.

.

Со попуст
Даоки чиста лента со никел 0,1x6x10m 99,6% табулатор за лемење со никел за 18650 литиумска батерија со 8мм 10м/33ft лента отпорна на топлина

Даоки чиста лента со никел 0,1x6x10m 99,6% табулатор за лемење со никел за 18650 литиумска батерија со 8мм 10м/33ft лента отпорна

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

✅ 【Висок квалитет】 : Чист никел Содржина на никел од 99,6%; Добра заварување, висока напнатост, лесно работење и низок отпор ✅ 【Големина】 : Чистата лента за никел е дебелина од 0,1мм; Ширина е 6мм; Должина : 10м/33ft; Отпорна на топлина лента е ширина од 8мм; Должина : 10м/33ft. ✅ 【Употреба】 : Може да го зголеми тековниот рејтинг со зголемување на серијата врски помеѓу секоја паралелна група или со редење повеќе од еден слој на чисти ленти за никел. ✅ 【Апликација】 : литиум-јонска батерија, јазичиња, алатки за напојување, батерии за мобилни телефони, батерии на лаптоп, батерии за мобилна енергија, полимерни батерии, батерија и инструментација, телекомуникации, специјални светилки и сл. Никел лента 0,1x6mm 10m/33ft, 1 x отпорна на топлина лента 8мм 10м/33ft. ✅ 【Висок квалитет】 : Чист никел Содржина на никел од 99,6%; Добра заварување, висока напнатост, лесно работење и низок отпор. ✅ 【Големина】 : Чистата лента за никел е дебелина од 0,1мм; Ширина е 6мм; Должина : 10м/33ft; Отпорна на топлина лента е ширина од 8мм; Должина : 10м/33ft. ✅ 【Употреба】 : Може да го зголеми тековниот рејтинг со зголемување на серијата врски помеѓу секоја паралелна група или со редење повеќе од еден слој на чисти ленти за никел. ✅ 【Апликација】 : литиум-јонска батерија, јазичиња, алатки за напојување, батерии за мобилни телефони, батерии на лаптоп, батерии за мобилна енергија, полимерни батерии, батерија и инструментација, телекомуникации, специјални светилки и сл.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3839.84

Алатки за завојување за употреба на ширина на челични ленти од 1 / 4 "до 3 / 4", максимална дебелина од 0,76мм В�

DEN 470.40

Напон : 20а Пакетот вклучува : 1 x Ротационен прекинувач за камера Белешка : Ве молиме, оставете грешки во м�

DEN 79.84

Спецификација На Држачот За значка : Дијаметар на ролна за Значка 1,25 инчи (3,2 см), продолжување на повлеку

DEN 3.00

64 GB (2x32 GB) SODIMM DDR42666 (PC421300) Комплет за меморија за лаптоп / лаптоп Идеално за лаптоп лаптоп со високи перфо�

DEN 3.00

93%Памук+7%Спендекс Повлечете го затворањето Машинско Перење Балетското трико е изработено од висококва�

DEN 175.68

ПРЕМИУМ ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛИзработен од висококвалитетно гумено дрво, овој тркалачки игла е силен, издр

DEN 0.67

Направено од висок квалитет челик, висока јачина и цврстина, издржлив за употреба Вклучувајќи многу раз

DEN 2.33

Забавно и функционално : секогаш ќе знаете кој е најоддалечениот од сите нив со ова погодно копче поддрж

DEN 3.33

Многу Употреби : Без разлика дали вашиот следен голем проект за прскање бара да бидете во затворени прос

DEN 2.33

Вкупна должина : 6,61 Инчи, Тежина : 4,41 мл Перформанси на сечење : ЧЕЛИЧНА жица AWG 14 Максимално отворање 0,7 ин

DEN 159.20

Ултрависоката визуелна транспарентност од 99% произведува живописни бои ? [Јачина и стабилност] направен

DEN 2.33

? ????????? : Капацитет : 31t (310 KN); Длабочина на грлото на грлото на грлото : 3,74 "(95мм); отвор за панк (4 пара) : 3 / 8" (Ф

DEN 143.68

2023 Дипломирање Партија Украси : ќе добиете 37 парчиња латекс балони 12 инчи(11 х црно, 16 х бургундија, 10 х сре

DEN 838.40

Фудбалски очила : Погодно и за момчиња и за девојчиња кои се носат на фудбалската забава, одличен начин з

DEN 591.84

1 、 Нашиот комплет за штитници е изработен од мека црна гума, полесно да се вклопи во вратата праг, издрж�

DEN 1.67

101232 TL951210 Број на дел од АМЕТИРЦ (Р) Заклучување на заклучување 1210 метрички метрички метрички ланци за ISO 0

DEN 1144.48

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Број на модел : 0 Потекло : CN (потекло)...

DEN 153.44

Висококвалитетен Материјал : стаклото од пиво изработено од одлично дебело стакло без олово, безбедно и

DEN 2.33

Ултрапорта за организација : Оваа лесна и мала преносна алатка може да се носи со вас за да ви помогне да

DEN 1.67

Плик Стил Автомобилски Еластични Багажникот Мрежа Товар Нето За Хјундаи Елантра Производствени Години

DEN 5599.84

Mmilwaukee 274420 M18 Fuell 21степени караминг нојлер (само алатка) Нов 274420, 274420 274420, 27442 74420, 274420 274420, 274420 Модел 274420mmilwauke

DEN 305.60

Злато проucирен со акрилна рачка и најлонска коса, , повеќенаменска недеформација и трајна употреба на ф�

DEN 3.33

Материјали и Големина : површината е изработена од микрофибер кожа, која е отпорна на триење и лесна за ч

DEN 3.00

Универзалниот систем за решетки ги држи сите големини на закачалки за планови во еден систем Уникатен А

DEN 1.00

Мексико Мексикански налепници на знамиња налепници на лаптоп 6 инчи винил декларација Супер едностав

DEN 271.84

Исклучителната изработка со висококвалитетен материјал ја гарантира нивната практичност и издржливос

DEN 1.67

Име на производот : Електромагнетно реле w приклучок; реле Модел бр Контакт капацитет : контакт капаците�

DEN 1.33

Алатите од кобалт челик се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформа

DEN 241.12

Главна боја : (издржлив во употреба) црн, сребрен тон; Материјал : HSS; (Најновата технологија) Содржина на п

DEN 2.67

Air Print : Печатете безжично и без напор од вашиот компатибилен i Phone, i Pad или i Pod touch не се потребни возачи! Pixma

DEN 2.67

Направете стилска изјава во вашиот дом со овој драматичен дизајн во мисија бронза која комбинира класи�

DEN 122.40

Измерете го надворешниот дијаметар на вашата цевка и изберете декоративен капак со соодветна големина

DEN 143.84

Специјално дизајниран Само За Фитбит Флекс 2 Фитнес Нараквица 2016; (Забелешка : Не одговара За Фитбит Флек

DEN 3.33

Мери приближно 22инчи во должина Декорирани со двострана, зачудувачка сублимирана екипа во графики во б�

DEN 6263.68

Овој екран на проектор е одличен избор за домашно кино, филмови на отворено, конференции, забава, игри, с�

DEN 1346.88

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сл�

DEN 2.00

Усвојте 3д технологија за кроење за производот подобро да одговара на телото, да го подобри ефектот на с�

DEN 0.33

Димензии : 6,5 '' x 6,5 '' x 105 '' Капацитет 200 кубни инчи Оваа урна кремирање е вистински рачно изработен произво

DEN 518.40

Големина : 0,6mmx4mmx11mm Стил на возење : Ништо Стил на глава : рамен Број на модел : XVCDAQG2645377 GADFAF Тип на завртка :