.

.

Со попуст
Марти Микел 8217M Делукс Корнер Тример, 6-1/4 од 10-инчи

Марти Микел 8217M Делукс Корнер Тример, 6-1/4 од 10-инчи

DEN 212.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додадете уживање во вашето пикање со совршено обележани аголни точки и додатоци од 1/4- инчи Оваа корисна алатка помага да се елиминира најголемиот дел покажувајќи точно каде да се исечат ушите на кучиња. Исто така, го лоцира пресекот на две шевови и со тоа ја подобрува точноста. Севкупните димензии се 3-5/8x6-3/8 инчи. Додадете уживање во вашето пикање со совршено обележани аголни точки и додатоци од 1/4- инчи. Оваа корисна алатка помага да се елиминира најголемиот дел покажувајќи точно каде да се исечат ушите на кучиња. Исто така, го лоцира пресекот на две шевови и со тоа ја подобрува точноста. Севкупните димензии се 3-5/8x6-3/8 инчи. Marti Michell-Deluxe Corner Trimmer Hand Piecing Aid. Додадете уживање во вашето пикање со совршено обележани аголни точки и додатоци од 1/4- инчи. Оваа корисна алатка помага да се елиминира најголемиот дел покажувајќи точно каде да се исечат ушите на кучиња. Исто така, го лоцира пресекот на две шевови и со тоа ја подобрува точноста. Loveе сакате како парчињата совршено се вклопуваат заедно без разлика дали пикате со рака или машина.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

Материјал : Висок квалитет на полиестер со светла нишка во боја за цврсто ткаени, брзи бои и голема јачин

DEN 609.76

Книгата за компас на маснотии Робин со 16 точки на Маринер и владетел Комбо ревидирана и ажурирана за пра

DEN 3.33

Лесно создавање на апликација : Иновативниот дизајндизајн обезбедува голема видливост за создавање на

DEN 1.33

Материјал : 1000 D траен најлон со површина на јамка, лесен за прицврстување и отстранување на вашите закрп

DEN 247.84

Големи високо квалитетни букви : Овие букви во стил на варсити се направени со густ chenille на почувствуван

DEN 0.67

Големина : 2,8 "x2 Брза и лесна за примена јамка за кука Долготраен, издржлив со супериорен премија висок к�

DEN 334.24

Професионален степен тапацир мек заварувачки кабел (цевки) директно од производителот на Соединетите д

DEN 2.00

Бело занаетчиско јајце, ова е збир на играчка со јајца од велигденска забава Така ќе биде пријатно и без�

DEN 191.84

Материјали со висок квалитет : панделките за темата за денот на таткото се изработени од полиестерски м�

DEN 384.00

? [Зипер ланец / ширина на забите] #5 (6мм, 15 / 64in) ? ? [Двонасочен патент] Направете еднонасочен патент до двон�

DEN 884.80

Божиќ Полка Точки Жична Лента Додадете свој личен допир на секој проект! Оваа лента има прекрасна шема с

DEN 186.88

Еластични Врски За Коса : Усвоен материјал од шинлон и еластични влакна, оваа лента за шиење е издржлива

DEN 217.60

✅ Ротирачки ротирачки сечење мат, 17 x 17 in ✅ Ширина : 17 in ✅ Должина : 17 in ✅ дипломирани степени : 30 степени, 4

DEN 0.33

? Клипови за ватирање, 20 парчиња 1,3 ”ватини клипови со метална кутија со 1 парчиња Убавата комбинација мо

DEN 441.44

Премиум квалитет : Карактеристики на мазна површина и рамен бек, отпорна на вода / масло и издржлива за д�

DEN 2.67

3 пакет подобра вредност подобра цена Закрпите на железо се идеални за поправање, зајакнување и украсу�

DEN 2.67

Копчињата за шиење одговараат на Carfts или наоди за шиење и други рачно изработени додатоци Материјал : см

DEN 95.84

Вклучи пакет : 2 Поставени затегнувач на половината и 2 поставени прилагодливи пинови за копче Jeanан, допо

DEN 2.67

12 "(30,5 см) долг долг цврст синџир на сили, раб на раб (стил # cf12) темна морнарица сина # j3 (темно сина) 5 дворна

DEN 2.33

Везена лепенка Топлина запечатена поддршка Лесно зашиени или применети на која било облека Топлина зап

DEN 3326.40

Функција : Рачно изработена Техника : брада Апликација : фармерки, капа, маица, фустан, чевли, торба, итн Ф�

DEN 0.33

1,5 инчи од 50 двор 100 процент полиестер Одличен квалитет Достапно во различни ширини и бои Совршено за сва

DEN 127.20

Направено од најдобриот материјал Комплетно миење и во боја Одлично за сите униформи на воените вештин�

DEN 3.00

Големина : Ширина 4 инчи * Висина 1,4 инчи Поддршка : Супер силна лепак за заптивка на топлина...

DEN 2.33

Игли за машина за шиење со тешка должност се вклопуваат во брат, бебе, Бернет, Берна, Елна, Европа, Хусква�

DEN 156.64

Се користи за измени, поправка и декорација на облеката Многу е лесно да се цртаат форми, дизајни, букви,

DEN 127.84

Големина : приближно Целосна ширина 27см / 10,62 "инчи, целосна должина 28,5 см / 11,22" инчи (Направете ги вашите п

DEN 47.84

Информации за производот : Стил 0316nl, SKU 0316 NL_A2, Trims на декопро кабелот Додадете елеганција, убавина и детал

DEN 231.84

Големина На силиконска занаетчиска подлога : силиконска подлога од 23" х 15 " инчи, пакетот вклучува 1* сили�

DEN 135.84

Прекрасен дизајн на Дедо Мраз, идеален подарок за одмор на деца, семејство или пријатели Симпатична укр�

DEN 3.33

?Невидливо стапало за притискање на патент : невидливо стапало за притискање на машината за шиење со Пат

DEN 1.67

Прекрасна и уникатна конец на жица со конец за затворање на конец за затворање на жаби Замислете! Визуел