.

.

Со попуст
Моделни 15мл прајмер за нокти и совети за нокти и комплет за гел за лепак

Моделни 15мл прајмер за нокти и совети за нокти и комплет за гел за лепак

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Што ќе добиете : 1 x буквар за нокти, 1 x 10ml 4 во 1 гел за лепак за нокти, 1 x 10ml подготовка на ноктите дехидрат, совети за ковчег на ковчег од 500 парчиња, датотека за нокти од 1 x и клипер за совети за нокти од 1 x ♣ За силна адхезија : Најважниот чекор во секоја професионална вештачка апликација за нокти е подготовката на плочката за нокти и да се создаде основа. Користете го ова сет на дуо за да ја поставите Фондацијата за одлични нокти! Кога се користат дехидрирани модели, тоа ќе спречи проблем со кревање. ♣ За силна адхезија : Најважниот чекор во секоја професионална вештачка апликација за нокти е подготовката на плочката за нокти и да се создаде основа. Користете го ова сет на дуо за да ја поставите Фондацијата за одлични нокти! Кога се користат дехидрирани модели, тоа ќе спречи проблем со кревање.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на влечење Occasion : The Trendy Cami Crop Top Is Suitable For Going Out, Club, Party, Ni

DEN 2.67

Сетови за бит од дрво Spring Collet ER11 Collet Chuck 1 / 8 1 / 4 со m тип er орев и приврзок за навртки на струг 3 парчиња Сето

DEN 3.00

90% памук / 10% рајон 【Декорациите на Еид Мубарак】 Користејќи сигурен материјал за хартија, овие реквизит�

DEN 3.00

Професионална линија за производство Висококвалитетни дијаманти суровини Уникатен дизајн на производ

DEN 267.20

Соларното полнење, со сопствен соларен кристален силиконски панел, ја претвора светлосната енергија во

DEN 765.44

120мм Нитрилна бутадиен гума (NBR) Vxb? Бренд, ротационен заптивка на вратило со двојна усна Ширина од 120мм 16м�

DEN 1.33

Тип : OnOffON; Тип на конектор : DPDT, 6 терминален пин; Дијаметар на дупката за монтирање : 12мм Оценета земја на �

DEN 959.84

Поддршка за Icopy : IC, MF1, S50, ID, TK4100, EM4100, HID26, HID35, HID37, 13,56 MHz, 125k Hz, 175k Hz, 250k Hz, 300k Hz, 375k Hz, 500k Hz, итн , 10 PCS 125k Hz клучни о�

DEN 2.33

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба ● Г�

DEN 128.00

Цена за : Секоја завршница : Обичен метал што може да се забележи : Да Материјал : Јаглероден челик ставка

DEN 1364.80

Овие лавици нудат целосна заштита за сите ваши чаши и чаши, од миење и ракување до редење, складирање и т�

DEN 1.00

0,152 "дијаметар карбид со карбид со должина на работни места 118 ° Стандардна точка 2" Должина на флејта...

DEN 191.84

2 Прицврстувачи за спојници на пакетите Прилагодливи вдлабнатини на површината на површината на завртк

DEN 1.67

Тип : закачалка за чевли Материјал : железо Позиционирање на стилот : Уметнички стил Врвот има отворен пр

DEN 560.00

● Други броеви на OEM : X258 D320 G51 x258 D321 G51 ● Димензија : OD25 x 58 mm ● За употреба на : Mitsubishi EDM DWC FXK ● Опсег на пр�

DEN 3.00

【Димензија】 Должина : 50мм / 1,97 "; Должина на пинот : 0,8мм / 0,03"; Ширина на Pinhead : 0,2 mm / 0008 "; дијаметар на пинот :

DEN 1.00

Влез на светски свет : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz Заштита на безбедност : Преоптоварување на преоптоварување, над

DEN 910.40

Неверојатни, детални, деликатни дизајни можат да се користат во повеќето водечки системи за сечење на у�

DEN 2.00

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 2.00

Висококвалитетна уметност за нокти Rhinestones : Користете ја нашата уметност за нокти, што може да ги направ�

DEN 495.84

СТП кожа Високо квалитетни материјали отпорни на гребење, минималистички дизајн сличен на чекор Одличн

DEN 1.67

Специп : пакет од 4 (3 инчи) M85 / 16 инчи (8 x 80mm) d Carabiners клипови / куки за пролетни прилепници, крутиот дизајн н

DEN 96.64

Терминал : 2; Име на производот : Рокерски прекинувач; Земја на производство : Кина Материјал : пластика, м�

DEN 686.40

Големина : 33x24x13cm, боја : 13pc Број на модел : Пластични кутии за чевли WFLHS012 Количина на решетки : 1...

DEN 2.33

XXL чист гел x совети за нокти за акрилни нокти професионалец, ќе дојде со 240 парчиња / кутија дополнително

DEN 3.00

2 мегапиксел (1 / 2,8 ”) сензор за целосен HD 5x оптички зум (3 ~ 15мм) Почнувајќи од 85 ° AOV Резолуција со целосна H

DEN 207.84

Наменето за градители на модели и колекционери на возраст од 1008 години Детална пластика...

DEN 287.84

ТЕАЛНА Алатка за торбичка : носи и штити сè што му треба на електричар Дарежлив главен џеб за складирање

DEN 1279.84

Компатибилен со : Xerox D95 D95 A D110 D125 печатачи Пакет : 1 × црна тонер кертриџ Висок принос на страница : 65.000 стр�

DEN 1167.20

Тешки делител на леано железо Се вклопува во Primo овална XL 400 скара Создава температурна поделба за истов�

DEN 369.60

PDF Data Sheet Featursures Man Производство со употреба на приклучоци BS1363 TEE жичен до 13 AMP Ratingset во црн прав обложен мет

DEN 1.00

Екопријателски кожен материјал Висококвалитетни материјали, исклучителна изработка, високоизглед, из�