.

.

Со попуст
Мед Мечка Стапчиња, Цврст Нерѓосувачки Челик Мед И Сируп Мечка Стап Долга Рачка Мед Лажица Мешалка Мешалка Мешалка Алатка За Мед Тенџере Тегла Контејнери

Мед Мечка Стапчиња, Цврст Нерѓосувачки Челик Мед И Сируп Мечка Стап Долга Рачка Мед Лажица Мешалка Мешалка Мешалка Алатка За Мед Тенџере Тегла

DEN 125.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

● Здрав Материјал ● дрвена медена лажицаМедната лажица е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, здрав, ' рѓа и, мазен и лесен за чистење. `+Уникатен Дизајн Жлебовите На овие мед мечкалки ви помагаат лесно да собирате и издавате мед од теглата. ●Удобна Рачка●мечката за мед има долга рачка и тркалезна топка на крајот на рачката за лесно држење и лесно отстранување на медот од теглата. ●Специјални Кујнски Алатки●премиум лажица за мед, сируп, меласа или која било вискозна течност. Можете да го користите за вашиот тост, палачинки, десерти со мед, а исто така и за мешани пијалоци или вина. ●Гаранција За задоволство ● ние во голема мера ги цениме нашите клиенти и сакаме да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако не сте задоволни со вашето искуство за купување или производ, ве повикуваме да контактирате со нас за да можеме да го решиме проблемот!. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрена Големина : прибл.79 во тежина : прибл.63 Озпакет Листа : 1 * Мед Стикнота : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење, ви благодариме за разбирањето.

Главните својства

Condition:
100% Brand New
Material:
304 Stainless Steel
Color:
Silver
Size:
approx. 15.5*2*2cm/6.1*0.79*0.79in
Weight:
approx. 103g/3.63oz
Package List:
1 * Honey Stick:
Note:
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement, thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos displayed in photos may be showing slightly different from the real object, please take the real one as standard. :
Избор на купувачот
DEN 3.00

Антички стилски обрасци, богат и луксузен стил Мека, светла, транспарентна и никогаш не бледнее...

DEN 1.67

Временско знаме за заштита на 'рѓа : Направено од метал и испрскано со УВотпорна, висококвалитетна боја �

DEN 0.67

【Лесна организација】 Eread Hex Hex Bit Организатор обезбедува решение 3во1, сместувајќи ракави од 1 / 2 инчи, 3 / 8

DEN 360.00

Вклучува дупка во форма на овален слот од една кратка страна за да прифати прицврстувач до дебелина од 1

DEN 2.00

Материјалот на нашата кутија за складирање накит е изработен со висококвалитетен кадифе, картон, сунѓе�

DEN 0.33

Одликувајќи се со симпатична печата за завиткување Здраво Кити, гушкајќи виножито Со виолетова капаче �

DEN 3.33

КОМПЛЕТ ОД 9 ТРИВЕТИ И ПОДЛОГИлесен, силен и издржлив бамбус за држење прибор со различни големини ЗАШТИ

DEN 1.33

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

DEN 2.33

【Материјал】 Направен од висококвалитетни материјали, траен и практичен, долг животен век 【Лесно за ин

DEN 2.00

1 Кошница за складирање на филц : голем дизајн на отворање, може да складира книги, облека, играчки, шалов�

DEN 191.84

Сосема нов комплет ОД 12 (50мл) ПРАЗНИ пластични шишиња со алкохол 12 неоткриени Црни капачиња висококвали�

DEN 0.67

288120 41 / 2 " / 5" Меленица за слајд, он Mmilwaukeee 288120 mm18 Fuell 41 / 2 " / 5" Меленица за слајдови на мелница, LlockkOnModel Milw

DEN 2564.80

Лесни и одговорни прачки од јаглерод од 24 тони УФР : крајна технологија За врв На армирана прачка Со Флек

DEN 46.40

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

DEN 2.00

82% најлон, 18% спандекс Скромна костим за капење за пливање со вградено дно, овој симпатичен и конзерватив

DEN 3.33

??Кадифен Играчка за ракчиња оваа кадифена играчка за ракчиња има живописна форма на ракчиња, светли бо�

DEN 0.33

Обложување : Обложени Материјал : Тврда Легура број На Модел : ТНМГ 160408Р С Т9125 ЦПУ Употреба : Надворешна А�

DEN 2.33

Владеење со точки : страниците се отпечатени со сиви точки распоредени 5 мм, за да се обезбеди суптилна п�

DEN 127.84

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и п

DEN 255.84

Боја : како што е прикажано Материјал : висококвалитетна пластика за текстура на ЕВА Големина : 11,8x7,5 инч

DEN 2.00

Совршено вклопете го планерот со големина А6 овој капак на планерот 7 felicity A6 е компатибилен СО ЏЕБОТ LEUCHTT

DEN 0.67

€Премиум Цврст лежечки велосипед Капацитет од 350 ФУНТИ+ Тешка рамка од Нерѓосувачки челик ги комбинира

DEN 143.84

✅ 【Димензија】 Големина на навој : М4; Севкупна должина : 20мм / 0,79 "; целокупна висина : 8мм / 0,31"; Севкупна ши

DEN 240.16

Изградбата на вакуумско изолирано шише од нерѓосувачки челик со двојни ѕидови направена со бакарна обв

DEN 485.60

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 2.00

☕€Премиум Материјал●нашите чаши за стомна за сос се изработени од квалитетно боросиликатно стакло и �

DEN 84.64

Дозволете му на вашиот USB 30 20 Pin уред ја поврза матичната плоча USB 2 Брзина на податоци : 480 Mbps за USB 3.0 20пинск

DEN 1.67

Дедо Мраз се наоѓа на врвот на светло сина гума за џвакање, весела глетка за минијатурен украс за нового�

DEN 2.67

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : овие прекрасни полначи се составени од високо оценети хартиени материјали во тешка кат

DEN 1.67

Модел : 8 " тежок црн вентилатор Волумен : 4050бд Функција : 60 поддршка на целиот печат залив Напон : 12 V DC Инст

DEN 297.44

Елегантен Јапонски Стил : Овој Сертификатор Чорба Мал Покриен Сад зрачи со елегантен Јапонски стил кој �

DEN 0.33

Совршена чистачка и исчистете ја главата на групата на вашата еспресо машина Уникатниот дизајн и перки�

DEN 1.67

Ротациониот енкодер има функција на прекинувачот Направено од високо квалитетен материјал, антикорози

DEN 3.00

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 2.33

Артикулирање на замав Тешка конструкција со внатрешни извори Се користи за флексибилно и безбедно монт

DEN 323.20

Свеж мудрец, смрека Бери, еукалиптус со есенцијални масла Комбинирајте со вашиот омилен приклучок за ми