.

.

Со попуст
Делови и додатоци RND Simonk Firmware Electricle Controller за брзина 30A 40A 5V3A без четка ESC 2-4S YTN за FPV Multi Rotor Quad Standard Edition -

Делови и додатоци RND Simonk Firmware Electricle Controller за брзина 30A 40A 5V3A без четка ESC 2-4S YTN за FPV Multi Rotor Quad Standard

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боја : Симонк 30а 4 парчиња црна Користете : Возила и играчки за далечински управувач. За типот на возилото : хеликоптери. Атрибути на погон на четири тркала : Собрание. RC делови и ACCS : Контролори за брзина. Боја : Симонк 30а 4 парчиња црна. Користете : Возила и играчки за далечински управувач. За типот на возилото : хеликоптери. Атрибути на погон на четири тркала : Собрание. RC делови и ACCS : Контролори за брзина. RND Simon K Firmware Electric Speed ​​Controller 30 A 40 A 5 V3 A Brushless ESC 2-4 S YTN for FPV Multi rotor Quad Standard Edition - Continuous current : 30 A - BEC : 5 V/3 A - YTN battery : 2-4 S YTN - Firmware : Simonk - For FPV multicopter quadcopter - Континуирана струја : 30 A - BEC : 5 V/3 A - YTN Батерија : 2-6 S YTN - фирмвер : Simonk - за FPV Multicopter Quadcopter Технички параметри на Simonk40a (2-4 S) : Тежина : 35 G големина 68*25*25*8mm Влезен напон : Влезен напон : Влезен напон : Влезен напон : Влезен напон : Влезен напон : Влезен напон : Влезен напон : Влезен напон : Влезен напон : Влезен напон : Влезен напон : 8мм Влезен напон : (2-4 S) Погостете ја струјата : 40 A (максимум : 50 A/10 S) BEC : 5 V3 A Компатибилна фреквенција на сигнал : 30 Hz - 500 Hz Ве молиме проверете ги информациите внимателно, исто како и лицето за контакт, адреса, телефонски број и пост -код.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Вклучено 1 Парче 1 / 2 Инчен Погон (Ѓ) x 3 / 8 Инчен (М) Редуктор На Штекерот; 1 Парче 3 / 8 Инчен Погон (Ѓ) x 1 / 4 Инче

DEN 319.84

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи...

DEN 111.84

®Бакарниот ладилник е тенок 1мм, кој се користи за компактен простор на Лаптопот ●100% бакар●Термички Ла�

DEN 1.33

[USB C Идеален За пренесување слики со висока резолуција и видео снимки Не поддржува CF Тип II картичка...

DEN 0.67

Гаранцијата на производителот не може да се примени Замена за "ПСекач Сформа" (може да се користи и за пр�

DEN 2.33

1206 Керамичка Површина Монтирање (СМД) Чип Отпорник Фиксен Отпорник (100 Парче Многу) Нови, никогаш не кори�

DEN 851.20

Обезбедете ви многу простор за складирање на вашиот накит Лесен за користење и многу пофункционален от�

DEN 936.64

2 Поставки За Топлина (750 и 1500 вати) Автоматски Прекинувач За Контрола На Термостатот 360 Степен Дистрибуц�

DEN 0.33

Quality Callity Teater ® отворачот За пликови е изработен од квалитетен метал,лесен,мазен и отпорен на ' рѓа,без ош�

DEN 63.84

Повлечете го затворањето ●УВ ЗАШТИТНИ РАКАВИЦИ● УВ светлината може да предизвика оштетување на кожат

DEN 1348.80

Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик 304, има висока цврстина, отпорност на оксидација и издржливо

DEN 1269.76

Комплетни Категории, Цврсти И Издржливи, Добра Стабилност, Професионални Алатки Во Индустриската Облас

DEN 3.33

3 ПРЕГРАДИ : овој организатор на фиоки со три оддели ги одделува основните работи во кујната и ги насочув

DEN 511.84

Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна за кревање Материј

DEN 367.84

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 1427.20

Може да биде совршен подарок за вработените во компанијата, учениците, наставниците, патниците и луѓето

DEN 1558.40

115 инчи спирала врзани сјајни тешко покриени 1 инчен близнак јамка жица врзување ' рбетот 35 необложени ст

DEN 415.84

Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало, шминка, алатки За Убавина..

DEN 0.33

Ткаена Хартија ГОЛЕМА КОРПАМери 17 х 12 х 12", корпата за складирање ќе има форма откако ќе се наполни, израб

DEN 2.67

Табелата за посетеност на прв поглед е лесна за користење на вашите најмлади студенти Лоцирајте ја и пр�

DEN 239.84

Изработен од висококвалитетен материјал за трајна употреба Мека и удобна за носење, лесна, добро чувств

DEN 415.84

Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало, шминка, алатки За Убавина..

DEN 527.84

Украси за прв Роденден : ќе добиете рамка од мозаичен балон со број 1, големина : 47,2 во*23,6 инчи, совршена за

DEN 1.33

Шармантен домашен декорткаен од природна морска трева и вткаен во декоративен сад во форма на јадење со

DEN 507.20

● Време на испорака : 512 дена (Бродови Директно Од САД ) ✿ ✿ ✿ Почитуван клиент, сакам да пробам мал профи

DEN 1324.80

100% Полиестер ●Симпатичен дизајн● : забавниот дизајн за деца ја освои љубовта на многу деца Вашите деца

DEN 799.84

Црна Алуминиумска Лента,Црна Лента со 2 Чаши и 1 Метална Јамка Сребрена Алуминиумска Лента,Сребрена Фиок

DEN 1248.00

Материјал : Нерѓосувачки Челик,Метал, Хартија, Пластика100% сосема нов и квалитетен,кутијата за апчиња е ц

DEN 2.00

Моќна, Професионална Вакуумска Пумпа (Макс Вакуум : 60 cm Hg / 25 in Hg) Електричен Автоматски Систем За Вшмуку�

DEN 0.33

Кварц матирана глава за мелење : остра глава за мелење, брзо отстранување на кожурецот, нежен пилинг, лес

DEN 0.67

Совршен за корисници со низок волумен Користете за стабилизирање на оптоварувањата и подобрување на ја

DEN 530.88

Комбинирана Вежба Карактеристики : .Интегриран лубрикант, помага за ладење и го продолжува животот, што

DEN 2.00

Iwillink Cat6 Етернет Кабел 10 стапки со 24 Порта Лепенка Панел Универзална компатибилност за вмрежување : Cat 6 е�