.

.

Со попуст
Acdelco Голд 18fr12277ksd Задна Сопирачка Дебеломер Во собата Со Клипови И Подлошки

Acdelco Голд 18fr12277ksd Задна Сопирачка Дебеломер Во собата Со Клипови И Подлошки

DEN 785.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% нови дебеломер, вклучувајќи нови заптивки и компоненти Дебеломерките се 100% тестирани на крајот на линијата и тестирани под притисок за протекување. Црна завршница, тело со дебеломер обложено со цинк и држач за сребрен цинк. Дебеломер вклучува силиконски чизми со висока температура и подмачкување. Дебеломер се ТЕСТИРАНИ со СПРЕЈ ЗА Сол АСТМ Б-117 и имаат претходно подмачкани критични точки. Тешките работни влошки се дизајнирани да помогнат да се издржат високите температури поврзани со сопирање при влечење дополнителна тежина. Тешките дежурни влошки имаат Механички Систем за Заклучување кој помага цврсто да се држи материјалот за триење на место. Ограничениот повеќеслоен шим помага да се испорача оптимално амортизирање на бучавата. Некои Златни делови На Акделко можеби порано се појавиле Како Професионалец На Акделко. Премиум резервен дел за замена. Специјализирани Перформанси на ACDelco, Дебеломерните Диск Сопирачки Подготвени За Триење користат и алуминиумски или железни одлеаноци и денес се висококвалитетна замена за многу возила на патот. Овие обложени дебеломер содржат етилен Пропилен (ЕПДМ) гумени компоненти за да обезбедат оптимална издржливост на топлина, корозија и истекување .

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

1 парчиња горно црево на радијаторот до резервоарот за експанзија, за BMW F30 F32 F87 328 D 335i 435i M2 M235i Број на дел :

DEN 1593.60

Прецизната изработка обезбедува совршено вклопување Држи супер маснотии за тивко работење Премиум одд

DEN 703.20

РЕЗЕРВОАРОТ ЗА Прелевање На Течноста за Ладење НА Моторот Е Прецизно Произведен со Висококвалитетна Пл

DEN 2.33

Производител : Аип Електроника 100% Нова Градба Висок Квалитет Оем Замена Дел Гарантирано вклопување и Кв

DEN 3.00

Тип на вклопување : Специфично за возилото Димензии на пакетот : 30,48 H x 13.716 W (сантиметри) Тежина на пакет :

DEN 2.33

Замена само за модели 4 WD / AWD Одговара : Специфични модели Проверете ја табелата за вклопување и описот н

DEN 276.48

100% ФАБРИЧКИ ТЕСТИРАНИ : механичките пумпи За гориво Картер претрпеа неколку фабрички тестирања и добиј�

DEN 3.33

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни Дијаметар На Телото на Пумпата : 30�

DEN 395.84

Дизајн во ултра мини големина, мала тежина и преносни Прекинувачот е лесен за контрола и со светлината з

DEN 0.67

Наведените производи се резервни делови на задниот дел, а секое упатување на имињата на производителит�

DEN 5641.28

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

DEN 3.33

[ Опрема за возила] : Компатибилен Со Форд Ф53 / Ф59 / Ф Супер Должност 19881997 Предна Лева И Десна, Возачка и П�

DEN 0.67

Безбеден и удобен комплет за заштитен ид Заштитете ги вашите жици од исечоци и гушкање со овој универза�

DEN 2.33

[Сигурен квалитет] Нашиот засит е изработен од врвен квалитет на црн најлонски материјал, има карактери�

DEN 3.00

Димензии на пакетот : 7,88 Л х 2,13 Ч х 8,5 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,62 фунти Земја на Потекло : Сад Дел Број : 12

DEN 1.67

Никел бакар легура за супер лесно свиткување и разгорување можете да ги предадете линиите на свиткувањ

DEN 319.84

Брза испорака 57 дена за испорака Во Oder за да ги потврдите вклопувањето на деловите, може да испратите VIN �

DEN 1981.76

Име на дел : Пумпа за гориво под висок притисок ? OE Дел Број : 06 A127026 B, 06 H127025 M, 06 H127025 P, 06 A127026 D, 06 A127026 C Контро

DEN 2.67

Компатибилност на возилото овој резервоар за течноста за ладење е компатибилен СО QX4 20012003, Nissan Pathfinder 20012

DEN 152.00

Model : M8200 M8540 M8560 M9000 M9540 Part Type : Oil Filler Cap Warranty : 6 Months Compatible Equipment Type : Compact Tractor, Front Mower, Loader, Lawn & Garden Tractor, Zero Turn Mower,

DEN 298.72

1000 МИЛЈИ ГАРАНЦИЈА Можете да ги инсталирате нашите врски со крајот на лентата за нишање со доверба знае�

DEN 2.67

✔item : филтер за воздух пред чистење ✔ Компатибилен со модел : 907505, 907771, 907791, 907791001, 907797, 907797001, 907797002, 907797003, 90

DEN 1.67

Оценка на микрони : 27 Пронаоѓач на делови на посета на FitGuide.seastarsolutions.com за да се обезбеди овој производ да

DEN 945.60

Ја Намалува Бучавата Подобрете Ја Ефикасноста И Работата на Системот Намалете Го Абењето на Компонента

DEN 2.67

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ...

DEN 1.00

Покривање на валканиот вентил Докази за протекување нафта Мириз на изгорено масло (истекување на колек

DEN 0.67

Инженерски да испорача до 5000 милји заштита на моторот 96% мултипремин ефикасност и отстранување на чести

DEN 1115.20

Карактеристики : Состојба : Нов Дебеломер На Сопирачката На Дискот; Директна Замена, Лесна Инсталација; �

DEN 2.00

Карактеристики : Поддршка за лифт за лифт лифтови со висока јачина на гас и држете отворени стебла, аспи

DEN 281.60

Филтри до 99% од загадувачите на воздухот филтри за премија за стражари на кабината, како што се фино пра�

DEN 3.33

Автоматскопалпал, најдобриот автоматски пал Гаранција за квалитет на палпаледна година Секогаш обезбе

DEN 3.00

Идеална замена Овој склоп на куќиште на термостат на течноста за ладење на моторот директно го заменув�

DEN 1.67

Вклучени се два задни ротори и задни влошки за сопирачките Керамичките влошки го намалуваат бучавата и

DEN 3.00

Атрибути на производи Надворешен дијаметар : 3,70 инчи (94 мм) Големина на низата : 112 Должина : 5,35 инчи (136 мм)

DEN 415.84

? Лесна инсталација : Одговара за U / J Hook (9*3 & 9*4) бришачка рака, лесна инсталација и совршено вклопување ,

DEN 687.84

Премиум 3во1 вистинска замена на филтерот ХЕПА со активиран јаглерод и прелиминарен филтер за 20162022 Tesla Mod

DEN 2.00

OE одговара, форма и функција000 милји помеѓу промените во нафтата Антиодводниот вентил за грб штити од су

DEN 608.00

100% Сосема Нова Интанк Електрична Пумпа За Гориво И Комплет За Инсталирање Токму исто како и погоре насл�

DEN 2.67

Ги исполнува или надминува спецификациите на OEM ФОРМАТА ФОРМА И ФОРМАТ И ФУНКЦИЈА Ги исполнува или надм�

DEN 463.84

Достапно во полухума или нехауд обезбедува максимална заштита од остатоци од нечистотија и воздушно во

DEN 1.33

Ова е сосема нов и квалитетен производ за задниот дел Формула авто делови за да се обезбедат врвни перфо