.

.

Со попуст
Клупа за тежина на HiToSport, прилагодлива клупа

Клупа за тежина на HiToSport, прилагодлива клупа

DEN 1919.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Клупата за тежина за прилагодување на тренингот Hi To Sport ќе ви помогне да работите кон зголемена сила и моќно јадро Клупата со тежина со повеќе позиции се прилагодува на наклон, пад или рамни позиции за поддршка на низа вежби. Користете ги омилените гира или мрена (тегови не се вклучени) со вашата клупа за вежбање за дополнителен предизвик. Користете го заклучувањето на нозете по прилагодувањето на клупата во пад за да ги изолирате и зајакнете вашите стомачни мускули. Опсерите за отпор можат да се користат за ваша сила обука со зголемување на повеќе дополнителни опции за вежбање. Вашето истегнување, флексибилност и мобилност ќе бидат значително подобрени. Овозможува ногата да биде целосно ублажена за време на вежбање и стапалото не е болно и да се зголеми удобното ниво. Со различна дебелина на работ, четири црни тркала на долните шипки можат да се ротираат за да одговараат на нерамниот под. Кожата PU на потпирачот за грб и основата е не лизга, издржлива и удобна. Има модерни ткаенини во стил на јаглеродни влакна од страна. ? Издржлив 1 пар * еластични јажиња; 1 * Упатство за корисникот на клупата за седиште. Ако имате какви било проблеми со оваа клупа за тежина, ве молиме контактирајте не по е -пошта, ние ќе одговориме во рок од 24 часа за решавање на вашите проблеми за време на употребата.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1599.84

Сигурни и издржливи : Лавиците за складирање на глупости се изработени од челик, оваа решетка за тежина �

DEN 65.76

✔ Материјал : Мешавината со памук + полиестер помага во намалување на пилинг и смалување Меко и свиленка

DEN 2.67

Супериорен опсег производ за обука на отпор и рехабилитација, обезбедува и позитивна и негативна сила н

DEN 703.84

★ [100% нетоксичен материјал] : Направено од висококвалитетен TPE материјал Поскапо е да се произведува, но

DEN 0.33

Големина : Големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 ин Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу пр

DEN 6185.60

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Обезбедува обилна просторија и отпо�

DEN 100.64

Ултра удобни ленти за отпорност на ткаенинаовој сет од три 2 ”и еден 3" ленти за отпорност на ткаенини шт�

DEN 2.33

Материјал со висок квалитет : Хамак за обука на јога може да биде целосно коконирана или поставена во не�

DEN 79.84

100% полиестер Затворање на патент 【Функција】 Овие кошули за голф за мажи усвојуваат прилагодено дизајн

DEN 2.00

100% полиестер ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вештерките Ц

DEN 1008.00

Bumers EZGrip : Овие плочи за браник со лесен за ракување се уникатни по стил со текстура, гумен раб и странични

DEN 3.00

Овие премија отпори на колкот се еластични, издржливи и отпорни на абење и можат да се протегаат постоја

DEN 1.33

Јога Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вод

DEN 512.00

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

DEN 2.00

Овој јога мат е лесен и лесен за носење, така што не можете да го користите само за домашна салата, туку и

DEN 47.84

Долна облека Боксер брифинзи Машки мали боксери брифинзи боксерски брифинзи за жени боксерски брифинз�

DEN 0.33

【Материјал】 85% памук, 15% полиестер 【Дизајн】 Основна маичка за маички, кошула со кратки ракави, кошула н

DEN 1.00

Ние сме страствени за фитнесот и навистина уживаме да нудиме производи што ќе ви помогнат по вашето фит�

DEN 0.67

Виг на еластична латекс цевка природен латекс материјал, безбеден и невкусен, силна еластичност Погуст�

DEN 2213.28

[Удобно зафат] : Удобната база на зафат и не лизгање Обезбедете стабилност за време на вежбање [Muscle Up] : Pushu

DEN 2.00

{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите по

DEN 2.33

★ Екран во боја и интелигентно светло чувство овој фитнес тракер кој има вметнат екран во боја и техно�

DEN 2.67

Опрема за обука на брзина 8 от кабел за истегнување се протега на 20ft Опрема за опрема за обука прилагодли

DEN 901.44

ВалУбенд од страна на производителите на најниска цена на квалитетот на Кандо За терапија, фитнес и рех�

DEN 1.00

Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 инчи Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу преносен

DEN 1375.84

Гума обложена фракционо плоча : фракционата плоча со тежина на тежината е изработена од природна гума ц�

DEN 271.20

【Лесен за употреба】 Нова генерација јога стап, 1 секунда, прилагодлив од 4тина, 32инча за заштита на врат�

DEN 207.84

Пакетот вклучува : 2 PC 12 "x 35" Спортски крпи за микрофибер Материјал со висок квалитет : Предавања за микро

DEN 0.67

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

DEN 1444.80

Челичната конструкција обезбедува јачина и издржливост за да издржи голема употреба во спортски сали в

DEN 2.67

Професионална услуга : Почитуван пријател, ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве мо�