.

.

Со попуст
Њупорт Сврзувачки елементи 3/4 -10 х 5-3/4 Одделение 8 Шестоаголна Глава Капа Завртки Обичен 0.75 х 5.75 Хексадецимален Завртки Коаз Навој Делумна Нишка Висока Јачина оддел?

Њупорт Сврзувачки елементи 3/4 -10 х 5-3/4 Одделение 8 Шестоаголна Глава Капа Завртки Обичен 0.75 х 5.75 Хексадецимален Завртки Коаз Навој

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

25 пакет на високо-јачина Одделение 8 шестоаголна главата капа завртки 0,75 "дијаметар и 5,75" должина. Дизајн на груб конец за сигурно држење. Делумна нишка за лесно вметнување и отстранување. Дизајн на шестоаголна капа за глава за лесно затегнување со клуч. Идеален за тешки градежни, автомобилски и индустриски апликации. Обезбедува максимален вртежен момент и спречува лизгање. Изработени од издржлив и долготраен челик. Погоден за употреба во екстремни услови и средини под висок притисок. Воведување На Ecom Сврзувачки елементи 3/4 "-10 x 5-3/4" Одделение 8 Шестоаголна Глава Капа Завртки Обичен (25 парчиња), совршено решение за сите ваши тешки потреби за прицврстување. Изработени од челик со Висока јачина од 8 Степени, овие шестоаголни завртки се дизајнирани да издржат екстремни притисоци и напрегања, што ги прави идеални за употреба во градежништво, автомобилски и индустриски апликации. Со дијаметар од 0,75" и должина од 5,75", овие шестоаголни завртки обезбедуваат сигурно и сигурно решение за прицврстување за широк спектар на проекти. Дизајнот на груб конец обезбедува цврсто и сигурно држење, додека делумната нишка овозможува лесно вметнување и отстранување. Дизајнот на капачето со шестоаголна глава овозможува лесно затегнување со клуч, обезбедувајќи максимален вртежен момент и спречувајќи лизгање. Овие шестоаголни завртки доаѓаат во пакет од 25, обезбедувајќи ви многу сврзувачки елементи дури и за најсложените проекти. Без разлика дали обезбедувате тешка машинерија или градите голема зграда, Прицврстувачите На Њупорт 3/4"-10 х 5-3/4" Шестоаголни Завртки За Капачиња Од 8 степени Обични (25 парчиња) сигурно ќе ја завршат работата.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1439.84

Барајќи да му дадете на вашиот дом освежувачки допир : Донесете вкус на тропските предели во вашиот дом,

DEN 288.00

Главниот материјал на производот е изработен од висококвалитетно буково дрво, со цврста метална основа

DEN 1.00

●Дизајн на приврзок За клучеви} Компактен пренослив синџир за клучеви usbc женски до usb машки адаптер диз�

DEN 383.84

2Пакет Епсом Сол Нога Впие Пакет Со Лажичка : Креирај Специјални Нога Спаualsуали Дома Природни Состојки :

DEN 734.40

Функција : 1 [ГЛАВНА ЦЕЛ] мерачот на отворот главно се користи за мерење на внатрешниот дијаметар и дупка

DEN 3.00

Користете делови за акции на Traxxas и хопап за да извлечете максимум од вас возила Traxxas RTR Овој производ е н�

DEN 119.84

Количина : 1 Парче Боја : Црна 3 / 32 " Големина На Стеблото Ронки : 4 Екстра Груб, 4 XC Димензии На Главата : 0,26 И�

DEN 1.00

Големина : Таблета : 7,0 см(2,7 инчи) дијаметар x 1,2 см (0,5 инчи) висина; Слика : 5,8 см дијаметар Класификација : Т

DEN 1582.08

Брзина што ви треба Целосно поврзан Ултра издржлив дизајн Долго траење на батеријата...

DEN 0.67

Вашата чаша Стенли велат помош Сè уште сте загрижени за скршените, изгребани дно на шишињата со вода од �

DEN 1.67

Висококвалитетни материјали : Издржлива Оксфордска ткаенина и одлична изолација вградената постава од

DEN 159.84

Претворете го лаптопот во работна станица со овој компактен USB ЦЕНТАР ( 6,7 см x 4cm x 1cm) што ви овозможува ис�

DEN 4671.20

Внатрешен хигрометар (%RH) Внатрешен термометар(степени Целзиусови И Целзиусови) Евиденција макс / мин т

DEN 2.00

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 1.00

Притиснете Го Ковчегот На Комплетот За Нокти : ќе добиете 100 парчиња / футрола чиста боја мат целосна по�

DEN 0.67

85% полиестер, 15% спандекс Почитувана кралица, ве молиме прочитајте ја табелата со големина пред да ја куп

DEN 2.67

Материјал : Куќиште направено од екструдиран алуминиум со две отворени линеарни лежишта од СЕРИЈАТА ИС�

DEN 219.20

Помалите длабочини на овие картони обезбедуваат идеално вклопување за плитки производи Совршен за исп�

DEN 582.40

Содржи 100 кеси за остатоци од храна за компостирање, 16,9 инчи х 17,7 инчи, 0,64 мил Бродови Во Сертифицирано Па

DEN 99.04

Стакло засилен најлон 6 Нерѓосувачки челик зграби прстен Нитрил Дзаптивката обезбедува позитивен печа�

DEN 1.33

Директна замена Лесна инсталација не се потребни специјални алатки за инсталирање на оваа закачалка з�

DEN 3.33

Име на производот : Карбид Вметнете; Модел : ИТ14 3130511 Материјал : Цементиран Каибид;Големина : 21 х 18 х 5мм /

DEN 3.33

Структурата е добро дизајнирана и многу лесна и удобна за употреба Комплетот за нокти е изработен од и�

DEN 1278.40

Полиестер, спандекс, памук Белешка за големина Големината работи мала, препорачајте 12 големина нагоре,

DEN 1.67

✦РИА МОДА ние нудиме висококвалитетен, стилски моден накит и додатоци по многу прифатлива цена Дизајни

DEN 2.67

Десктоп ѓубре може пп материјал, едноставен и убав Мал и компактен, не зазема многу простор и лесно се чу

DEN 353.60

Ракување Со Материјал Производител : Плат Направени во : Сад Заштитно Куќиште, Вкупна Должина 20 1 / 4 инчи,

DEN 671.84

Кабел ТипCat6e масовно етернет кабел, 1000ft ролна, конектор слободен Погоден За Брз, Гигабитен И 10Гигабитен �

DEN 3.00

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Дизајнот монтиран на ѕид е идеална употреба на прост

DEN 319.84

100% Полиестер Избор на квалитетен Материјал : изработен од квалитетен полиестерски материјал, нашиот зл�

DEN 556.80

100% памук Мажи кошаркарски шорцеви шорцеви црни скокови тен, тенки момчиња тинејџерски момчиња, пливање

DEN 1.67

ЕДНО ПАКУВАЊЕ, 2 РОЛНИ : Нашиот Сет На Црвена Лента за Маскирање доаѓа со 2 РОЛНИ Секоја ролна е со ширина �

DEN 1276.80

?ФИТМЕНТ : 5 ЛУГ ХАБЦЕНТРИЧЕН РАСТОЈАНИЕ НА ТРКАЛАТА 1,25 инчи одговара за 19982002 за Навигатор 20012002 за Блекву

DEN 0.33

【360 степени ротирачки млазница】 Специјален ротирачки механизам, ротирачки спреј од 360 степени, користе

DEN 2.67

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

DEN 3.00

Доживејте го чувството на победник додека ги играте вашите омилени игри секој ден! Нашиот заштитен случ

DEN 431.84

Гумената кука е длабока до 0,8"(20мм), додека други е помала од 0,65"(17мм), не треба да ја отстранувате заштитна