.

.

Со попуст
Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 11r Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина

Ваксон Телефон Случај, Компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 11r Водоотпорна Торбичка Сува Торба [Не Заштитник На Екранот Филм ] Сина

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки/ 30 метри Целиот нов клип за заптивка за прицврстување и заклучување и целосно затворен раб помагаат во водоотпорното куќиште постојано да го штити вашиот мобилен телефон од добро напаѓач на вода. Водоотпорната телефонска торбичка го штити вашиот предмет од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено, како што се нуркање, кајакарење, пловење, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање или употреба во домаќинството како во бања, кујна. Висококвалитетниот мек тпу материјал е специјално направен за нежен допир и одговор. Обезбедување нормална употреба на допир на екранот, камера и други функции во вода ( Не за ОТПЕЧАТОК од прст на ДОПИР. Опремен со врвка и лента , должината и затегнатоста на лентата за раце може да се прилагодат според различни луѓе, а моќниот Велкро исто така лесно се фиксира и отстранува. Пријателски Потсетник : 1.Не за ОТПЕЧАТОК од прст на допир. Можете да го разбудите телефонот со копче за вклучување или да користите функција "Подигни за Будење" : Поставување - >Приказ И Осветленост - >Подигнете за да се разбудите - > ВКЛУЧЕНО.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 393.60

МАТЕРИЈАЛ ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ : екранот на филтерот е изработен од лесен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ,

DEN 2.33

⭐ Постави вредност Вклучува бонус дрвени рачки четка за боја Акварелите нудат најлесно и најсветло иск

DEN 2.33

40 Пати Рачен Лупа со Напредна Обложена Оптичка Леќа Со Висока Прецизност Со Висока Дефиниција Овој Лупа

DEN 479.84

Оксфорд Висококвалитетна оксфордска ткаенина отпорна на абење, отпорна на нечистотија и издржлива...

DEN 1560.00

Сосема Ново Бидете сигурни дека одговара на вашето игла Ако вашиот кертриџ е променет, тоа нема да одгов

DEN 1.67

Голем КапацитетТеглата Мејсон со рачка има капацитет од 24oz / 750ml, што може да собере повеќе пијалоци Исто

DEN 741.76

Го подобрува изгледот на рачката на фабричката врата Го подобрува изгледот на рачката на фабричката вр�

DEN 15759.84

Професионалниот стерео микроскоп за артикулирање на раката има долго работно растојание за да им овозм

DEN 2.00

100% полиестер Повлечете го затворањето Каде започнавме? Се започна со идеја да се изгради супериорна маи

DEN 896.00

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 1037.60

Идеално за простории каде е потребна приватност, како што се спална соба и бања Лесна инсталација работ�

DEN 1.00

Дигитален Оптички Аудио Кабел За Поврзување, Кабел Со Оптички Влакна со Високи Перформанси ОД : 4 Издржл�

DEN 1.67

? Целата е изработена од висококвалитетна легура на цинк, која има многу предности како што се отпорност

DEN 0.33

Гармин Универзална Торбичка За Носење Заштита од гребнатини Добијте издржлива сеопфатна заштита за ва�

DEN 1.00

Советите можат лесно да се променат, заштедувајќи го вашето време и напор Изработен од висококвалитете�

DEN 3.33

Мотор на странична четка компатибилен со i Robot Roomba 500 600 700 800 900 I3 Серија роботска вакуум чистач (модул за з�

DEN 1.67

Селенит е кристализирана форма на гипс Селенит е именуван за Селена, грчка божица на Месечината заради �

DEN 1368.00

16 " сечило на вентилаторот; 3 брзини на вентилаторот 3 режими : Нормално, Природно и Спиење Далечински упр�

DEN 1154.08

Помага да се спречи лизгање и паѓање 60 Ронки, дополнителна груба површина од шкурка која има леплива под

DEN 0.67

[Преклопен Дизајн] контејнерите за складирање под креветот може да Се преклопат во супер мала големина �

DEN 1.00

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

DEN 3.33

✅ рамна црна боја ✅ Големина на контејнер 12 мл ✅ Покриеност од 6 до 10 квадратни метри ✅ суво време 30 мин.

DEN 360.96

Изработен од стп материјал, мазен и практичен, удобен и издржлив и има долг работен век Едноставно и уба�

DEN 3.33

Висок Квалитет : држачот за Тенџере е изработен од полиестер, мек и удобен, со фина изработка и професион

DEN 2.33

●COMBОНОМСКА БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА И КОМБО НА ГЛУВЧЕТО ЕЏО Безжичната тастатура Со Целосна големина е designed�

DEN 63.84

1 Едноставен Изглед, Мал И Пренослив; 2 1200mah Батерија Со Голем Капацитет, Долготрајно Траење на Батеријат�

DEN 888.00

Ние ви нудиме брза и ефективна гаранција по продажбата, можете слободно да ни испратите епошта доколку �

DEN 112.32

СЕОПФАТЕН КОМУНАЛЕН РЕМЕН овој комунален ремен се протега за да одговара на вашите потреби, без разлик�

DEN 188.80

Пентек 304 сс 2 " влезен излез Пентек 304 сс 2 " влезен излез Пентек 304 сс 2 " влезен излез Димензии на пакетот : 1

DEN 1.00

Вграден трет ред 150 Hz низок филтер (18 d B / октомври) Заштитниот гумен капак на прозорецот на прекинувачот �

DEN 3100.64

● Распоред на партиција, може да собере часовници, прстени, шноли, обетки, брошеви и други додатоци Лесн�