.

.

Со попуст
Ракувајте Со Станицата ЗА Полнење ЗА PS VR2, Држач За Полнење На Контролорот Со Очила За Прикажување На Штандот За PS5 VR, Ракувајте Со Основното Седиште За Полнење Со До?

Ракувајте Со Станицата ЗА Полнење ЗА PS VR2, Држач За Полнење На Контролорот Со Очила За Прикажување На Штандот За PS5 VR, Ракувајте

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Задолжителен Додаток● Нашиот приклучок за полнење е специјално дизајниран за полнење на ps VR2 генерација Тоа може да се сместат две пс ВР2 рачки за полнење во исто време, не само станица за полнење, исто така, исклучителна VR очила стојат. И се одликува со дизајн на мазна линија и шарено светло за прикажување. ●Брзо Полнење● станицата за полнење на рачката со заштита од преполнување, Влез : DC5 V 2 A, Излез : 500 MA. Може брзо да го наполни вашиот стисок до полн капацитет. Забелешка : црвеното светло е вклучено за време на полнењето, а синото светло е вклучено кога е целосно натоварено. ●Лесен За Употреба ● При полнење, инсталирајте го адаптерот за полнење и приклучете го во положбата за полнење за полнење. Лесен е за употреба за вашето семејство. Тоа е совршен подароци за вашите пријатели, љубовник. ●Пренослив Држач За Очила ● станицата За полнење на рачката со држач за очила може многу добро да складира И поставува VR шлемови и заштедува повеќе простор. Ја одржува вашата соба за игри уредна и уредна. ●Еколошки Материјал ● Основното Седиште За Полнење На Рачката со Држач за Чаши што Може Да се Складира се одликува со ЕКОЛОШКИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Тој е многу издржлив и безбеден. Тоа што е вклучено е 2x адаптер за полнење, 1x кабел за полнење, 1x Држач За Полнење, 1 сет НА VR заграда. 2x PVR го контролира адаптерот за полнење. 1x Кабел За Полнење. 1x полнач стојат.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 806.40

Користење на ултра тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали за да ви овозможат удобно чувс�

DEN 3.00

Пвц Произведено во САД Или Увезено Совршено Совпаѓање : смешните печатени налепници се совршено прилаг�

DEN 179.20

ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА PS5Целосна Боја, Слична На" АнтиЛизгање" Не ќе Гребење ,Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора �

DEN 319.20

Наплати двојни контролори на PS5 Брзо Станицата за полнење PS5 е специјално дизајнирана да се поврзе со на

DEN 2.33

Гаранцијата на производителот не може да се примени Подобрениот И Еволуираниот Тип Р се враќа и е подоб�

DEN 3.00

ВАШИОТ НАЈДОБАР ИЗБОРСпецијално дизајниран За Контролер На Play Station, сите наши напори се играчите да доб�

DEN 1.33

Лесно за инсталирање и деинсталирање, долг животен век на услуги Направено од висококвалитетна ABS + висо

DEN 1.33

Совршен дизајн Главната торба на случајот за PS5 е изработена од трајна, висококвалитетна најлонска ткае

DEN 0.33

N15160 P1 A ADP160 CR Замена на единицата за напојување за Sony Play Station 4 PS4 тенок конзола CUH2015a N15160 P1 A ADP160 CR Замена на �

DEN 210.40

Најголемата метро авантура на сите времиња полна со извонредно дејство во прво лице Бегство од урнатин�

DEN 555.52

Одговара на оригиналниот P / N : 2 607 336 333, 2 607 336 863, 2 607 336 864 Точка Информации : Лијон, Напон : 10.8 V, Капацитет : 150

DEN 559.84

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

DEN 366.24

Дизајниран со Бесконечно Одделение за употреба Во Повик на Должност Ласерски гравирани детали на череп

DEN 2.67

Борбата со пијани барови е едноставна, извонредна, глупава, бурна партиска игра наизменично фрлајте шиш

DEN 122.72

Контролер L / R Адаптивни Активирањето Конектор Конектор Лента Флекс Кабел Модул Замена Компатибилен Со

DEN 3439.20

ОлСтар Продукција : мајсторството НА жанрот РПГ на НИВО5 е комбинирано со музика создадена од реномиран�

DEN 1.67

Намалување на буџетот : патент, прикрадување или рамбо на вашиот пат низ возбудлива борба исполнета со н

DEN 3.33

Modded Zone воведува сопствен КОНТРОЛЕР Со модифициран PS4 со неверојатен дизајн, прилагодени мешани бои и кр�

DEN 0.67

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 0.33

Вграденото заштитно коло спречува наднапон, надструја и преполнување Различни индикатори за боја се пр

DEN 827.20

Специјално дизајниран ЗА PS5 DE & Ultra HD конзола(конзола за игри не е вклучена) Вградени флексибилни делови :

DEN 0.67

Зачудувачки ИгриВосхитувајте се на неверојатната графика и доживејте нови карактеристики НА PS5 Потопу�

DEN 239.84

● Сите кожи се направени од квалитетен, леплив винил кој е пресечен за совршено вклопување Налепниците

DEN 223.84

Дали сте загрижени за случајно оштетување или гребење на вашиот контролер? Дали сакате да додадете личн

DEN 2.00

Соочете се со вашите стравови од детството во оваа темна Чудна приказна, сместена во извонреден свет со

DEN 2.67

Самиот свет ви е на дофат на раката додека се борите за опстанок, богатство и слава Истражувајте длабоко

DEN 1.33

ПодготвенИзберете Го Вашиот Воин И Ставете Ги На Вашиот Борбен Контролер БорбаБитка Со Бес За Да Стане �

DEN 473.60

Материјал со висока класа Обезбедување на квалитет и долго време на услугата Ексклузивно за Switch Pro 4 Color

DEN 0.67

【PS4 Game Pad】 Оваа рачка за игра PS4 е изработена од нетоксична ABS пластика, која е цврста и издржлива и има до

DEN 1193.60

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН СИЛИКОННашите висококвалитетни куќишта се компатибилни со контролорот ps5 направен о�

DEN 1.00

Одличен дизајн на дизајнирање, реално интервјуактивно искуство Поддршка 12 Аналогни копчиња : Горе, долу

DEN 0.67

Професионално производство, стабилни карактеристики и висока сигурност Производ дизајнирана прецизно

DEN 1000.00

Ви овозможува безбедно складирање и полнење на два КОНТРОЛЕРИ PS4 истовремено Напојување преку USB портат

DEN 303.84

Пвц отстранлив заден лепак Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа прилагодена налепница за кож

DEN 2.00

Квалитет на висина : Обезбедува максимална брзина на полнење до 1А, се наплаќа побрзо од повеќето станда�

DEN 0.67

Почувствувајте Го Гневот на Лахарл! Преземете ја контролата врз Принцот Лахарл додека го освојува Хола

DEN 334.40

Точен дизајн совршен за слотот PS4 Супер издржливост, лесна за заштеда и носење Силиконски материјал, пов

DEN 985.60

Предупредување : Овој Вентилатор не Одговара на 4 CUH12 XXA (Верзија 2015) 100% нов висок квалитет материјал : мет�

DEN 1556.80

Дизајнирано за совршено да одговара на ажурираниот Play Station 4 (Cech2000 модел) и Play Station4 Pro (Cech7000 модел) Безбеде�

DEN 436.80

Ова не е тежок случај Тоа е винил налепница за кожа / декларација и не е изработена од гума, силиконски, г�

DEN 1.67

Заменете го почетниот број На Делот : 2 607 336 864, 2 607 336 996, БАТ411, БАТ411А, БАТ412 Детали за батеријата : Лијон, Во�

DEN 265.60

Производот се испраќа Од Кина, така што ќе бидат потребни околу 1525 дена за испорака Висококвалитетен ма�