.

.

Со попуст
Автомобил на отворено преносен кафе чаша од не'рѓосувачки челик вакуум протекно-пијалок вода чаша изолирана вода чаша канцеларија црна термос кригла

Автомобил на отворено преносен кафе чаша од не'рѓосувачки челик вакуум протекно-пијалок вода чаша изолирана вода чаша канцеларија

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кригла за вакуумска изолација од не'рѓосувачки челик, нашата чаша за патување кафе го задржува вашиот пијалок топол или ладен до последната голтка Флип-капакот што е докажано со прскање е лесен за ракување, така што повеќе не се грижите за проблемот со течното прскање, и е безбедно и лесно да се работи со едната рака. Тесниот дизајн на телото е лесен за ракување и одговара на повеќето држачи за чаши за автомобили и машини за кафе. Силиконската база обезбедува дното што не се лизга за вакуумска колба од не'рѓосувачки челик за да се спречи лизгање, а тишината што не се лизга ја штити вашата работна површина. Одличен дизајн и квалитет. Внатрешниот резервоар на оваа водена чаша е изработен од не'рѓосувачки челик SUS304, а надворешната обвивка е изработена од не'рѓосувачки челик SUS201. Можете да го земете со вас каде и да одите. Кригла за вакуумска изолација од не'рѓосувачки челик, нашата чаша за патување кафе го задржува вашиот пијалок топол или ладен до последната голтка. Флип-капакот што е докажано со прскање е лесен за ракување, така што повеќе не се грижите за проблемот со течното прскање, и е безбедно и лесно да се работи со едната рака. Тесниот дизајн на телото е лесен за ракување и одговара на повеќето држачи за чаши за автомобили и машини за кафе. Силиконската база обезбедува дното што не се лизга за вакуумска колба од не'рѓосувачки челик за да се спречи лизгање, а тишината што не се лизга ја штити вашата работна површина.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

копчето за ЗАДРЖУВАЊЕ ја одржува читањето на температурата додека не се притисне повторно; вклучување /

DEN 2.67

Нашата линија на софтвер за пијалоци Express It Best ви нуди висок квалитет со светла живописна имагинација Ти

DEN 2.33

Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик кој има капсулирано дно во кое алуминиумскиот слој е

DEN 2.67

Производител : Тоул, Возраст : Пост1940 година Тип : маслиново лажица прободена долго Состав : Стерлинг сре�

DEN 319.84

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

DEN 447.84

300d Оксфордска крпа 【Голем капацитет】 22 Големата торба за корпи за шопинг ви овозможува да спакувате хр

DEN 191.84

МАТЕРИЈАЛИ ЗА ХРАНАчаши за натопување за повеќекратна употреба, изработени со Висококвалитетен Полира

DEN 671.84

Брза спроводливост на топлина, погодна за секој шпорет, тело од лесен челик, многу издржлива уста со дво�

DEN 495.84

Овој сет доаѓа со куќиште за складирање што може да ви помогне да го чувате и носите вашиот чај и да ги сп

DEN 190.40

Цврста херметичност : Капакот е вграден со висококвалитетен прстен за запечатување на силикони, а „тов�

DEN 319.84

Совршена идеја за подароци : Совршен подарок може да биде тешко да се најде, но со оваа уникатна, непрода�

DEN 5099.68

Главен материјал : железо Големина на производот : 29*13 Категорија на боја : Црна, бела Тежина : Околу 0,56 кг.

DEN 479.84

【Безбедни материјали】 Направени од висококвалитетен материјал за храна, без БПА и без хемиски бои Тоа

DEN 3.33

★ Големина : 14cm / 9cm x 18cm (5,5 " / 3,5" x 7 ") 1 сет вклучува 3 пакувања : Доволно голем за мал подарок, за да пополни�

DEN 2.00

Совршен подарок за секоја пригода Фасцинирајте ги секој пат откривајќи тајна или изненадувачка слика...

DEN 1.67

Капацитет од 14oz Направено од не'рѓосувачки челик Рачка со лесна зафат со одмор на палецот Лизгајте го ка

DEN 3.33

Цврсто и издржливо Нашата кригла од кафе 11oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

DEN 1.33

Инфузер со чај со висококвалитетен чај од бамбус и инфузер со чај од лисја : Земете го овој здрав бамбус �

DEN 127.68

Количина на производи : 1x 8 Oz мат црна колба, 1x 12oz мат црна колба, 2 x инка, 2 x 1oz малку чаши Материјали : колба

DEN 0.33

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 2.67

Долготрајно ладно : Чувајте го студот што тече со овие коцки за мраз што може да се употреби Овие пластич

DEN 1.00

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

DEN 1187.20

Материјал : 316 Не'рѓосувачки челиквнатрешна храна одделение PP пластичен капак Големина : 170х70 (мм), тежина

DEN 441.44

Цврсто и издржливо Нашата кригла со кафе 15oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

DEN 182.24

Компатибилност】 Замената за замена на воздухот за замена на воздухот е компатибилна со Gowise, Power XL, Gourmia, D

DEN 0.33

Повеќе елеганција и романса на вашите забави, погодна за прилики или Донесете елеганција на вашата трпе

DEN 1.67

Ова е оригинален дел за замена на OEM Електролукс и Фригидаир се заменливо име за истата марка Добиената �

DEN 257.60

✅ Висок квалитет Тумблер : Изолиран од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик, тој е издржлив нераск

DEN 4236.64

● Здрава маифанска камена обвивка : богата со елементи во трагови што ги бара човечкото тело, со биолошк

DEN 1.00

✅ 【Екопријателски и одржливи】 Нашите кеси за производство се еднократно и помагаат да се намалат плас

DEN 1.00

Швајцарски Нелеплив Слој швајцарија ИЛАГ нелеплив слој, ОДОБРЕН ОД СГС Пфоа бесплатна, без чад, безбедн

DEN 1486.40

Направете да го направите времето посветло Ова стакло е парче од Арита Вер, направено во градот Арита, с�

DEN 2.67

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и пома

DEN 639.84

Керамика Микробранова безбедна, миење на рацете Должина : 12 1 / 4 во, ширина : 10 in Прекинато : 2019 Направено в�