.

.

Со попуст
Wuta Repair Stitch Kit Kit Caintercraft Stitch Awl Tool, Професионална кожна шиење AWL алатка за чевли, торби, појас, кожа, платно, ткаенина, Поправка за заклучување на бод.

Wuta Repair Stitch Kit Kit Caintercraft Stitch Awl Tool, Професионална кожна шиење AWL алатка за чевли, торби, појас, кожа,

DEN 287.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име на производот : Шиење на кожни раце AWL Големина на шиење со рака : Околу должина 132мм, дијаметар 34мм. 5# Големина на иглата : Должина на иглата 45мм, дупка за игла 1,5мм, ширина 0,5мм. 8# Големина на иглата : Должина на иглата 54мм, дупка за игла 1,5мм, ширина 0,8мм. Големина на конецот на бобин : Должина на жица 28 метри, дијаметар на жица 0,55мм. Пакет : Постојат многу опции, ве молиме изберете што сакате. Користење на збир на клуч за отворање. Отворете ги сите делови. Иглата наопаку во жицата. Извлечете ја жицата откако ќе се извлече иглата.Кордирање на нормална насока на иглата. Во ова време ќе ја претвори линијата во машината за шиење на рацете. Користете клуч за да ги затегнете завртките. ? Висок квалитет : Оваа шиење е направена од врвен материјал, здрав и издржлив. Не е лесно да се деформира или 'рѓа, долг животен век. Дрвената рачка е удобна за држење, безболна и заштеда на труд за долгорочна употреба. ? Брзо и лесно шиење : Скриената количка на крајот на рачката е дизајнирана да работи непречено, без да се заглави, а капацитетот на ѓубрето е двојно зголемен за да заштеди време при промена на линиите. Лесно за ракување и брзо да ја поправите вашата кожа и другите зашиени предмети. Сет за шиење со рака : Пакетот доаѓа со 1 п. шиење AWL, клуч од 1 парчиња, игли од 2 парчиња (1x светло игла за фино работно време, 1x игла за мерач со тешки проекти). Целиот сет ве прави брзо и лесно да шиете кој било тежок материјал. Широко користено : Овој брз комплет за стискач може да шие најтешки материјали, како што се платно, тарп, едра, ткаенина и памучна ткаенина, особено кожа. DIY личност креативни кожни занаети, стари измет за изработка на кожа, друга рачно изработена прилагодување. ? Совршен дизајн : Алатката Wuta Professional Stitch AWL се состои од дводелен дизајн. Клучот и иглата можат да бидат ставени во рачката за лесен пристап и складирање, избегнувајќи ја проблемите да ја испуштат иглата и да ја пронајдат иглата. ? Висок квалитет : Оваа шиење е направена од врвен материјал, здрав и издржлив. Не е лесно да се деформира или 'рѓа, долг животен век.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

Шиење Облекување Свадба Ватиран крпеница иглички Шиење додатоци крпеница иглички...

DEN 366.40

Боја : 1 Поставете тип : Да Материјал : Не'рѓосувачки челик сечило + рачка за ABS Број на модел : FY002950 Поставе�

DEN 2.67

Вклучен пакет : 50 парчиња црна ткаенина крпа покриени со копчиња со метални копчиња Големина : (приближн�

DEN 561.60

Име : Тропски палми во акварел Големина : 6x 8 Прекрасни тропски палми во акварел за вез на вез, со железо н�

DEN 0.67

ГОЛЕМИНА ДЕБЕЛИНА КОЛИЧИНА И БОЈА : 1 инч(2,5 см) во ширина,1,5 мм во дебелина,15 јарди во должинаБоја : жешка р

DEN 320.00

Мерки 4,75 инчи широк до 8,5 инчи високи Ова е голема лепенка! Идеално за украсување на фармерките, капи, тор

DEN 579.20

Специјалните клешти поставуваат парчиња без да се намалат дупките во материјал Гумените совети помага�

DEN 111.84

Производител : BR44 (од 1987 година) Висококвалитетен лепенка Големина : (9,3 × 2,6 см.) (3,66 x 1,0 in Везење на лепенка

DEN 89.44

2x3 "Велкро морал лепенка Печатено во САД! Бродови во рамките на 1 работен ден Целосна боја и резолуција на

DEN 143.84

Мрежа Налепницата користат висококвалитетна самолеплива хартија, силна лепливост, не е лесно да се исп�

DEN 2.67

Везените не вознемируваат железо на лепенка шиење на знак за знак за вез Ширина од 3,1 см и висина од 10,2 см

DEN 111.84

Материјал : нашите свадбени букет иглички се изработени од метален и пластичен вештачки бисер материја�

DEN 1.33

? ? [Материјал] Закрпите на лактот се изработени од PU кожен материјал, многу мек и многу удобно Во исто вре

DEN 68.64

Мини тока Погодни за нараквици на Паракорд, ѓердани и ленти Боја : црвена, розова, сина, зелена, кафеава, с

DEN 897.60

За капи, маски, појаси и многу повеќе Перење до 40 степени Покриени со особено меки текстилни предива Ела�

DEN 1.67

Направено во САД, собрана интерфејс : ќе имате корист од американскоизработено лесен фузибилно интерфе�

DEN 111.84

Ставете 60lb стрес на нив, слајдовите не се лизгаат или кршат Солидни слајдови Зафаќајќи го ножниот раб : ж

DEN 2.67

Железо или шијте на која било облека Печ е висока 3,5 инчи широк x 2,5 инчи Врвен квалитет на оли Роџер Пират

DEN 462.40

Мека и стабилна бела 100% стабилизатор на полиестер 36in x 58in Мека и стабилна бела 100% стабилизатор на полиес�

DEN 2.67

【Големина】 Секоја ролна лаванда pruple сатенска лента доаѓа во ширина од 11 / 2 инчи, долга 25 јарди со количк

DEN 2.00

Она што ќе го добиете : Во пакетот има 2 ролни црвени и бели панделки за вас, секоја мери приближно 6,3 см / 2

DEN 0.33

Трајна издолжена лента со фиберглас : 79 инчи / 2 метри во должина, двоен едностран владетел за прилагодув�

DEN 1.00

Големина 8x3 см Висок квалитет, шијте на лепенка произведена во ЕУ Цврста поддршка, густо шиење Бојата, фо

DEN 1.00

Материјал на производот : Овие безбедносни иглички се изработени од висококвалитетен процес на позлата

DEN 1.33

1 Нашата професионална глава на манекен со рамената е дизајнирана да обезбеди реална и издржлива опција

DEN 3.00

Блескави Сјајни Панделки овие треперливи панделки се дизајнирани за облекување Новогодишни елки што е

DEN 88.96

Висококвалитетно извезено лепенка Ironелезо на шиење на Направено продадено од Милтакуза...

DEN 2.00

Череп крст лепенка железо шие на ткаенина извезена значка моторцикл моторцикл моторцикл Висина од 7,7 см

DEN 3.33

25 парчиња големина 70d / 2 (60 WT) пред навој на бобин во бела боја 25 парчиња со големина од 60 ти / 2 (90 WT) пред нав

DEN 0.67

Големина : 3,9 * 1,5 инчи Печ е 100% извезена Поддршка : Супер силна лепак за заптивка на топлина Оваа лепенка м

DEN 1.33

Материјал : ткаенина од чипка Ширина : 51 ' / 52' Техника : Везено Материјал : 100% полиестер Тип на ткаенина : мр

DEN 1.00

Големина на дијаметар : 1,2 "(инчи) / секој Шие / железо на везена лепенка Врвен квалитет и детален печ за �

DEN 3.00

100% метал Затворање на тока Премиум материјалметалните О прстени се изработени од висококвалитетна лег�

DEN 223.84

Изработен од висококвалитетен еластичен материјал, без мирис, безбеден и издржлив, пријателски за кожа�

DEN 63.84

Ironелезо на значка на сртот Мало знаме на земја Наведен како лепенка за зборови Има топлинска заптивка н�

DEN 1.00

Број на модел : DRI9591 Земја на потекло : Кина Тежина на пакет : 0,1 фунти Димензии на пакетот : 0,87 "L x 2 Игли уме�

DEN 3.00

Безбедносните иглички од 2,2 инчи имаат сребрена боја и се целосно безбедни за употреба Затворачот ја по�

DEN 111.84

Име : Апликација за везови Повод : годишнина, ангажман, подарок, свадба DIY Пол : Детски, жени Може да се кор�

DEN 119.36

12 парчиња 15 см бел DIY конус деца рачно изработени занаетчиски додатоци за домашен занает Божиќ (бел) одли