.

.

Со попуст
1/4 DIA, 2,00 GRIP LG, иглички за брзо ослободување, не'рѓосувачки челик

1/4 DIA, 2,00 GRIP LG, иглички за брзо ослободување, не'рѓосувачки челик

DEN 253.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пиновите за брзо ослободување се економични иглички што можат да се применат и во воена и во трговска опрема Цврстата конструкција на телото со директна топка со натоварена со пролет обезбедува сигурни квалитетни оперативни. Челикот со висок капацитет на смолкнување дава максимална јачина за сите апликации. Тие можат да се користат за заклучување на телескопските цевки, безбедни склопови на заграда, прицврстувачи на квис, иглички за шарки, замена на иглички за котли каде е неопходно чести отстранување и поставени свирки и тела. Пинови од не'рѓосувачки челик може да бидат поконкретно користени во индустријата за авиони, машини за преработка на храна, морска опрема, лабораториска и опрема за тестирање и секоја примена каде корозијата е загриженост. Толеранции за комерцијални димензии на дупки обезбедуваат дозвола за стандардни иглички. Челикот е цинк позлатен C1144. Не'рѓосувачки челик е тип 303. Овие иглички се достапни во други дијаметри преку дијаметар од 1 ". Должините на зафат, освен наведените подолу, се достапни во зголемување на една десетина инчи како специјална нарачка.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Квалитетна неопрена прислушувани и врзани зашиени рабови квалитетен апсклк и прилагодувач Дизајнот н

DEN 1264.00

Нашите производи се овластени CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги на�

DEN 1055.84

100% памук Повлечете го затворањето FR Matrials : 7oz памук twill Twill FR третирани, копчиња FR, FR SHAING THENG 2 ”FR висока вид�

DEN 1249.92

0,25 W јаглерод филм 5% 140 Valuesx50pcs = 7000pcs 1 / 4 W 1 R ~ 4,7М А разновидна книга за комплет за отпорници 0,25 W јаглерод фи

DEN 1.33

Тип на компонента : Пластична корпа + метална педала Метод на разинг : Тип на лизгање Тип на прачка од мра�

DEN 239.20

Super Micro CSE216 BACR920 LPB 2 U 920 W 24 X25 INCH SAS / SATA SSD со низокпрофил на гола (CSE216 BACR920 LPB) Супер микро CSE216 BACR920 LPB Super Micro CSE216

DEN 0.33

СТП кожа Направено од висококвалитетна кожа, има мазна надворешност и изгледа премија Се препорачува р�

DEN 127.84

Овој адаптер USB C 30 ви овозможува да ги поврзете USBкаблите, флешпогоните, глувчето, центрите за тастатури

DEN 1.00

【Силен кабел】 Моринско одделение 316 Не'рѓосувачки челик има најголема заштита од корозија, издржлива, �

DEN 175.84

Индустриско лепило, лесен за аплицирање Ние ја направивме оваа рефлективна лента во различни големини �

DEN 380.80

◇ Супер меко создадете безбеден и смирувачки простор за бебето, капакот на седиштето за новороденчиња �

DEN 0.67

100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големин

DEN 415.84

Влез : 100 V240 V; Излез : 12 V 5 A 60 W (нема да работи со уреди за кои е потребна поголема моќност од 60 W!) (НеОЕМ) Упо�

DEN 319.84

Заграда за батерии V Mount 12 "Кабел Антон Бауер 1 година Ограничена гаранција Компатибилен со Canon C300 MKII, C200,

DEN 143.84

【Совршена торба за заштита на приватноста】 Тоа е совршен организатор за санитарни салфетки и влошки! С

DEN 303.84

Jerseyерси, полиестер, мрежа Повлечете го затворањето Зашиени букви и броеви 100% полиестер на мрежа Направе

DEN 1439.84

? Индустриски подни ламби : Светилка од средниот век за дневна соба Златна рамка пар со матна црна заврше

DEN 195.20

Големина : Дијаметарот на дисковите за пескарење на кука и јамка се 1инчен, 240 / 400 / 800 решетка Сува и влажн�

DEN 4319.84

Проширете го HDMI видео, аудио, микрофон, USB, IR, RS232 до 20 км преку еден кабел за влакна СМ или 2 км преку еден к�

DEN 1.33

СТП кожа Направени во САД или увезени Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од

DEN 3.00

Цена за : Секој тип на тркало : клупа / пиедестал ставка : директно тркало за мелење вклучува : 5 / 8 ", 3 / 4" и 7 /

DEN 177.44

❤ [Вклучен пакет] : Вклучени 2 шише микро rhinestones кристали за нокти, кристали од 1 пакет стакло AB Rhinestones, 1 п�

DEN 2.33

【Висок квалитет и издржлив порцелан】 Направено од висококвалитетни, издржливи бели порцелански матер

DEN 0.33

Изработено е од безбедни и пријателски материјали, издржливи и без вкус Добро изработка, цврста текстур

DEN 232.80

Влез : 100 V240 V AC; Одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над

DEN 2.33

【Големина】 : Да се ​​види колку се вжештени, симпатични, зачудувачки Прстени за парови ребро прстен 1994

DEN 783.84

【Големина и материјал】 Дијаметар на чаша : 9см / 3 Големина : 26*11,5*4,5 см / 10 Материјал : Дрво 【Комбинирано �

DEN 3.33

Табела броеви пакет : секој дрвен број со база, ве Молиме погледнете ја сликата за големината, табелата е

DEN 1.67

Пакет, вклучувајќи : 70 листови од 5in дискови за пескање без прашина и јамка, 10 парчиња од секоја грит 40 / 60

DEN 84.00

Високо квалитетен винил налепница за умирање Може да се нанесе на која било непорозна, мазна и чиста пов

DEN 127.84

Вештерка жена gnome црно / бело со дрвен нос, бели плетенки, раце, копчиња и шарен лак 3,5 "x2 Вештерка жена gnome �

DEN 3.00

Големина на артикалот : 4 Тежина на артикалот : 0,35 lb Препорачајте само за затворен простор...

DEN 1.00

Materialидни куки Материјал : тврда пластика, кожа од микрофибер Материјалот е сигурен и издржлив...

DEN 3.00

100% Пу Финиот материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонови, го подобр�

DEN 3.00

Дел од колекцијата Курт Адлер Фабриче Направено од ткаенина Маче, смола и ПВЦ 10,5инчи висок Дел од колекц

DEN 351.20

Рачно изработена врежана нараквица за заварување Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики, како

DEN 0.67

Опсег на апликација £ ºNissan Teana Murano Maxima Pathfinder Rogue Versa 370 Z Sentra Altima Силиконски материјал, моден стил, како и ле

DEN 1.00

Повеќебојно Бесплатна испорака ширум светот Материјал ширина на дрво од манго 38 см, висина 45 см и длаб�

DEN 2.33

5 пакет од 5 "320 решетки Супер фино фино растопирање со 8 дупки Грит Супер фино фино диск за пескарење со 8 д

DEN 103.84

『Добри обрасци за дизајн』 : 3 D намалувањето на умирање во позадина се дизајнирани со многу прекрасни ел

DEN 143.84

60% памук, 40% постелнина Памучни постелнини панталони за жени се вклопуваат Направени во САД и увезени...

DEN 959.84

Бренд GSkill, Серија Триенц серија, Модел F43200 C16 D16 GTZSW Капацитет 16 GB (2 x 8 GB) Тип 288пин DDR4 SDRAM, брзина DDR4 3200 (PC4 25600)