.

.

Со попуст
3-фаза на 3-фазен универзален прекинувач за промена на ротационата камера

3-фаза на 3-фазен универзален прекинувач за промена на ротационата камера

DEN 1569.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Функција пластичен надворешен материјал, 3 позиции, тип на дејство за заклучување, 12 терминали на завртки, вклопуваат за дебелина на панелот од 1 см Прекинувачот за промена главно е погоден за електрични жици во прекинувачот за напојување и асинхрониот мотор, асинхрониот мотор, асинхрониот мотор, исто така може да ја направи конверзијата на контролното коло. Материјал : пластика. Карактеристики : 3-позиција 3-фаза. Број на модел : CA10. Функција пластичен надворешен материјал, 3 позиции, тип на дејство за заклучување, 12 терминали на завртки, вклопуваат за дебелина на панелот од 1 см. Прекинувачот за промена главно е погоден за електрични жици во прекинувачот за напојување и асинхрониот мотор, асинхрониот мотор, асинхрониот мотор, исто така може да ја направи конверзијата на контролното коло. Материјал : пластика. Карактеристики : 3-позиција 3-фаза. Број на модел : CA10. Specifications : Product Name Changeover Switch Model No.CA10 AC1 AC 380 V 16 AAC 660 V 12 AAC-233 Phase : 220 V-240 V 3.7 KW, 380 V-440 V 7.5 KW1 Phase : 220 V-240 V 2.5 KW, 380 V-440 V 3.7 KW, 660 V 4 KWAC-33 Phase : 220 V-240 V 3 KW, 380 V-440 V 5.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1.67

Шише останува топло со часови! Висок квалитет Направено во Германија Димензиите се ширина од 13 „долги x

DEN 3.00

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

DEN 207.84

Големина : плочата е компактна 5 х 7 инчи, што е доволно мало за да се прикаже на биро или полица без да заз�

DEN 133.44

Бакарна легура+Акрилик Произведено во САД или Увезено Декор за чиноизерија : овој производ е извонреден

DEN 1.33

Библиотеката Има Добра Отпорност на Триење и Отпорност на Гребење, Само Нежно Избришете ја Фиоките Се Ц�

DEN 0.33

Оваа стилска полица за прикажување на wallидот е наменета да биде фокусна точка на вашиот дом Со невидлив

DEN 655.84

€Дел Број : € 957602 W000 957602 W300 957602 W000FFF 957602 W100 Оваа Резервна Камера Со Заден Поглед Е Погодна За : fit За 2013 2014 20

DEN 1.00

Овие мали случаи содржат над 500 парчиња уметност за нокти во 12 различни форми и бои, додајте малку замагл

DEN 2.00

ПРОТОК НА ВОЗДУХ ШТО ГО ЧУВСТВУВАТЕ : Изграден Со Нашата Гаранција За Брзина За да испорача над 33% поголе

DEN 2.33

Индустриски Електрични Материјали Производител : Плоштад Д Земја На производство : Мексико Магнетна Ка�

DEN 2.33

Мултифункционални четки за чистење на ноктите четки за нокти Superio се само идеални четки за нокти за чис�

DEN 2.67

◆ Големина : 8ftx6ft (висина од 2,5м x 1,8m) ◆ Материјал : Платно за фотографирање на професија (тенок винил) без �

DEN 943.84

ПРОЕКТ : 62 Мм Материјал : 100% Чист јаглерод Стрелка Вратило Исправност : + / .006 " Стрелка : 100грена Отстранли�

DEN 3.00

ВОДООТПОРЕН : Изработен од водоотпорна микрофибер полиестерска ткаенина, издржлив и неопходен за туш б�

DEN 3.00

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 2.67

●10x Зголемување И Зголемување На Октагонската Леќа Q : Во Споредба со светилката за зголемување на прсте

DEN 3.33

Количина : 1 парчиња предна обвивка за влечење на кука за влечење на куката Вклопува возила = за Ford FocMk2 (2007

DEN 159.84

Пакетот вклучува : замени полнач*1 Го заменува моделот на полнач Дисон : 20572002 Влез : 100~240v 50 / 60 Hz 0 Компатиби

DEN 3.33

* 【Апликација】 М10 Главата за мелење е погодна за мелница од 100 агол Главата за мелење M14 е погодна за мел�

DEN 287.84

Челичен монитор обложен со прав и стојат НА КОМПЈУТЕР пневматска телескопска колона (36 Ч46 Ч) 1 Година гар

DEN 2.67

Рото обликувано од линеарен полиетилен со мала густина (LLDPE) за максимална отпорност на јачина и влијани

DEN 239.84

Егзо Тера Пластичен Терариум Мал Растителен Пакет од 3 Вклучува 1Кротон, 1Амапало и 1Мандарински...

DEN 28.64

Конверзија : 1 Инч = 25,4 мм или 1мм = 0,0393 Инчи,1см=10мм Буци Купола Прстен Панк Накит За Тинејџерки Снек Прстен

DEN 1.67

Пакетот Вклучува : 18 парчиња мали пластични контејнери и 1 парче голема јасна пластична кутија во пакето

DEN 0.67

【Супер искра дијаманти】 Суперискра 5Д врата и цвеќиња дијаманти DIY сликање се изработени од 26 висококв�

DEN 383.84

6 Редовипо Ред 15 х 1,57 х 1,97 инчи(л х ш ч) Виси Полици За Книги, У Модерна Слика Полица За Прикажување Играчки

DEN 441.60

Експрес Картичка Збег e SATA Кабел Микро САТА Кабли PN# EXPES1246 Автентични само ако се продаваат Со Микро САТА

DEN 955.20

Компатибилен за Delta EFB1524 VHG 24 V 1,70 A 17 CM 17050 2жичен вентилатор за ладење Совршени делови за замена, висококва

DEN 1172.64

Посветеност : Нарачките ќе бидат обработени и испратени во рок од 2448 часа по расчистувањето на исплатат�

DEN 3.33

* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба *Пренослив , лесен за носењ�

DEN 3.00

Не гмо и глутен слободен Може да складира до 25 години во соодветни услови Закуска надвор од торбата или �

DEN 1.33

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 1.00

Дијаметар (Д) : 1 / 4 Висина на сечење (б) : 1 Целокупната должина (L) : 21 / 4 Дијаметар (Д) : 1 / 4 Висина на сечење (б)

DEN 0.33

★★ Единствена и традиционална постер на Маа Лаксми : Ова зачудувачко сликарство е маестрално претстав�

DEN 3.33

Материјалот од не'рѓосувачки челик што се користи за вратилото на водичот е S C или истиот челик отпорен �

DEN 2.00

40 капацитет на чашите : FSE WB40 комерцијална електрична топла вода диспензерот е совршен за институции, цр�

DEN 479.84

Украсете го вашиот дом или двор со оваа светилка за фенер во моден кафез Ви донесе повеќе интересни укра

DEN 2.33

Флипекранот за лесно гледање од која било позиција Вграден дисплеј на ниво со употреба на технологија з

DEN 966.40

Класа на прослави за дипломирање во 2023 година Матурски и училишни танци Дипломирање партии Церемонии з�

DEN 3.00

Како еден од најголемите светски производители на компатибилни потрошни материјали, ние користиме вис�

DEN 528.00

Со класичен цилиндричен дизајн, оваа светлина за приклучоци и игра на свеќа е многу исклучителна Покрај

DEN 0.67

Реланд Сунг Спецификација : графичкиот лцдекран е тфтлцдекран со позадинско осветлување со заглавија...

DEN 2.33

Функција за ноќно гледање со 2 LED светла и CMOS ВО боја, мало осветлување и пополнете ја светлината автомат�