.

.

Со попуст
Стенес ЛГ Аристо 2 Случај-Стилски-3д Рачно Изработени Блинг Кристални Камења Дизајн Паричник Кредитна Картичка Слотови Пати Медиуми Стојат Кожа Покритие ЗА LG Арист

Стенес ЛГ Аристо 2 Случај-Стилски-3д Рачно Изработени Блинг Кристални Камења Дизајн Паричник Кредитна Картичка Слотови Пати Медиуми

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработен компатибилен СО ВАШИОТ LG Aristo 2 / LG Почит Династија / LG K8 2018. Овој случај користел над сто кристали и декори за да постигне највисок квалитет и детали. Модерните дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!. Висококвалитетните кристали ја рефлектираат светлината и даваат луксузно, гламурозно чувство. Направено за совршено да одговара на вашиот уред, додека сепак дава пристап до копчињата и портите. Сенс - ТЕ, Компанијата За Луксузни Случаи СТЕНЕС : СТЕНС е регистрирана трговска марка заштитена Со ЗАКОНОТ ЗА Трговски Марки НА САД. Сите случаи на СТЕНИ се 100% рачно изработени и секој случај е направен со најквалитетни кристали и материјали. Секој скапоцен кристал е прикачен на случајот внимателно од нашите професионални уметници имајќи го предвид модниот вкус. Сите кристали и додатоци се силно прикачени со нашиот специјален направен лепак кој нема лесно да падне. МАТЕРИЈАЛИ И ИЗРАБОТКА : ние користиме мешавина од 100% автентични кристали и Висок квалитет *БЛИНГ* кристали и Специјални додатоци / декори.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 707.20

КОМПАТИБИЛЕН : Компатибилен За серијата Apple Watch ултра, ултра тенок заштитен случај на КОМПЈУТЕР со зашти�

DEN 1.67

2022 Компатибилен ЗА EM3 Stвездени AR Очила 3 D Паметно Кино STEAM VR Игра Црни Очила За Сонце HD 3метри 120 Инчи 3d Игр�

DEN 1.67

Прецизна фина точка игла Целосно полнење на батеријата Вклучува микро под полнење приклучок и кабел...

DEN 0.67

▶ Компатибилни модели : ленти за замена на ширина од 20мм, компатибилни со Samsung Galaxy Watch Active / Active2 40mm / 44mm, Gal

DEN 959.84

【Без раце за повикување】 Слушалките за Bluetooth е дизајнирана со лесен висечки уво, што е удобно и издржли�

DEN 255.84

Големинаукрасот на астронаутот е приближно : 1,3 x 1,8inch / 3 Дизајнирано Спејсмејците читаат на Месечината,

DEN 2.00

? Пенкало Со Игла Со Две Во ЕДНО Компатибилно со Нордиктрак Комерцијални 2950 Со два различни совети за иг�

DEN 2.67

? [МАЗНА СТАБИЛНОСТ] Држач За Боксови И Монтирање Компатибилен Со Микромакс Во Белешка 2 Стожерниот Штан�

DEN 2.67

【Одржување на видот на ниво】 држачот на телефонот на ретровизорот на задниот преглед е поставен на рет

DEN 1279.20

? [Сите во еден] Меѓународниот полнач за wallидови на ПД е комбинација на секој излез за полнење што ќе ви т�

DEN 2.00

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашата Плантроника Војаџер 5200 P / N 203500101 ја зголемува издржлив

DEN 1.67

Замена Делови За Паметен Телефон Совршен Додаток За Поправка Сите Делови За Замена ќе бидат тестирани и

DEN 159.84

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 2.00

метал Предвремено затворање Име На Производот : Мобилен Телефон Метал Назад Клип Производ Материјал : Л�

DEN 959.84

1 Обичајот за безжичен полнач за автомобили за Audi A3 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 година, лесен за инсталирање и без

DEN 3.33

✅short и преносен кабел компатибилен со вашиот Samsung SMG920p е уникатен и супериорен сите други! ✅ [Изведба на �

DEN 2.67

Experior ИЗДРЖЛИВОСТUSB C кабел брзо полнење плетенка најлон изолација и куршум влакна јадро се комбинираат �

DEN 2.67

Компатибилен со i Phone 13 Pro Max (САМО) Обезбедува 2x одбрана против гребење ЗА живописна јасност на екранот и �

DEN 3.00

Не одговара за Anker 313 Power Bank : Случај за преносни батерии се вклопува само за Anker за Power Core 10000 преносен полн�

DEN 854.40

Ве молиме погледнете го насловот за да го потврдите конкретниот модел Дебелината од 0,26 мм ја одржува ор�

DEN 5838.08

Универзална за целата табла за автомобили, ве молиме не грижете се за моделот на вашето возило 360 степен�

DEN 0.33

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 159.20

? [КОМПАКТЕН] Минимусот е токму тоамини! Овој лесен и дискретен дизајн пакува удар! Доволно силен за да го

DEN 0.33

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Микромакс Платно Сливер 5 ја зголемува издржливоста и

DEN 422.40

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 63.52

USBCC C Приклучок ЗА Полнач КАБЕЛ USB Тип C кабел Компатибилен Со Samsung A12 Galaxy A52 5 G A53 A32 5 G A11 A10 E, Nokia Паметен Моби�

DEN 3.00

Акрилна Смола Епоксидна Смола Пигмент Миленичиња Големина на производот( W x d x h) : 1,6 x 0,1 x 2,0 инчи (4 x 0 Мате�

DEN 2.00

? [СТАБИЛНОСТ и СИЛА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Showо Шоу Пробив во технологијата на игла :

DEN 1.33

Не лепак и трагите остануваат откако производот ќе се расклопи Производот не го блокира вашиот поглед, �

DEN 495.20

? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Флотата Гармин 770 Активното Игла Не бара никаква форма На сп

DEN 3.33

Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло В�

DEN 1.00

Оваа заграда е изработена од тврд легура материјал, отпорен на абење, издржлива и практична Мини големи�

DEN 1036.16

Безжичен штанд за повеќе полнењеОбезбедување на оптимална разноврсност за полнење на паметен телефон G

DEN 1.33

Совети : Овој телефонски случај само префект дизајн за Samsung Galaxy A32 5 G (не за Samsung Galaxy A32 4 G) Случајот Samsung A32 5 G

DEN 273.28

Компатибилност Ултра серијалот за Apple Watch, ултратенкиот компјутер случај и овозможува брза и лесна инст�

DEN 881.60

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на �