.

.

Со попуст
Конкени Сос Диспензерот Пумпа Нерѓосувачки Челик Стискаш Зачини Издавање Зачини Пумпа Станица За Домашна Кујна Sliver

Конкени Сос Диспензерот Пумпа Нерѓосувачки Челик Стискаш Зачини Издавање Зачини Пумпа Станица За Домашна Кујна Sliver

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

?€8l Голем Капацитет ● Оваа пумпа За соја сос има голем капацитет, можете да складирате голема количина соја сос за да ги задоволите вашите дневни потреби Може да го користат и повеќе луѓе истовремено, со лесно стискање, па дури и проток. ?●Издржлив Материјал ● Оваа пумпа за соја сос е изработена од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, кој е цврст и издржлив. Тоа може да се рециклира, нема потреба да го замени новиот, заштедувајќи пари. ?€Погодно За Чистење На Површината На оваа пумпа за соја сос е мазна и лесна за чистење. Само треба да ја исплакнете со вода. ?●Лесно Складирање●големината на оваа пумпа за соја сос е 47,1*20*33 СМ, што е мала и лесна за чување. Дури и ако не го користите, нема да зазема премногу простор и ќе донесе погодност во вашата кујна. ?®Широко Применливо. Оваа пумпа За соја сос е идеална за шведска маса, секојдневна брза храна, пекарница, западен ресторан, продавница за пијалоци, кафуле, ресторан за чај. Спецификација големина На Производот : 47.1*20*33 (см) картон големина : 48*22*26 (СМ) Материјал : 304 нерѓосувачки челик (тело на вентилот и черупка), пумпата е изработена ОД пп пластичен Капацитет : 8Л нето тежина : 3,6 кг Бруто тежина : 4,1 кг метод На Пакување : Лента + Опис на картон пумпата за соја сос има голем капацитет и може да складира многу сос.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.67

1 4х6, 3х6ин / 24х16х15, 5см; Материјал : 300д оксфордска ткаенина, бисерен памук, еколошка алуминиумска фолија; д�

DEN 891.20

€Симпатична Кул Капаци Автомобил Седиште € Избрана иновативни дизајни и живописни бои,додадете допир

DEN 3.00

Овој адаптер AC до DC е компатибилен со кој било уред кој има глава на полнач за автомобили до 12 V (3 засилув�

DEN 2.00

Електричниот држач за вежба е изработен од алуминиумска легура, висока цврстина, цврста и издржлива во �

DEN 3.33

Исплакнете со вода или избришете ја со влажна крпа Изработен од абс материјал, лесен и не е лесен за оште

DEN 931.20

●Соодветен Модел€ЗА BMW X3 E83 20042012, проверете ги димензиите и обликот пред да донесете одлука Поддржете г�

DEN 399.84

【Еко пријателски материјал】 8x10 Рамката на слика е изработена од MDF дрво со чиста обвивка од плексиглас

DEN 0.67

Ова е мултифункционален преносен чистач на пареа, која може да се исчисти на висока температура и да се �

DEN 1.33

ДВОБОЈНА СВЕТЛИНАSSL50 B може да се пофали со опсег на температура од 3000 ДО 5600 K во боја за да одговара на се�

DEN 3.00

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

DEN 1.67

3 / 16 Хекс 303 не'рѓосувачки челик Хексисклучување (женски / женски), 3 / 16 "ОД хексадецимален отстапки (женс�

DEN 121.44

Премиум формула базирана на вода Оваа нежна и долготрајна формула ја подобрува удобноста и задоволств�

DEN 1.00

Печатење Со Мастило Со Целосна Ширина, Метален Материјал За Позлата Со Железо Неговата Мала Големина Го

DEN 0.33

КОЛИЧКА СО / ЦВРСТИ ГУМЕНИ ГУМИ Туф МАКС(ТМ) Алуминиумски Рачен Камион Подвижни ДодатоциРачни КамиониРа

DEN 0.33

Моторот од бакарна жица е издржлив, основниот мотор, прецизното производство, силната моќност, стабилно

DEN 799.84

Вистински Лебдечки Полици Долги 24 Инчи Рустикални Пловечки Полици Од Вистинско Дрво Поголеми Пловечки

DEN 1.33

БрендDMaos; Елегантен Фолио Случај за € i Pad Pro 129 инчен 2ри 2017 € (A1670 A1671 A1821) и € i Pad Pro 12.9 инчен 1ви 2015 (a1584 A1652)...

DEN 351.84

●Магнетна Магија● обезбедува структура на прстен со 42 вградени магнети јасно распоредени со технолог�

DEN 1439.84

6 " ВИСОКИТЕ ЛЕД неонски букви се видливи дење или ноќе Црната подлога го зголемува големиот контраст на

DEN 3.33

Клучна Карактеристика : 7х45Х моќ на зголемување НА зумирањето со остри остри слики...

DEN 1749.92

Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на иденти�

DEN 143.84

Материјал : Керамика Количина : 2 парчиња Стил : сончоглед Дебелина : 0,23 Инчи Содржина на пакетот : 2 ПАРЧИЊ

DEN 127.84

●Компатибилен●Само компатибилен со BLU View 2 (B130 DL), ве Молиме потврдете го моделот на вашиот телефон пред

DEN 7200.00

Нашите мозаици се направени од многу квалитетен природен мермер, не сечеме само парчиња мермер и го вкл�

DEN 1.33

Светли LED божиќни низа светла 8 режими на осветлување и мултифункционален далечински управувач Лесно за

DEN 1.00

Силен изложен магнет Одлично за клипирање на списоци за купување и уметнички дела на фрижидерот...

DEN 511.84

? Бродови од Кореја, Република ? Датум на објавување : 2021 ? 1 ЦД + 1 книга со фотографии + 1 стоечка картичка (с

DEN 1667.68

★ Големина : 27,5*16*22см ★ Овој производ е изработен од висококвалитетен рамка материјал ABS, огледалниот ма

DEN 1.00

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д оксфордска ткаенина, Ткаен Појас, Кожа Од Праска Материјалот е Сигуре

DEN 111.84

Каиш со висок квалитет на не'рѓосувачки челик (S) заграда за пикап со челични завртки за повеќето гитари �

DEN 806.24

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 52 W x 84 L Инчи секој.Машина за п

DEN 2038.40

Се надевам дека ќе можете да имате пријатно искуство за купување, доколку имате какви било прашања, ве м�

DEN 2.67

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производите

DEN 2.00

Број на дел : BN3902470 A Compatible with Samsung TV : QN43 LS03 RAF, QN43 LS03 TAF, QN49 LS03 RAF, QN50 LS03 TAF, QN55 LS03 RAF, QN55 LS03 TAF, QN65 LS03 RAF, QN65 LS03 TAF, QN65 Q