.

.

Со попуст
X-Dree 2 столарија агол заокружувајќи се над секачот за бит на рутерот 1/4 x 1 (2 Esquinas redondeadas alrededor del enrutador Bit Cutter 1/4 '' x 1 ''

X-Dree 2 столарија агол заокружувајќи се над секачот за бит на рутерот 1/4 x 1 (2 Esquinas redondeadas alrededor del enrutador

DEN 297.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име на производот : Заокружување преку бит; материјал : челик, карбид; квалитет : 1/4 "x 1" Дијаметар на сечење : 25,4мм/1 "; радиус на сечење : 12,7мм/1/2"; Дијаметар на дупче за дупчење : 6,35мм/1/4 ". Длабочина на сечење : 19мм/3/4"; Ширина на сечење : 12,7мм/1/ 2 "; целосен дијаметар : 38,4мм / 1 1/2". Дијаметар на лежиштето : 13мм / 0,5 "; целокупна должина : 60мм / 2,4"; боја : сребрен тон (Diámetro del Rodamiento : 13mm / 0,5 ''; вкупно должина : 60мм / 2,4 ''; Боја : Тоно плајо. Тежина : 95 G; пакет; Содржина : 2 x заокружувачки бит (пезос : 95 g; Contenido del Paquete : 2 x Broca de Redondeo. 2 столарија агол заокружувајќи го рутерот за бит на рутерот 1/4 "x 1" тркалезна дупка за дупчење дава дополнителна сила и минлива сечење, мин, мин. произведува мазен и заоблен декоративен раб. Заедно за сечење на сите материјали за композиции, иверица, тврдо дрво и меко дрво. Користено на преносни рутери и монтирани табели (рутерите не се вклучени овде). Опис во шпанскиот2 Esquinas Redondeadas alrededor del Enrutador Cutter 1 /4 '' x 1 '' Nombre del Producto : Redondeo sobre broca; материјал : acero; : 1/4 '' x 1 '' diámetro de corte : 25.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 279.04

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 3.33

Прецизно поставување на ноктите Агол Списание достигнува тесни места и овозможува прецизно поставува�

DEN 275.04

СТП кожа Мултифункционално : кутијата за складирање со 5 оддели е рачно изработена со одлична изработка.

DEN 2.33

Сет на мелница за мелница за умирање на воздухот : 10 парчиња Воздушни брадавици : 2 парчиња Колети : 2 парч�

DEN 2.00

Клучната позиција Користете висококвалитетен CRV материјал, целиот е издржлив : Поле за продолжување што

DEN 303.84

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за користење на Bluetooth звучник што работ�

DEN 1260.80

2 : 1 широк опсег на влез 1500 VAC I / O изолација Вграден филтер ЕМИ, низок бучава 100% тест за согорување на опто�

DEN 319.84

Материјал : Нашата емирска ткаенина за метал е изработена од алуминиум оксид со најлонска ткаенина на з�

DEN 799.84

【Божиќни светла за украсување на патеки за јачина на хонорар】 Божиќни лижави за украсување на патекат�

DEN 2.00

Погледнете го името на насловот за конкурентско име на моделот на лаптоп пред да поставите нарачка Тој �

DEN 0.67

DIY дизајнира нокти налепници за уметност во вода Налепници за додатоци за маникир DIY дизајнира нокти нал

DEN 492.80

Заменете до 70 W метални халидни ламби Wattage : 35 W испорачани лумени : 3220 Куќиште на алуминиум со лежиште...

DEN 319.84

【Што е во пакетот】 Комплет за чистење на скара вклучува четки од скара од 6 x, камења од скара 2 x, четка за

DEN 2.00

*** Голем зимски исход 10 $ од редовната цена *** Цревата за миење на грбот на горилата се 5x посилни од станда

DEN 224.48

Мултифункционалносо пространа површина отпорна на вода, држач за пијалоци, слот за пенкало и мека, покр�

DEN 3168.00

С Дупонт соработуваше со Олива специјалното издание на 135 годишнината од секачот Maxijet и Maxijet Lighter...

DEN 70.40

Не'рѓосувачки челик отпорен на корозија A270 2мм метричка нишка М2 0,4 мм терен Должина 4мм со исклучок на гл

DEN 3.00

Switch Operation : OnOff Contact Material Switches : Сребрена Rated Voltagevac : 125 VAC Диелектрик со застрелан ВОЛТ : 1000 V Изолација Резис�

DEN 484.16

Ockебовите за затоплувачи на телото, вклучуваат 2 големи затоплувачи на телото Го загрева јадрото за да в�

DEN 5759.68

Оперативен систем ROS Robot Рамка за длабоко учење Програмирање на Пајтон Обработка на слика на OPENCV...

DEN 974.40

Производ 1 : Кабел за микрофон со високи перформанси Производ 1 : 8 мм со високо квалитетно покривање на гу

DEN 240.00

Откријте колку добро навистина се познавате со овој совршен квиз за празнични парови! Пет смешни празни

DEN 961.60

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

DEN 787.20

Единица за продажба : секоја Надворешен дијаметар : 6 in Дијаметар на влакната : 0,025 внатре Тип на прицврст�

DEN 207.84

Глава за машка жилет : Оваа целосна глава на жилет од легура на цинк никогаш нема да се снема Замена на гл

DEN 159.84

Компатибилност : Компатибилен со DJI Mavic Mini 2 / Air 2 / 2 S / Mavic 3 Прикачете : Прикачете телефон или таблет на ва

DEN 3.33

Вклучува 8 пенкала со различни големини за различни намени Овој производ е изработен од најлонска волна

DEN 0.67

Цветен подарок : уникатна црна боја и шарен цвет дизајн го прави идеален за носење за време на работа, па�

DEN 2.67

Nispira True HEPA Filter PlCarbon Pre Filter замена компатибилна со Purfolux EL500 серија прочистувач на воздухот Во споредба со о

DEN 7632.00

Ултра тивка само 60 децибели Пумпа без масло почист воздух за подобра работа со алатки; Помалку одржува�

DEN 4239.84

Тема : груба / делумна нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 3 / 8...

DEN 850.08

80% памук, 20% полиестер Повлечете го затворањето Подигнете се и трансформирајте ја вашата гардероба на ру

DEN 13182.08

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испорачува во зависност од времето за ракување по приме

DEN 1.67

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

DEN 287.84

❤ [Lenovo Tab M10 Pl"Case 2022] Компатибилен со таблет Lenovo Tab M10 Pl" (3 ри генерал) Не одговара на ниту еден модел на табл�

DEN 360.32

Продаден како 25 / пакет Насочната стрела обезбедува правилно вметнување во ламинатори Премиум материја

DEN 3.00

DH48 SS 01 S990 H AC 110 V 220 V DC 12 V 24 V Повторувачки циклус SPDT Програмабилен тајмер Временски прекинувач Реле со ште�

DEN 291.68

7 во 1 Европски адаптер : Опремено со 3 места за наизменична струја, 1 USBC порта (излез PD 20 W Max), вклучувајќи 2 �

DEN 486.40

100% оригинална нова ставкаCard+Post+Обележувач+налепница Постер не е вклучен Beе се смета кон табелата Хантео

DEN 1.00

Материјал : Овие завртки од дрво се изработени од челик со применета финиш од месинг Пакетот содржи 25 за�

DEN 0.33

Шрафцигер 11во1 ги вклучува 8те бита и 3 возачи на ореви што ги бараат професионалци Битката спречува малк

DEN 427.04

Доволна количина : Подготвивме вкупно 40 парчиња сопственици на знаци на деловна продавница и 40 парчиња �