.

.

Со попуст
Микробранова подлога за греење Suzzipad за олеснување на болката, 8 x 17 микробранови топлински пакувања влажна топлина, микробранова загрева подлога за болка во вратот

Микробранова подлога за греење Suzzipad за олеснување на болката, 8 x 17 микробранови топлински пакувања влажна топлина, микробранова загрева подлога

DEN 207.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Природна терапија за олеснување на болката : Улке други нормални микробранови на подлогата за греење на оризот, микробрановата на нашата греење, исполнета со ленено семе, просо, просо и глинести, помага во олеснување на болката за вратот, рамената и грбот Загреаната обвивка на вратот ефикасно ги ублажува зглобовите, грчевите, вкочанетоста, плетените мускули, затегнатоста, артритисот, отокот и воспалението со испорака на длабока, прододна влажна топлина за промовирање на циркулацијата на крвта. Двокреветна ткаенина и пресечен дизајн на комори : Оваа микробранова за завиткување на вратот е многу пријателски за кожата дури и за чувствителни корисници. Едната страна изработена од Мики е ултра-мека за кожата и издржлива, другата страна направена од холандски кадифе е свилен-мека, додека обезбедува интензивна топлина и дополнително задржување на топлината. Конструиран со пресечен дизајн на комори кој обезбедува повеќе дури и топлина за веднаш олеснување на болката и релаксација. Апликација без раце : Оваа подлога за греење на безжично е без проблеми да се применува кога работите, легнувате, готвите или возете. Топла и ладна компресија : Микробранова печка на влажни топлински пакувања безбедно за 90 секунди за да уживате во вашата до 20 минути удобна топлинска терапија за олеснување на болката и релаксација. Замрзнете ја подлогата за греење на вратот за да добиете смирувачка студ за да ги намалите болките поради видови и прскања. Бонус очите маска и совршен избор на подароци : Загреаната маска за очи може да се користи и на ладна и топла терапија, помагајќи ви да го елиминирате замор на очите, оток или да уживате во бањата за очи за време на спиењето и одмор. Оваа подлога за еднократно греење е сладок подарок за вашата сакана. Природна терапија за олеснување на болката и релаксација : За разлика од другите микробранови за греење на оризот, нашата безжична подлога за греење исполнета со ленено семе, просо и глинени мониста дава длабока, продорен влажна топлина и промовирајте циркулација на крвта, помогнете во ублажување на зглобовите, грчеви, вкочанетост, плетени мускули, мускули, мускули на мускулите, мускули, плетени мускули, мускули, плетени мускула Затегнатост, артритис, оток и воспаление или се опуштите за време на медитација или одмор. Природна терапија за олеснување на болката и релаксација : За разлика од другите микробранови за греење на оризот, нашата безжична подлога за греење исполнета со ленено семе, просо и глинени мониста дава длабока, продорен влажна топлина и промовирајте циркулација на крвта, помогнете во ублажување на зглобовите, грчеви, вкочанетост, плетени мускули, мускули, мускули на мускулите, мускули, плетени мускули, мускули, плетени мускула Затегнатост, артритис, оток и воспаление или се опуштите за време на медитација или одмор.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 819.20

Цевката за намалување на топлината има добра изолација, која главно се користи за завиткување и изолаци

DEN 7810.08

Висококвалитетна конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталација за монтирање на �

DEN 3.00

Бакарната лента е изработена од високо спроводлив материјал со бакарна фолија со низок отпор, одлично з

DEN 78.24

Добивате има 50 парчиња различни кул готски налепници Сите тие се изработени од ПВЦ винил водоотпорни н�

DEN 1.67

Новороденка крпа неткаена газа подлога, нестерилни сите сунѓери на газа Не лепило, нежна и мазна крпа за

DEN 1.33

Лесно за инсталирање и расклопување, ви нуди поудобен живот Материјалот за ткаенини ќе биде лесен, со шт

DEN 2.00

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 424.32

Mini Rockery Statueможе да ви послужиладење, со мала тежина и добра текстура, тие добро ќе ја украсат вашата куќа

DEN 1.33

Пакет со училишни столици сет од 4 трајни детски столчиња што се залагаат за лесно складирање во училни�

DEN 1.33

【Моќна изведба со AMD Athlon Silver 3050 U Dual Core】 Amd Athlon Silver 3050 U процесор, двојадрен, 2,30 GHz процесор (до 3,2 GHz, 4 MB кеш, 2

DEN 335.84

Производител : Reskit (Украина) Материјал : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состојба : Ново во

DEN 2.33

100% памук tropical swim shorts wet dry shorts punk clothes relaxed straight stretch jean compression shorts for men black high waisted jean shorts shorts for men casual summer drifit s

DEN 1727.20

Советите за мека пена се во согласност со секој ушен канал Удобно заптивка за блокирање на бучава Ушни п

DEN 0.67

Тамањо : 1 / 420, должина : хексадецимална орев Se Puede персонализатор : Si Número de Modero : 1 / 420 Пакет : Бајо 50 УНИДИ М

DEN 0.67

Прстите имаат доволно простор да се протегаат за артикулација Рачни плетени прсти со зашиена единствен

DEN 3.00

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�

DEN 2.33

1 in X 18 месинг позлатен пин на ескучеон Димензија 3,4 x 1,6 x 0,9 in Тежина на артикалот 0,05 фунти Количина на пак

DEN 0.33

Тивка и ефикасна : Тивка вентилатор влече во несакани мириси кои се заробени и неутрализирани од заменл�

DEN 2.67

Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми Целосна тор�

DEN 2.33

【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x314x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско вл

DEN 0.67

Микро прекинувачи Микро прекинувач Прекинувач на прекинувач на телото, метална материјал за тело, боја

DEN 121.44

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

DEN 526.40

Материјал : решетката за списанија е изработено од транспарентен компјутерски материјал за да додадете

DEN 107.04

Земја на производство : Кина; Материјал : бакар Нето тежина : 15g; Содржина на пакетот : 1 x CCTV продолжен кабе�

DEN 396.64

?Еколошки и издржлив оваа плетена корпа за складирање rан е изработена од висококвалитетни природни ма�

DEN 200.00

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Кабел Алто Шаам, жица, Елан Ц & ч...

DEN 2447.84

Преносна, малата големина (14x14x18,6 см) и мала тежина (околу 1 кг), лесна за носење и пренесување од вашата ка�

DEN 2.67

【Големина】 Вкупна големина : 44 x 11mm / 1,73 "x 0,43" (maxdxh); Дијаметар на вклопување на дупката : 35мм / 1,38 "...

DEN 3.00

Полиестер, Тул Затворање на копчињата Само миење на рацете Фустанот за уметничко лизгање е изработен од

DEN 3.33

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки 1) Направено од суперобложена �