.

.

Со попуст
Kreg PRS4250 1/4-инчен стандарден бит за монистра

Kreg PRS4250 1/4-инчен стандарден бит за монистра

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Премиум алатка за подобрување на домот : 1/4-инчен бит за монистра е совршен за правење профили на длабоки 1/4-инчи длабоки, зачекори профили на монистра Издржливи битови на рутерот : Овие парчиња монистра имаат челична шипка од 1/2-инчи и советите се изработени од траен карбид. Компатибилна алатка за обработка на дрво : 1/4-инчен бит е компатибилен со системот за рамка со брада и парчиња Kreg 5/16-инчи. Трајни алатки за столар : Бит за монистра е компатибилен со Kreg 1/4 x 1 1/2 инчи (PRS4200) и 1/4 x 2 инчи (PRS4205). Премиум Крег Алатки : Ние нудиме производи што им помагаат на дрвокрадците да го затворат јазот помеѓу идејата и исходот. Премиум алатка за подобрување на домот : 1/4-инчен бит за монистра е совршен за правење профили на длабоки 1/4-инчи длабоки, зачекори профили на монистра. Издржливи битови на рутерот : Овие парчиња монистра имаат челична шипка од 1/2-инчи и советите се изработени од траен карбид. Компатибилна алатка за обработка на дрво : 1/4-инчен бит е компатибилен со системот за рамка со брада и парчиња Kreg 5/16-инчи. Трајни алатки за столар : Бит за монистра е компатибилен со Kreg 1/4 x 1 1/2 инчи (PRS4200) и 1/4 x 2 инчи (PRS4205).

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Количина на пакет на артикли 1 Тип на производ Внатрешна меморија Овој предсопственик на производ е пр�

DEN 2.33

Висококвалитетна конструкција од 304 не'рѓосувачки челик (2) Вклучени загради #4 четкана завршница 1 "Станд

DEN 376.00

ЗАДНА Проекција Тв Додатоци Висококвалитетна Замена Сијалица со домување Препорачуваме Оем Решенија з

DEN 0.33

Пловење на туѓи базени изработено од траен материјал, не е лесен за и безбеден за употреба Играчка за ба�

DEN 111.20

Сапуни, лосиони, креми Производи за нега на коса и производи за нега на телото Производи за чистење, спре

DEN 0.67

【За испорака】? ‍♀? Увезени ☎ Услуга за враќање】 : Ве молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни

DEN 3.00

♧ Метла може лесно да ги исчисти домашните работи и да отстрани нечистотија, остатоци и прашина без да г

DEN 287.84

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

DEN 1.33

Материјал : вежбите За нокти За Маникир се направени од дијамант, имаат долг животен век, затоа можете да

DEN 3.33

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

DEN 1456.00

Делови на Спрингер чинат 20 40% помалку од OEM деловите Деловите на изворот користат исти материјали и се п�

DEN 1.33

Ова е Small HD FocPro OLED монитори 5пински до 9пински црвен кабел за контрола на камерата, контролирајте ги функц

DEN 2.67

Премиум тешка ПВЦ Хардвер од не'рѓосувачки челик Рачно изработено во САД Конструиран од прекрасен хард�

DEN 322.72

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Оригинални и тест

DEN 319.84

?●Одличен Заштитник●џебните навлаки За колци Силверадо Од 2021 година не само што спречуваат дожд да теч

DEN 2.67

Алуминиумска рамка Поликарбонат леќи Подлога за обложување на отпорна на влијание Ширина на леќи : 58 ​�

DEN 2.00

2Оска Потенциометар Џојстик Модел : ОМ201А / Б е паметен уред : НЕ.Материјал : Цинк 2Оска Потенциометар Џојс�

DEN 526.08

Лепак и боја не се вклучени Комплет за пластичен модел подготвен за склопување Вклучува стотици парчињ�

DEN 0.33

Доаѓа со 3 црни компатибилни касети за мастило HP C8721 WN Принос на страница : 660 страници @ 5% Покриеност на ст

DEN 1.67

Добар помошник е да го одржувате вашиот дом навистина чист и да го подобрите квалитетот на воздухот во в

DEN 148.64

Вести за брендот! Нови оригинални визио двојни страни далечински управувач на тастатура XRT500 со копчиња�

DEN 588.80

1 Суво или влажно, влажното работење ќе го продолжи работниот век Мулти пупроза, сечење и мелење гранит м

DEN 0.67

Компактен за декор : Секоја полица за печурки има компактен дизајн, мерење на должина од 1 инч до 3 инчи, ш�

DEN 2.67

Безбеден материјал од мека пена е безбеден, издржлив и забавен Компатибилен Со Wii Движење плус Сетот вкл

DEN 162.24

Покривот за рачка против тавата против лизгање е и одличен додаток на секоја кујна Со добра отпорност н�

DEN 2106.08

(Г) Дијаметар : 400мм (г) Роуд : 30мм Мелење на забите : АТБ Агол на кука : 18 ° (Г) Дијаметар : 400мм (г) Роуд : 30мм...

DEN 0.67

【Зајакнете ја адхезијата и убавата боја】 Dikale 1,75 mm PLA+ нишки лепење на слојот е зајакната Добра јачина на

DEN 2.67

Опис На производот Б040704, Млазница, Вртливата, Вакуум Прекинувач, 85 / 8" Ширење, 311 / 16" Висина, Т&С Месинг про�

DEN 3.33

Се одликува со четири брави на тркалата со брзо ослободување кои непречено се тркалаат за мобилност без

DEN 3.00

Боја : Стил А Пет ливчиња Цвет за нокти Уметност Уметнички привлечност : 6 мрежни мониста и цветна уметно�

DEN 2.33

Принос на страница : 1200 рок на траење : 36 месеци Употребата на компатибилни касети и материјали не ја пон�

DEN 0.33

Оригинален дел за замена на OEM Победата има објект од 250.000 квадратни метри и обезбедува производи што на�

DEN 375.52

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД и увезени...

DEN 1545.60

Најлон вметнете заклучени ореви во не'рѓосувачки челик од 188 одделение Најчесто се нарекуваат најлонск�

DEN 248.00

Со својот модерен дизајн, производот се покажува одличен во бања, кујна и други простории додека зафаќа

DEN 831.20

Чоколадо портокалово : Со основна нота на какао и слатка пукна од портокал, ова масло за затоплување мир�