.

.

Со попуст
Кутија за складирање на рутерот Bturyt, заградување wallид монтирање WiFi рутер кутија за складирање на кутија за кабелски кутија за електрична плоча заштитник за заштит?

Кутија за складирање на рутерот Bturyt, заградување wallид монтирање WiFi рутер кутија за складирање на кутија за кабелски кутија

DEN 1388.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висококвалитетен материјал Овој производ е изработен од висококвалитетен ПВЦ материјал, кој е безбеден, нетоксичен, еколошки и без вкус Бојата не се олупи, традиционалниот процес на тенонинг, отпорен на абење и издржлив. Не е лесно да се гребе, мала тежина. Заштедете простор Заштедете простор и голем простор за складирање, кој може да го ослободи вашиот ограничен простор за подот, телевизиските компоненти, накит, колекционери, фотографии или мали додатоци. Лесно за инстант може да изберете да го обесувате на wallидот со кука или да го поправите на wallидот со нокти. Може да се постави и директно на работната површина. Multifunctional This Router Storage Cox е погодна за рутер ТВ кутии поставени врвни кутии, вклучувајќи кабелски ТВ кутии, модеми, Wi Fi рутери, паметни ТВ-кутии, уреди за медиуми и други ТВ-додатоци. Дисипација на топлина и вентилација. Имаме дизајнирано дупки за вентилација на горниот и страните за да му помогнат на вашиот штекер и рутерот да ја расипе топлината, што може да го продолжи услужниот век на уредот. Wi Fi полица, повеќеслојна полица, деликатна текстура, чиста и уредна, дизајн на складирање поставен на wallидови, понуда за да се збогува со неред, складирање со една кутија, шуплив дизајн, резервиран слот за антена на врвот, дизајн на дисипација на топлина на дното, без сигнал, без сигнал, без сигнал, без сигнал Блокирање, вентилација и дисипација на топлина.Даваници : Водоотпорна и влага-доказ, отпорен на нафта и отпорен на пламен, лесен за инсталирање, шупливо врежано, класифицирано управување, здраво и еколошки. Ве молиме, проверете ја големината на надворешната кутија внимателно пред купувањето и потврдете ја големината на вашиот рутер. Параметрите на рутерот за складирање на рутерот : Whitemateal : PVCSize : 40 × 33 × 26см/17.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 351.84

Должина ширина Материјал со висок квалитет, силен и издржлив, подебел и поширок, погоден за повеќе работ

DEN 2.00

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1.33

Тип на производ : Механички компоненти Количина на пакет : 1 Направено во Соединетите држави Димензии на

DEN 677.76

Густо тафтувано предиво со исечен куп обезбедува многу поголемо задржување на влагата Винилната подло�

DEN 3.00

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

DEN 0.67

Ултра тенко : Изработено од премиум ABS пластика, веб камерата е издржлива и флексибилна Само 0,03 инчи сме�

DEN 763.20

【Искуство со домашно кино】 Ivanky Digital Optical Audio Cable ви овозможува да ги поврзете звучните ленти и домашните

DEN 1.67

✨ висок квалитет : Направено од високо квалитетен материјал, еластичен и сигурен Корисно за повеќето ви

DEN 319.84

Компатибилен со Body Dock и други ленти за ленти Нелеплива, мазна површина Суперсилна база на чаша за вшмуку

DEN 3.33

Диспензерот за паста за заби за деца : Мултифункционален Стики за паста за заби се погодни за алуминиум

DEN 2.67

【Корисно известување】 Ако имате големи очекувања за водоотпорни и отпорни на отпорни на избледување, �

DEN 1377.60

Fortinet Fortigate11101 E 1 година лиценца за заштита на претпријатијата (FC10F11 E18110212) Пакетот за заштита на претприја

DEN 143.52

Брза, но длабока игра : Играчите имаат ограничен број картички кои вредат различни вредности во различн�

DEN 1257.60

Големина : Големина на тоалетна хартија : 17 см x 9 см (6,7 инчи x 3,5 инчи); Големина на торбата : 17 x 27 см (6,7 инчи x

DEN 0.67

Одговара на Toyota Tacoma 2005 ~ 2014; Sony HD CCD; 600 TVL хоризонтална резолуција; 768 (H) X 494 (V) пиксели; Водоотпорен IP67; широк

DEN 1.33

80 GSM хартија Перфориран саќе за пакување хартија за пакување мери 15 инчи x 164 стапки Материјалот за црно з

DEN 319.84

Не'рѓосувачки челик ?? Заштитната подлога на прицврстувачот за монтирање може да обезбеди затегнатиот п

DEN 924.80

Продаден на 12 "Сечило за општа намена, раб од 14 мм, стандарден сегментиран, синтериран и полиран со 1" грму

DEN 0.33

Големина на главата : 5 x 11mm / 0,2 "x 0,43" (maxd*t); Големина на дупче за дупчење : 2,35мм / 0,09 "(г) Име на производот : м�

DEN 574.40

Широка компатибилност : Овој USBнапоен со единечен Link DVID на адаптерот за прикажување ја поврзува вашиот и

DEN 300.80

Големина : 11,5 инчи, преносно огледало на злато, со голема големина за да се прикаже чисто рефлексија и со�

DEN 1.33

„Комплет за кожа“ вклучува капак на кожата, упатства за апликација и пискав Налепница за налепници за �

DEN 1.67

Одлично за докажување на временските услови, HVAC, поправки на канали и одржување Влага и отпорна на солза

DEN 3.33

Направено од висококвалитетен алуминиум Добра термичка изолација, лесна, преносна и еднократна...

DEN 1518.40

1 Алуминиумот и пластичните ленти обезбедуваат дека е многу здрав и издржлив за употреба.Оваа решетката

DEN 1083.20

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

DEN 2.67

Акции со картички со тешка категорија 65lb што е совршено за најразлични проекти за хартија Боите вклучув

DEN 1536.00

Погодно е за преносна завеса за мека проекција на отворено, преносна и не бразда инсталација, едноставн�

DEN 312.00

Користете преку совети или природни нокти Силен и издржлив сет Измешајте и совпаѓајте со јасни, бели и р

DEN 3.33

● ЗАБАВИ И НАГРАДИ ЗА ДЕЦА : Одлично за детска роденденска забава, асортиман на карневалски награди, игр

DEN 0.33

Издржлив материјал : Печатено на трајни залихи на картички, овие разноврсни, подготвени за употреба се и

DEN 0.33

Компатибилен со Samsung Galaxy Tab S8 11инчен SMX700 / X706 објавен во 2022 година, Samsung Galaxy Tab S7 11инчен SMT870 / T875 / T876 објавен �