.

.

Со попуст
Интел Celeron Quad Core J1900 Базирани SoC Fanless Кутија КОМПЈУТЕР Со Двојна GbE, COM и 2 Мини-PCIe Слотови

Интел Celeron Quad Core J1900 Базирани SoC Fanless Кутија КОМПЈУТЕР Со Двојна GbE, COM и 2 Мини-PCIe Слотови

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Интел Celeron J1900 Quad Core 20 GHz So C, 2g DDR3 L Меморија & 500 G 2.5" 24x7 SATA HDD Вградени во. 2 x Gb E За Повеќекратен Интернет Пренос, 2 x RS-232/422/485 (избор НА БИОС). 1 x Целосна Големина Mini PCIe (ex. Wlan или WWAN модул), 1 x Половина Големина Mini PCIe (ex. Факултативна ВЕСА / ДИН Железнички / ѕид монтажа колекции. Навој dc џек дизајн, Поддржува SUSIAccess и Вградени Софтвер Api. Интел Celeron Quad Core J1900 Базирани So C Fanless Кутија КОМПЈУТЕР со двојна Gb E, COM и 2 Мини-PCIe Слотови.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1011.20

Она што ќе го добиете : Еден пакет вклучува 16 парчиња налепници за уметност за дизајн на усни, приближно �

DEN 0.67

€Големина на производот големина 10 инчи во дијаметар и 4,3 инчи во висина прави посоодветна за употреба �

DEN 1.67

[Мултифункционално складирање] заштеда На Простор,складирање на полица во бањата, крпи за капење, висеч�

DEN 0.67

Внатрешниот случај се одвојува за самостојна употреба на куќиштето Рачно изработувач Од Премиум Висти�

DEN 335.84

Брзо полирање и висока завршница Подлога за полирање на дијаманти од 50 решетки Нема гребење и боја на ка

DEN 0.33

За тешка континуирана употреба Добро дејство на рачката за лесно сечење Индукциско зацврстено прецизн�

DEN 0.33

Вашата Нарачана Налепница Со Проверка На Сопствен Дизајн Налепница За Сечење Винил / Браник За Прозорц�

DEN 1.33

Дрво, најлон Помага од чистење на тешко достапни простори како тастатури, компјутери, компјутерски отво

DEN 2.67

Цена за : Пакет од 2 статички капацитет на оптоварување (lb) : 3000 максимум RPM : 12000 динамичен капацитет на опт

DEN 0.33

ХБ 100 35 См Змеј Дизајн Рог Со Штанд Рачно Изработени Викинг Пиење Рог ХБ 100 35 См Змеј Дизајн Рог Со Штанд �

DEN 945.60

Влезен Напон : 100~240ВАЦ 50 / 60хз, Светска Употреба Безбеден стандард : ФКЦ,СЕ, Ro Заштита од краток спој, Над З�

DEN 445.60

Порцелан Големина : 4,9 х 4,9 х 1,5 инчи (12,5 х 12,5 х 3,8 Материјал : Порцелан Земја На Производство : Јапонија...

DEN 3.00

Печатени салфетки, има романтична боја и нежни печатени иницијали Класичниот дизајн ги прави овие салф�

DEN 635.20

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

DEN 2.33

LED светлата ќе трепкаат кога автомобилот ќе се вклучи, а потоа постојано се свртува кон осветлувањето по

DEN 0.33

ЕУ РОХС : Во согласност со изземањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен SVHC : Да SVHC го надминува прагот : Да В

DEN 2.33

Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредн

DEN 221.76

95% полиестер, 5% спандекс Еластично затворање Проверете ја табелата со големина на третата слика за да из

DEN 1.33

Комплетот вклучува (2) гипс плакета, 14пакет боја, 2 четки, палета и спреј за емајл Мерки приближно Сликајт�

DEN 1.33

◀ Заштитете го вашето домашно милениче : Металната абажур може да ги заштити вашите желки, брадести зме�

DEN 1.00

● Сосема нови И Висококвалитетни Филтри за Касети За Деминерализација направени од Магнезиумски Матер

DEN 304.00

Различни комбинации за да се постигне проширување на просторот на различни сцени, лесно и неоштетено по

DEN 2.00

Ведлф Дизајн рационализиран водопад што ви помага да создадете тивка околина за бања Со исклучителна и�

DEN 2.00

Разновидна, секоја корпа може да се одржи за лесно складирање и пребарување на предмети Дното на секоја

DEN 1.00

Керамика Ѓердан за преживување на свиреж : опремено со виси јаже, лесен, лесен и удобен за носење без ник�

DEN 2.33

Брави на место за безбедна врска Дизајнот на вилушка обезбедува брза и лесна инсталација, без потреба д�

DEN 1.33

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

DEN 619.20

●Кажете збогум на неуредна●Соочени Со расфрлани чевли, секогаш сте во загуба Изборот на овој организа�

DEN 2.33

[Сите сребрени влакна] : работната облека против зрачење е изработена од висококвалитетни сребрени влак

DEN 123.52

Точка Пакет Димензија 12 Тежина На Пакетот 0,47 Фунти Точка Пакет Количина1 Тип на производАЛАТКИ Tradespro Ал�

DEN 319.84

®ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Големина : 101 инчи, големи две пространи прегради со еластична лента за организирање че

DEN 415.84

Големина : 6,5 см x 6,2 см x 0,8 см (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало Карактеристики : во облик н