.

.

Со попуст
Ентелијална пневматска навртка навртка, автоматска пластична пластика и цинк легура стабилен навртка за орев за фабрика за работилница

Ентелијална пневматска навртка навртка, автоматска пластична пластика и цинк легура стабилен навртка за орев за фабрика за работилница

DEN 6766.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Погодно за ореви M3 - M12, широк опсег на апликации, висока работна ефикасност, време на заштеда и напор Рачката што не е лизгање е ергономски дизајнирана, со што е полесно да се работи и поудобно за држење. Широк спектар на апликации, тој е погоден за разни метални плочи, цевки и други индустриски производствени индустрии. Пневматското заниткување е со висок квалитет, стабилна изведба и лесна за употреба, тоа е добар помошник за вас. Сите делови се спакувани во кутијата за складирање за лесно складирање и организација, лесен за носење и употреба. Погодно за ореви M3 - M12, широк опсег на апликации, висока работна ефикасност, време на заштеда и напор. Рачката што не е лизгање е ергономски дизајнирана, со што е полесно да се работи и поудобно за држење. Широк спектар на апликации, тој е погоден за разни метални плочи, цевки и други индустриски производствени индустрии. Пневматското заниткување е со висок квалитет, стабилна изведба и лесна за употреба, тоа е добар помошник за вас. Сите делови се спакувани во кутијата за складирање за лесно складирање и организација, лесен за носење и употреба. Погодно за ореви M3 - M12, широк опсег на апликации, висока работна ефикасност, време на заштеда и напор2. Рачката што не е лизгање е ергономски дизајнирана, со што е полесно да се работи и поудобно за држење3. Широк спектар на апликации, тој е погоден за разни метални плочи, цевки и други индустрии за производство на занитки4. Пневматското заниткување е со висок квалитет, стабилна изведба и лесна за употреба, тоа е добар помошник за вас5.

Главните својства

Item Type:
Pneumatic Rivet Nut Gun
Material:
plastic, zinc alloy
Weight:
Approx. 5500g / 194oz
Working Tension:
> 19.1KN
Maximum Working Stroke:
7mm
Rated Source Pressure:
0.55Mpa
Working Pressure:
0.5-0.7Mpa
Air Consumption:
4.6litres
Motor Speed:
2000RPM
Riveting Nut Specifications:
M3-M12
Air Port Size:
G1/4
Scope of Application:
Aluminium iron stainless steel rivet nuts
Package List:
1 x Pneumatic Rivet Nut Gun:
6 x Head Set (a set includes a head + accessories + box):
2 x Wrench:
1 x Hexwrench:
1 x Manual:
1 x Storage Box:
Избор на купувачот
DEN 252.80

Засилената структура совршено одговара на структурата на филтерот за гориво, лесна за отстранување и и�

DEN 5279.20

Лесен за употреба комплет за тампонирање : Комплетот за тампони за волшебници има голем полисер со голе�

DEN 366.72

Ова е формирана метална алатка за јачина и издржливост Се вклопува во заменливите завртки филтри за ма�

DEN 2.00

XD83 D XDE97 4 во 1 Функција XD83 D XDE97 Опремено со рачно копче за калибрација, можете да го ротирате за да ја фокус

DEN 223.84

Сите во еден комплет : комплет за поправка на конецот, вклучувајќи инсерти за навој, бит за вежбање, чешм�

DEN 2.33

Челик на хром ванадиумфалсификуван од челик од хром ванадиум, целокупно калење на висока температура, с

DEN 2.33

❄ 【Широка употреба】 Брзиот адаптер за пристап до спојувач може да се користи за систем за полнење на л

DEN 223.84

1 Изработено од пластика обликувана со тешки ABS.abs шини и клипови, челична лента Метрички или SAE (инч) пого�

DEN 3.33

Долга ★ 60 инчи, 1 / 4 инчи жолти, сини и црвени црева имаат работен притисок од 800 psi и притисок на пукање од

DEN 1378.08

Овој производ е изработен од метал, освен печатот и лепак, тој е силен и издржлив Преси и преси се израбо�

DEN 739.36

Производство на прецизни процеси : Професионално производство, во согласност со строги стандарди за пр�

DEN 1.33

Тој е дизајниран да ги отстрани завртките на тркалата со возила, заштитната винилна јакна и непринуднит

DEN 1.00

✅ Повторно приклучоци за гуми за гуми без цевки ✅ Ставка : Пополнувања на приклучоци за гуми ✅ Тежина н�

DEN 2.00

Комплетот за поставување на алатки за приклучок за нафта за филтрирање на маслото, вклучува 1 парчиња 3 /

DEN 2.67

Број на дел од производителот : 163 330 04 03, A16333000033 : A1633300103, список на пакети : Да 1633300403 : 1633300403, Поставување на

DEN 399.84

[Широки сценарија за примена] DC до AC инвертеринтелигентен универзален инвертер за напојување, обезбеду�

DEN 475.04

Откријте ги сите видови на халогени гасови за ладење; Чувствителноста прилагодена во секое време и може

DEN 259.68

За влечење брзини и макари 3во дострел, ширење 33 / 8во, капацитет од 3 тони Тешки капкифалсификувани и топл

DEN 158.40

Кога ги заменувате гумите и внатрешните цевки со мотоцикли, нема потреба да се напиваат гумени ленти ил�

DEN 2.33

Име на производот (издржливо во употреба) : тркало за тампонирање; материјал : пластика, (најнова техноло�

DEN 2.67

Мерач на батерија : Може да го прикаже капацитетот на батеријата со процент, мерачот на литиум батерија �

DEN 199.84

Портата за поврзување е прилагодено во три фази, а врската е цврста и нема да падне Ова е одличен спој на

DEN 159.84

Тешка занаетчиска занаетчиствопритисок на гумата во воздухот во воздухот дизајниран со ABS тело и тешка

DEN 5528.00

Нов дел од задниот дел, излез : 24 V 25 A 700 Watt Број на дел : 0400236, 1001133506, 66412, 96211, 105739, 161827, 128537 Ве молиме, одговара

DEN 0.67

CRMO легура челични вилици за поголема сила и перформанси Обезбедува до 10 тони сила за влечење со хидраул�

DEN 3.00

Образец со едно дело без закопчиња и лесна инсталација Мала големина, мала тежина и едногодишно работењ

DEN 3439.20

Обратна заштита на батеријата спречува оштетување на полначот ако врските со батеријата се случајно о�

DEN 1.33

Предметите што ги нарачавте ќе бидат испорачани во 12 работен ден од Калифорнија И ќе го добиете за една �

DEN 7836.80

Комплетот за отстранување / инсталација на приклучокот со 4во1, 4 тркала е многу погоден за поправка / поп�

DEN 127.20

Пакет од 5 влошки Големина : Ø 2 инчи Дебелина : 0,15 ” Боја : Бела и црна Професионална подлога за полирање

DEN 135.68

Полето за навртки и орев ја водат устата за да се собере, се оставаат настрана заедно Лесно за употреба и

DEN 1198.40

Име на производот : Вметнување на навој на само прислушување; Тип : 302; Материјал : Не'рѓосувачки челик Вна

DEN 1.00

Напредна точност : Професионално калибриран за секогаш да се врати точното читање во рамките на 1% од точ

DEN 639.84

Цврста врска : Преку едноставна работа, можете брзо да ја вметнете манделата во Rivet за цврсто да поправит

DEN 699.20

Отстранете ја старата скршена навртка, вметнете ја новата занитница, прилепете заедно! Отстранете ја ст