Долготрајни Бои И Не Е �

DEN 3.33

Подарок : оваа колекција на карпи и минерали можете да ја користите како подарок за денот на детето или р

DEN 2.67

Нашите производи се убави и квалитетни Послужавникот за сенки содржи професионални ладни и топли бои и

DEN 31.84

? Супер Удобен Дизајн : Дизајниран За мрзливи луѓе или оние на кои им е потребна брза шминка Со дизајн во �

DEN 1.33

【Безбедносен материјал】 Дерматолошки тестиран вештачки крвен материјал, мириспријателски за кожата;

DEN 31.36

€1pc Шарени Гел Ајлајнер Има 14 различни бои ајлајнер пенкало вклучувајќи вклучуваат Црна, Кафеава, Розов

DEN 1.67

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден Молив З�

DEN 3.00

Се Одликува Со Неверојатно Живописна Црвена Боја На Крвта Која Изгледа И Тече Како Вистинската Работа М

DEN 1.33

Висококвалитетна модерна привремена тетоважа, која изгледа како вистинска Големина : 1,57 "х 5,43" Количина

DEN 95.84

?●Сјај Двобоен Стап За Сенки За Очи ● Овој двобоен светкав стап за сенки лесно создава зачаден, мрачен, �

DEN 0.67

МЕШАНИ СЕНКИ за ОЧИ со ВИСОКА ПИГМЕНТАЦИЈА : формулацијата на нашата ПАЛЕТА НА СЕНКИ СУПЕРНОВА е кремас�

DEN 86.56

Подготвен е За Подарок На Пријатели или Семејства за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели На Роденд�

DEN 984.00

За Нас : обезбедуваме секакви празнични облеки, костими за возрасни, костими за деца, фенси фустан, мини �

DEN 72.00

Забелешка : Сите Четири Броја Се Со Иста Боја Ве Молиме, Бидете Љубезно Информирани Дека Боите На Предме�

DEN 319.84

Увезени Повлечете го затворањето Детали : совршен дизајн на големина на кармин за мала форма, избрани тк

DEN 288.00

Течна Мат Боја На Усните : нашиот течен мат кармин се лизга без напор и се чувствува мек и бестежински на

DEN 127.84

Подготвен е За Подарок На Пријатели или Семејства за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели На Роденд�

DEN 1.33

Повремено бришете, чистете и чистете, не скокајте или влечете; има очигледно и брзо чистење Природна фор

DEN 153.44

Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена