.

.

Со попуст
Tek Styz Prepium Stylus за Fire HD 8 Plus со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!

Tek Styz Prepium Stylus за Fire HD 8 Plus со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!

DEN 194.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот Fire HD 8 Plus (2020) ја зголемува издржливоста и точноста на врвовите! Обезбедува мазно како искуство со пишување на вашиот уред за екран на допир. Совршено за цртање апликации и брзо навигација преку екран на допир со леснотија. Вклучува количина 3 иглави пенкала во должина од 4 "во избраната боја. Компатибилен со сите уреди на екранот на допир. Повеќекратни безбедносни карактеристики : Постојат повеќекратни заштити од прекумерна струја, преполнување и прегревање за да се обезбеди безбедноста на вашите уреди. Професионално дизајнирани компатибилни со Вашиот Fire HD 8 Plus (2020) ја зголемува издржливоста и точноста на врвовите! избран. Компатибилен со сите уреди на екранот на допир. Повеќекратни безбедносни карактеристики : Постојат повеќекратни заштити од прекумерна струја, преполнување и прегревање за да се обезбеди безбедноста на вашите уреди. ☝ Premium Stylus компатибилен со Fire HD 8 Plus (2020) Прилагодено капацитивно пенкало 3 пакет!. (Црна) Врвот против гребење - Врвот на игла е изработен од мека и гума отпорна на гребење. Отпорен на отпечатоци и анти-стап на екранот, одличен за пишување на пишување и сл. Ние ги ажуриравме врвот и иглата, врвот нема да се исклучи и иглата нема да го гребе екранот повеќе. Specifications : ● Нема повеќе големи прсти затоа што овој стилус има подобра точка на допир од врвот на прстот, давајќи подобра точност, малку допир се фокусира како клучеви на конзолата. ● Споделете ги со вашите пријатели - добијте стилус со непобедлива цена наместо висока Цена молив или молив на Samsung.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Широка компатибилност овој молив за игла работи совршено со i Pad Pro 5th 2021(5 G), i Pad Pro(109 Инч), Ipad Воздух 1ви / 2р�

DEN 111.84

? Квалитетен материјал : држачот на мобилниот телефон е изработен од висококвалитетен ABS силиконски мат�

DEN 1.67

100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара н

DEN 207.84

✅ Професионално дизајниран да е компатибилен со вашиот LG K4 LTE кабел користи технологија за брзо и брзо п

DEN 1.67

【Компатибилни модели】 : Случаи од серија 7 Apple Watch со заштитен стакло на екранот, компатибилен со Apple Watch S

DEN 3.33

Функционална апликација : антикапки, антикражба на затворач, ги ослободува рацете и ги држи уредите цвр�

DEN 0.33

Висококвалитетно игла за допир на сензорот за замена за мото г игла 2021 Многу попрецизно од вашиот прст, �

DEN 0.33

Професионално дизајниран компатибилен со вашата RAM меморија за монтирање на директно надградба на кабе

DEN 6159.84

Телескопот има 16 пати зумирање, што може добро да ја прилагоди фокусната должина Телескопот може да се к

DEN 1.00

Компатибилни моделиHoopyeecase 22mm ширина Силиконска лента компатибилен со Huawei Watch GT 2 Pro / GT 2 E / GT 46mm / GT2 46mm / Watch 2

DEN 2.00

Технолошкиот заштитник на целото тело + екран компатибилен Со Samsung Galaxy S9 е специјално дизајниран со прец

DEN 289.44

❀ држачот на десктоп телефон е изработен од висококвалитетни материјали и издржлив ❀ Овој телефон

DEN 2.67

Ексклузивен полнач : Магнетски USB кабел за полнење со паметниот часовник Tozo S2, проверете го вашиот часов�

DEN 2.67

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 159.84

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со Вашиот Зен Мобилен М4 е уникатен и супериорен сите други! ● [П

DEN 288.00

Само поставете ги повеќе уреди на станицата за полначи, уживајте во брзото безжично полнење После многу

DEN 159.84

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1.67

Телефонска полица поставена со wallидови : Деликатниот држач за складирање на мобилни телефони има еднос�

DEN 239.20

? [СТАБИЛНОСТ и СИЛА] Пенкало Со Пенкало Компатибилно Со Abrax Sys Corporation PCPM240 Пробив во технологијата на игла

DEN 316.48

Заштитникот за антисјај на IQ Shield, компатибилен со Microsoft Surface Windows 8 Pro е поддржан од нашата 100% гаранција за

DEN 0.33

Боја : Бела Материјал : ABS+PC Влез : 9 V / 3 A 5 V / 3 A Излез на мобилен телефон : 15 W Излез на слушалките : 5 W Материј�

DEN 1043.20

Земја Како Што Е Означено ●Компатибилност●ременот е погоден само За Apple Watch SE, Серија 8, Серија 7, Серија 6

DEN 202.88

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU мате�

DEN 1.33

Затворање на тока Компатибилност : Компатибилен со Huami Amazfit GTR (47mm) / GTR 2 / GTR 2 E / GTR3 / GTR 3 PRO Мекиот матери�

DEN 1.67

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашата Samsung Galaxy Note FE (Издание На Вентилатор) ја зголемува издр�

DEN 1.67

1Галакси Таб С7 |С7 Плус |С7 Фе Пен Совети / Нибс Замена За Самсунг Галакси Таб С7 |С7 Плус / С7 Фе Допир Игла С

DEN 127.20

? [ПРЕНОСЛИВ] Торбичка За Игла Со Боксови Компатибилна Со Infinix Smart 6 Никогаш повеќе не го губете пенкалото!

DEN 159.84

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 303.84

Ова е најсилниот прилагодлив носител на телефон со 4во1 за автомобил на пазарот Има 5 подвижни модули и 4 �

DEN 1.00

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 296.00

● Заштитник За Екран Со Калено Стакло Келолин Е специјално дизајниран за nuu X6 Плус, Заштитник На Екранот

DEN 3.33

Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло Т�

DEN 183.20

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�