.

.

Со попуст
Роарк 3 Ден Фиксатор 40Л Торба-Црна

Роарк 3 Ден Фиксатор 40Л Торба-Црна

DEN 3120.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

СЕ-ВО-ЕДНО ТОРБА : новиот 3-дневен Пакет За Фиксирање На Роарк овозможува да се организираат сите најважни работи во наједноставна форма на рачен багаж Овој ранец може да го смести сето тоа со удобно носење 35 ЛИТРИ тело, изградено од издржлив 1050 негирач рипстоп. ВАШАТА НОВА ОМИЛЕНА ЧАНТА : оваа чанта го има сето тоа. Патент двојни прегради со двоен преклоп со мрежести патенти, ролери торба прилагодлив слајд-преку, поместен лаптоп џеб со патент, скриен џеб за пасош и неколку други карактеристики, сите насочени имајќи го предвид честиот флаер. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ И ВКЛОПУВАЊЕ : Конструиран од издржлив 100% најлон со водоотпорни патенти, ватиран обложен грб и прилагодлив ремен за компресија на градите. Димензиите се 19,5 "L, 12,8" W И 8,6 " D. ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : стоиме зад сите производи што ги правиме, поради што roark gear е загарантирана против дефектите на производителот за една година од датумот на купување. Производот покриен со гаранцијата Роарк ќе биде заменет по дискреција На Роарк. АРТЕФАКТИТЕ НА АВАНТУРАТА : потерата за Роарк започна од желбата да раскажува приказни родени од авантура и откритие во форма на човек кој живее секој ден во потполност.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 360.00

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 65гр; Содржина На Пакетот : 1 х Терми�

DEN 180.80

Совршен за дома, трговски центар, продавница и повеќе други места, е разноврсна решетка за прикажување п

DEN 2.00

Табела Флип Календар : овој календар е направен исклучителна изработка, ви даде добро чувство за искуст�

DEN 223.84

Еден Ден Во Паркот За Прскање Книга За Одбори 14 страници Сончевите денови се наменети за паркот за прск

DEN 0.67

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

DEN 0.33

Отстранливите раце со целосна должина и превртување на грбот го олеснуваат навигацијата под масите; от�

DEN 270.24

●Модели компатибилни со куќиште за мобилни телефони ● ве Молиме проверете го i Phone 14 Pro Max* компатибилни �

DEN 175.84

ПРЕДИГРИ во ДВИЖЕЊЕ : никогаш не знаете кога можеби ќе ви треба свињи за подигање на вашиот омилен пијал�

DEN 560.00

Новите Откачени Способности за Морфирање го претвораат Детски Во Чекан Пресече за да ги удри натрапниц�

DEN 716.80

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

DEN 1252.80

Практичен асистент за складирање во простор на уметнички стил Изработени со грижа и материјали за созд�

DEN 732.80

Овој производ е едукативен постер, погоден за декорација на ѕидови во студентски домови Гроздобер инфо�

DEN 3.33

●Тешкото тркало на портата може автоматски да ја прилагоди висината на нерамна земја додека го елимини

DEN 431.84

ТЕШКА ЗАШТИТА : црни Нитрилни ракавици високи 6 милиони еластични, може да ја задржат флексибилноста, От�

DEN 827.20

Изработен од вештачка кожа и ТПУ, овој случај е ултра тенок, лесен, издржлив и лесен за инсталирање и отс�

DEN 0.33

Излез за слободен проток; посилен за употреба во апликации со високи површински турбуленции Кули за лад

DEN 1.33

Заштедува простор и е погоден за носење на корисниците Слободно уживајте во бесплатна врска, USB ТипC&Тип�

DEN 287.84

Двоен изолиран Ѕид : Сос Бокалот IAXSEE има подобра функција за изолација заснована на дизајн на ѕид со дво�

DEN 0.33

Нерѓосувачки Челик ДРЖАЧ ЗА ЛАЖИЦА за ГОТВЕЊЕНов Дизајн : покривка за глава од нерѓосувачки челик со си�

DEN 1340.80

Димензии на пакетот : 0,5 L x10 H x0 ,5 W (инчи) Земја на Потекло : Тајван Дел Број : 00074025СП Димензии на пакетот : 0,5

DEN 988.80

Серијата Покемон оди во отворен свет Снимајте Покемон, разменете ги, подигнете ги во битка можете да ужи

DEN 238.24

Компатибилни Модели : Нашата Тешка Футрола За Телефон Отпорна на Удари е совршено Компатибилна Со Samsung Ga

DEN 147.20

Нитрил Повлечете го затворањето 100% Без Прав, Без Гума и Ракавици За Еднократна Употреба Без Латекс : Заш�

DEN 0.67

€Компатибилност : Компатибилен Со Samsung Galaxy A13 4 G / 5 G que Travel Lighter Q : galaxy A13 5 G карактеристики на куќиштето 10 �

DEN 639.68

НИЕ СМЕ ЛЕГИТИМНИ : ова е оригинална м&м кригла ГОЛЕМИНА : 4" во дијаметар и 5 " висок со капацитет за 16 унци.

DEN 3.33

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран амц Одење Мртов производ Стилски, отпорен на гребење, печ�

DEN 2.33

(2x) 55 Вати 4100 K Ксенонски Халогени Светилки000 К Сини Акцентни Светла за Паркирање Дебели Метални Куќишта

DEN 1.00

Материјалот е сунѓер од пулпа од меко дрво кој е еколошки и биоразградлив и пријателски за вашите раце Д

DEN 928.00

€BLUETOOTH 53 : Слушалки безжичен bluetooth ја прифаќа напредната технологија Bluetooth 5.3 и поддржува HSP, HFP, A2 DP, AVRCP, ко