.

.

Со попуст
Wdonay 24 парчиња 304 жица од не'рѓосувачки челик јаже клип M4 жица јаже клип u тип жица јаже стегач 0,87 × 0,79 сребро

Wdonay 24 парчиња 304 жица од не'рѓосувачки челик јаже клип M4 жица јаже клип u тип жица јаже стегач 0,87 × 0,79 сребро

DEN 239.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Функција】 Се користи за привремено поврзување на жичани јажиња и фиксирање на жични јажиња, како што се електрична енергија, комуникациски линии, сноп и затегнување, итн 【Опсег на примена】 широко користено во хемикалии, пристаниште, машини за кревање инженерство, опрема за напојување, опрема за напојување, опрема за напојување, опрема за напојување, опрема за напојување и други сценарија. 【Лесно е да се најде】 Дното на слотот за клип е отпечатено со логото на спецификациите и моделот, што е лесно да се најде. Завртки против лизгање за да се спречи лизгањето на жицата. 【Големина】 22 × 20мм/0,87 "× 0,79" (L × W). 【Пакетот содржи клипови од жица од не'рѓосувачки челик од 24 × 304 не'рѓосувачки челик. 【Функција】 Се користи за привремено поврзување на жичани јажиња и фиксирање на жични јажиња, како што се електрична енергија, комуникациски линии, сноп и затегнување, итн. 【Опсег на примена】 широко користено во хемикалии, пристаниште, машини за кревање инженерство, опрема за напојување, опрема за напојување, опрема за напојување, опрема за напојување, опрема за напојување и други сценарија. 【Лесно е да се најде】 Дното на слотот за клип е отпечатено со логото на спецификациите и моделот, што е лесно да се најде. Завртки против лизгање за да се спречи лизгањето на жицата. 【Големина】 22 × 20мм/0,87 "× 0,79" (L × W). 【Пакетот содржи клипови од жица од не'рѓосувачки челик од 24 × 304 не'рѓосувачки челик.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

MINIDP ДО DISPLAYPORT 12 КАБЕЛ : Овој 6ft (1.8 m) Display Port v1.2 кабел поддржува 4 K x 2 K (3840x2400p 60 Hz), 21.6 Gbps пропусен опсег , HBR2, 8 Ch

DEN 782.40

Екранот се ротира слободно непречено подигнување, така што вашиот цервикален ' рбет не е компресиран Бе�

DEN 3.00

Екстрасилна ткаенина лента 10 метри х 50 мм Адхезија на дрво, бетон, камен, пластика За внатре и надвор...

DEN 0.33

Мултислоен закачалка за сушење : Заштедете простор Многу погоден за панталони, шалови, накит, врски, дру�

DEN 2.33

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 1.67

ВООДУШЕВЕТЕ ГИ ВАШИТЕ СЕТИЛА СО КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН Овој чајник со инфузер е целосен сет на комбинации, лес�

DEN 1599.68

Брз и точен во читањето на сите 1Д кодови, особено програмирани за подобро да ги прочитате нецелосните и

DEN 183.84

Платно Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен Од платно, многу издржлив Дизајн : дизајнот �

DEN 112.00

Произведени на Американските воени спецификации Индукција навлажнета со фосфоресцентно осветлување...

DEN 1.33

Type Ther Mal Manmentagement Fan : Аксијална рунда Bearing Type : Двојна топка Бучава : 52 ДБА Напон : 24 Vdimension : Ø 172 x 150 x 51 mm ;...

DEN 3.00

● Целосна Црна Ткаена Корпа овие ткаени држачи за списанија прават прекрасни украси за дневна соба за �

DEN 0.33

ГОЛЕМИНА НА САЛФЕТКА : големината На Квадратната крпа за салфетки е околу 18 на 18 инчи (вклучувајќи ја и ш�

DEN 1.33

Разноврсна Алатка За Стриптизета За Жица : Содржи 3 прави сечила и 1 лачно сечило за ефикасно отстранувањ

DEN 1119.84

полиестер Затворање на патент Машинско Перење МОРА ДА ИМА ЗА ЛАДЕЊЕ НА ОТВОРЕНО : Според повратните инф�

DEN 399.84

Погодно прилепува на рамката на шетач Дизајниран да ја одржува чашата безбедна и безбедна од излевање...

DEN 1.33

Привлечен Дизајн : Нашиот Комплет Од 2 Подлоги за Автомобили од Песочник има живописни уметнички дела во

DEN 2.00

Напреден квалитет на градба и инженерство; Дизајниран За следење и мешање на студиото 40 милиметарски во

DEN 1070.40

Големина : 8*10 инчи Надворешниот слој е изработен од лесна и мека кадифена ткаенина, а внатрешниот слој е

DEN 3.00

Американски Сребрен Орел Legal 1 Законски Тендер САД Доаѓа Во Пластична Воздушна Титула Со Кутија За Подар

DEN 3.33

Посоодветни сценарија : Совршени За вашата забава, декор во соба, банери за маси за торти, таписерии, зав�

DEN 0.33

Заштитете Го Вашиот Пиксел 7 : ова водоотпорно куќиште за телефон IP68 ефикасно го штити Вашиот пиксел 7 од

DEN 0.33

Приврзок за метален Приврзок За Клучеви : може да биде деликатен додаток за приврзок за клучеви или сам �

DEN 265.60

Додава должина на постојниот USB 20 Тип а До тип б кабел Поврзува УСБпериферни уреди со компјутери и мрежн�

DEN 187.04

Удар слободен нема потреба од дупчење или алатка за инсталирање Одлично за и прикажување на вашите маши

DEN 1256.00

Рок на шкурка од 400 решетки е изработена од алуминиум оксид, големината на секоја ролна од шкурка е 1 инч x

DEN 106.40

Димензии на пакетот : 2,5 Л х 0,5 Ч х 2,5 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,0183 фунти Земја на Потекло : Тајван, Провин�

DEN 0.67

Големина : Вкупна должина 7,5 инчи (190 мм) Тежина : 1,8 мл (52 гр) Материјал : 188 нерѓосувачки челик...

DEN 748.80

Подлогата за Чистење џамбо лис Е тежок, долготраен чистач дизајниран за големи работи за чистење Овој Џ�

DEN 1305.60

100% Полиестер €ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : оваа висечка торба за пелени е изработена од полиестерски материјал �

DEN 1.67

Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити

DEN 566.40

Спиралнофлутната голема брзина на челични врски извлекуваат чипови од дупката додека се зголемуваат С�

DEN 0.33

БЛОКИРАЊЕ НА МИРИС И ЗАКАЧУВАЊЕ КОРПА за ОТПАДОЦИ : дизајнот Што Го Блокира Мирисот помага вашата кујна

DEN 0.67

● Изолирана Големина На Чаша : 26х6, 7 см / 10, 2х2, 6 инчи ● Изолиран Материјал За Кригла : Шолјата За Кафе Е Из�

DEN 2.33

Совршен подарок за оние кои сакаат декоративна кутија Одличен дизајн и изработка Совршен подарок за он�

DEN 159.20

Разубавете го декорот на зимската забава и држете ги рацете топли и пријатни! Совршен за празнична заба�

DEN 1.67

П510, В7П, Е5, 8ГБ, 256ГБ, 3ИР Фабрика директна точка само мислам Станица П510, Интел Е5 1630 В4 (3 70ghz, 10 MB), Windows 7 Проф�

DEN 3.33

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 1491.36

Како професионални хардверски алатки, може да ви обезбеди најмоќна функција Погодно за повеќето дигита

DEN 3.33

Можете да ги додадете челичните плочи според вашата носивост за вежбање со тегови Идеален за подобрува�

DEN 1000.00

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 1.33

Памучно Платно Со Голема Тежина 2 Прегради Со Патент Практична рачка за носење прикачена на торбата за л

DEN 776.00

Големина На Знакот : 6 "Х 24" Совршен ПодарокДобар За украсување работен простор или виси во дувло, овој но�

DEN 948.80

Ротирачки и ergономски Овој држач за таблети има оска што може да се ротира 360° прикачена на основата што �