.

.

Со попуст
Router Linksys WiFi 6 - Целосна домашна мрежа WiFi Extender Model F5Z097 Површина за покривање 3.000 квадратни метри, рутери за безжичен интернет, до 5,3 GPS и 12 -постепено конекција, WiFi Router

Router Linksys WiFi 6 - Целосна домашна мрежа WiFi Extender Model F5Z097 Површина за покривање 3.000 квадратни метри, рутери за безжичен

DEN 1439.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Искористете ја најголемата брзина на Wi Fi 6 : Пристапот до повисоки ограничувања на опсегот ја овозможува вистинската моќност на технологијата Wi Fi 6, испорачувајќи ја најбрзата врска со сè што правите Повеќе уреди од кога било досега : Wi Fi 6 испраќа и прима повеќе струи на податоци истовремено, обезбедувајќи до 4x* повеќе Wi Fi капацитет за да се справи со повеќе игри и паметни домашни уреди. Иднината изгледа светла : Интелигентната мрежа ви овозможува да ја проширите вашата покриеност низ вашиот дом со едноставно додавање на јазли што ви даваат опсег за да ја одржите вашата врска. Четири (4) жични порти за гигабит за да ги поврзете вашите жични уреди (како прекинувач за етернет, печатач) со вашата Wi Fi мрежа, побрзи трансфери на датотеки и непрекинати врски. Лесно поставување и контрола : Едноставно е да се постави, ви овозможува да пристапите до вашата мрежа од каде било, и да ја видите или даден приоритет на кои поврзани уреди користат најмногу Wi Fi - сите од бесплатната апликација Linksys. Искористете ја најголемата брзина на Wi Fi 6 : Пристапот до повисоки ограничувања на опсегот ја овозможува вистинската моќност на технологијата Wi Fi 6, испорачувајќи ја најбрзата врска со сè што правите. Повеќе уреди од кога било досега : Wi Fi 6 испраќа и прима повеќе струи на податоци истовремено, обезбедувајќи до 4x* повеќе Wi Fi капацитет за да се справи со повеќе игри и паметни домашни уреди. Иднината изгледа светла : Интелигентната мрежа ви овозможува да ја проширите вашата покриеност низ вашиот дом со едноставно додавање на јазли што ви даваат опсег за да ја одржите вашата врска.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00 -80 %

Големина Големина на табелата за кампување L3577 "; Преклопени димензии : L35.02"; Големината на држачот на мр

DEN 99.36 -80 %

Класа ммс куќиште, џамбо големина Нема тип 1 куќиште за општа намена употреба За употреба со КО1, КО2Б, КО2�

DEN 3.00 -80 %

СЛУГИНКАТА на ЧЕСТА : Слугинката на честа е најголем поддржувач на невестата Тие се тајниот херој на сва

DEN 0.33 -80 %

Работи со Alexa и Google Assistant поддржани уреди за искуство без раце Открива активност до 30 метри оддалеченост

DEN 269.28 -80 %

Само Целзиусови е достапен Не се вклучени батерии и упатства Не е потребно програмирање 90 дена гаранциј

DEN 0.33 -80 %

Количина : 20 картички за покана и 20 бели пликови Големина : овие покани за роденден се со должина од 4 инчи

DEN 784.00 -80 %

? КРЕАТИВЕН РУСТИКАЛЕН ЅИДЕН ДЕКОРУкрасете ја вашата дневна соба или ѕидови од спалната соба со овој кр�

DEN 159.84 -80 %

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

DEN 3.00 -80 %

Она што ќе го добиете : Содржи 3 различни стилови на налепници за уметност на нокти, богатите обрасци и бо

DEN 0.33 -80 %

☞ Материјалсо тешка алуминиумска куќиште за алуминиум за брза дисипација на топлина ☞ IP65 водоотпоренс

DEN 10544.96 -80 %

Делови на Спрингер чинат 20 40% помалку од OEM деловите Деловите на изворот користат исти материјали и се п�

DEN 2.00 -80 %

0603 Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксен отпорник (100 парчиња многу) Нови, никогаш не

DEN 740.80 -80 %

Лесен пристап до алатки : Оваа торба за нокти и алатки CLC има двојни густини за да ги задржи предните џебо

DEN 1.67 -80 %

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 2.67 -80 %

Пад на делови за замена за водечки производители на пумпа за AODD Делови со висок квалитет по ниска цена...

DEN 2.00 -80 %

Проширува Уживање Во Звукот 1 / 4 до 1 / 8 кабел е Женски приклучок од 3,5 мм Во машки приклучок од 6,35 мм, за по

DEN 0.67 -80 %

Инспиративни Чаши За Цитати Со десетици уникатни и шарени цитати од вашите омилени светци, папи, свети м

DEN 200.80 -80 %

Тоа е постер, тоа е подлога, тоа е и двете! Одлична помала големина за лесна употреба во училницата, домот

DEN 1.67 -80 %

Точка # 177 Размисли со Дарко Дел # AY38913 AA Разменува со Самитот Дел # 2 C126TI Титаниум материјал...

DEN 2.33 -80 %

НовоМалопродажба 30Дневна Гаранција Моќ Акустик пд710б Моќ Акустик Пд710б 7 Тфт Лцд Одвојте Двд На Екран На

DEN 2.00 -80 %

Огледала за шминка 【Сеопфатно】 : Овозможува ротација на 360 степени, може да го прилагоди огледалото спо

DEN 2.67 -80 %

Заострен резервоар од 1 пинта со карактеристична рачка на јаже Точен грб и мото над името на кланот...

DEN 10752.00 -80 %

Модел : Сет Тип на моќност : Напојување на напојување Напон на напојување : 220 V Опсег на примена : Мелница �

DEN 1345.60 -80 %

Супер квалитет : Приемникот за хит беше изработен од ултра силен пад фалсификуван челик, директно влече�

DEN 644.80 -80 %

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 223.84 -80 %

Компресирана големина : 4x21 инчи што може да се прошири на 4,4x2.7x0,8 инчи со вода Може да се исечете на какви �

DEN 3.00 -80 %

Материјал : Рамката на сликата е изработена од лесни материјали и стакло со висока дефиниција Лесната р�

DEN 3147.04 -80 %

Замена за Promethean PRM35 AV1 LAMP & HOUSING Projector TV ламба сијалица Единица по продажба : 1 Замена за Promethean PRM35 AV1 LAMP & HOUSING

DEN 2079.84 -80 %

SR (стандарден опсег) дизајниран за интензивно скенирање на хартија и електронски (мобилен телефон) 1Д / 2Д

DEN 2.67 -80 %

Поддршка HDMI 20 4 K 60 Hz Влез, 4 K 5 инчен монитор на полето HDMI влез 1920x1200 IPS, врската HDMI е компатибилна до 4 K 60 Hz...

DEN 2.00 -80 %

Едноставен, убав, дизајн со двојна кука Издржлив и не згаснува Заштеда на простор и лесен за складирање..

DEN 384.00 -80 %

Тестирани единици Во одлична работна состојба Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите 1 целос

DEN 256.00 -80 %

Широка апликација : Албумот може да се користи за веднаш да се чуваат 3in фотографии, билети за филмови, ба

DEN 277.76 -80 %

Оригинален ОЕМ Пулан / Дел од плеверот Специјално дизајниран за тримери со гас со гас во Пулан и плевел О

DEN 2.00 -80 %

Силен зафат : Работните ракави за работа со кожа од кожа на синтети овозможуваат подобра моќност на зафа

DEN 1947.20 -80 %

Опис : Модна Железна Уметност, Дарежлива и Практична, Чиста и Светла, Додадете Модерна Боја во Вашиот Дом

DEN 672.48 -80 %

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 1385.60 -80 %

ШМИНКА ТОРБА ПАТУВАЊЕ КОЗМЕТИЧКА ТОРБА Чувајте се што е организирано во вашата торба кога одите на шопи

DEN 1.00 -80 %

【Супериорна црна облога】 црна облога од дрво завртки низ 500 часа тест за спреј со сол против ерозија и '�

DEN 0.33 -80 %

Портокалови плочи за еднократна употреба го прават вашето чистење после забава навистина брзо и удобно