.

.

Со попуст
Заштитник на екранот на лаптопот Chambu 2 пакет за HP 15.6 Екран анти-сјај/анти-сина заштитник мат филмот меур без мазна како свила, намалете го вирусот на очите

Заштитник на екранот на лаптопот Chambu 2 пакет за HP 15.6 Екран анти-сјај/анти-сина заштитник мат филмот меур без мазна како свила, намалете

DEN 320.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Погледнете го името на насловот за конкурентско име на моделот на лаптоп пред да поставите нарачка Тој се натпреварува само со името на моделот споменато во насловот и не со друг лаптоп. Овој заштитник на филтерот на екранот опфаќа само активна област на екранот. Тоа значи дека не ги покрива вашите лаптопски рамки. Ова е само за активен дел од екранот. Ова не е калено стакло, ова е заштитник на екранот за миленичиња како хартија и е ултра тенка. Ова е конкурентно со сите пенкала и игла. Овој материјал е анти -сјај, мат финиш, анти -отпечаток, доказ за прашина, анти -гребење. Блокови сина светлина и УВ светлина : 5-слој дизајн на нашиот филтер за сина светлина ги намалува ефектите на сините светлосни бранови од 420-460 нанометри. Оптички транспарентен леплив слој и пренесување на најмалку 85% обезбедуваат јасност на сликата без пикселација. Анти-сјај : Филмот за заштита на лаптопот на лаптопот со мат, користејќи ја истата технологија како е-читачот мат екран, без сјај на екранот, дури и во светла сончева светлина, без заслепувачки, лесно читање на отворено или под светлина. Ова е УВ и сино светло блокирање и заштита од напрегање на очите. Лесен за инсталирање : Овој заштитник на екранот е многу лесен за инсталирање. Неговото советување е да гледате видео пред инсталацијата. Тоа е едноставно како што тоа дете може да го примени и тоа. Не е потребно претходно искуство за да се инсталира ова. Само излупете, спреј, нанесете и чистете. Тоа е толку едноставно. Ако се соочите со какви било потешкотии, контактирајте не. Ова е транспарентно и скоро невидливо по инсталацијата. Ова ви дава огромно искуство во допир, ова е непречено како и свилениот допир и работи како и заштитата. Ова е тенок материјал од ултира се чувствува како хартија. Погледнете го името на насловот за конкурентско име на моделот на лаптоп пред да поставите нарачка. Тој се натпреварува само со името на моделот споменато во насловот и не со друг лаптоп. Овој заштитник на филтерот на екранот опфаќа само активна област на екранот. Тоа значи дека не ги покрива вашите лаптопски рамки. Ова е само за активен дел од екранот. Ова не е калено стакло, ова е заштитник на екранот за миленичиња како хартија и е ултра тенка. Ова е конкурентно со сите пенкала и игла. Овој материјал е анти -сјај, мат финиш, анти -отпечаток, доказ за прашина, анти -гребење. Блокови сина светлина и УВ светлина : 5-слој дизајн на нашиот филтер за сина светлина ги намалува ефектите на сините светлосни бранови од 420-460 нанометри. Оптички транспарентен леплив слој и пренесување на најмалку 85% обезбедуваат јасност на сликата без пикселација. Анти-сјај : Филмот за заштита на лаптопот на лаптопот со мат, користејќи ја истата технологија како е-читачот мат екран, без сјај на екранот, дури и во светла сончева светлина, без заслепувачки, лесно читање на отворено или под светлина.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 127.68

Паралелна големина на удар со големина 5мм Земја и полиран Заоблени рабови Челик на хром ванадиум...

DEN 1.00

Овој производ е компатибилен со електрична моторна пила 5016 Вкупна Големина : 15 х 9 х 2,2 мм / 0,6инчен х 0,36ин

DEN 208.00

Претворете го вашиот машки конектор DB9 во женски конектор RJ45 Се користи за модуларни врски RS232 RS422 и RS485...

DEN 0.33

Стил Класичен црн модерен wallиден приказ има две 6х8 дипломи, сертификати, фотографии или кој било вид мед

DEN 269.28

Внатрешна метла за прашина направена од врвен и квалитетен материјал, кој е анти'рѓа, отпорен на абење и

DEN 1.00

Кабелот USB до 5 V DC е разноврсен кабел за полнење на електрична енергија со поддршка 3А струја 10+1 заменлив�

DEN 1.33

Големина : А3 Карактеристики : Отпорен На Дамки и издржлив [Карактеристики] овој производ е направен од п�

DEN 0.33

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

DEN 603.20

Дизајн : Едукативно ќебе има 12 слатки детски песни што треба да се репродуцираат во низа, да го ублажат б�

DEN 1.67

✔ 【Компатибилен со батеријата DEWALT】 Пиштолот за топол воздух безжичен е компатибилен со сите батерии De

DEN 0.33

Мек тпу материјал Овој специјално дизајниран случај за Воздушни Ознаки е фино исечен за совршено да одг

DEN 2287.84

(ОЕ бр) : 957602 W000 957602 W000 Паркинг камера Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со

DEN 295.68

Пренесува фреквенција на FM : Адаптер за радио предавател на FM кој привлекува моќност преку приклучокот �

DEN 223.84

Дијаметар на низата : 6мм; Големина на теренот : 1,0мм; Вкупна должина : 20мм (вклучена глава) Вклучен пакет : �

DEN 99.04

Работа во повеќето главни брендови на машини за сечење на умре Умирањата за сечење се прилично тенки и с

DEN 340.64

Материјал : 3мм памучен кабел и полица од дрво Димензии : Вкупната должина од горниот дел на висечката пр�

DEN 446.24

Романтична светлина : Оваа предводена светлосна ламба со дизајн на LED ламба, која е убава и модерна, изво�

DEN 1.33

Нов заменет далечински управувач; Не е потребна програма; Само треба да инсталирате нова батерија за уп�

DEN 575.84

Совршено вклопување Дизајн на мотоцикли со крилја мотоцикли погоден за YZF R1 / R1 M 20202021 Повеќе за детални �

DEN 189.76

Јапонски стапчиња за јадење : и еднократно, пешачење, планинско пешачење, кампување, риболов на езерото,

DEN 1408.00

6инчен дијаметар Ширина : 1,5инчен (38мм) Арбор дупка : 1 инч (25мм), вклучува 3 редуктори големини од 19мм (3 / 4 ин

DEN 799.84

88% најлон, 12% спандекс; Ykk zip Копче со затворање на летање со патент Нова најлонска ткаенина со високи перф

DEN 1088.00

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена голем

DEN 203.36

Земја на производство : Кина; Материјал : најлон Нето тежина : 96g; Содржина на пакет : 300 (+ / 2%) PCSX PCB Reverse Support

DEN 271.68

Погледнете го насловот за соодветните модели Ефективно го заштитува уредот од нула на монети, клучеви, �

DEN 2.33

Материјал : Сребрен метал Дизајн : Притиснете го копчето за да го отворите капакот, внатрешноста е подел�

DEN 1148.96

Земја на потекло : Кореја, Република (Југ) Должината на пакетот на производот е 8 инчи Ширината на пакетот

DEN 2.33

Напредно H264 Linux Вграден DVR Hexaplex во живо, репродукција, снимање, резервна копија, мрежа, конфигурација...

DEN 0.33

Intel Core m36 Y30 900 MHz Со Технологија За Турбо Засилување до 2,20 GHz3 Во Целосна HD IPS LED (1920 x 1080) Intel HD Графика 515 8 GB LPDDR

DEN 1774.24

Предизграден модел Големина во инчи : должина : 6,63 ширина : 2 Материјал : Абс Предсобраниот модел, подготв�

DEN 175.84

? Големина на фотографијата : 2,36*2,75 во (6*7см) ? 【Целокупната заштита на албумот со фото е изработен од висо

DEN 3.00

Исклучително изработка : Површината на чекорот вежба е позлатена со титаниум, материјалот е густ, остар

DEN 160.00

Ароматерапија шкаф што доаѓа со прекрасен дизајн на цвеќиња Со влошки за дифузер што може да се надопол�

DEN 1.33

Ергономска рачка на алуминиумска легура, поудобна и поудобна за употреба Битовите се изработени од вис�

DEN 386.88

✅ Префрлете го удар, 15 / 16 во врв, 47 / 8 во должина на L ✅ (внатре) : 4 7 / 8 in ✅ Големина на врвот (внатре) : 15 / 16 in.

DEN 1118.40

Издржлив материјал; ова кујнско складирање изработено од висококвалитетен јаглероден челик со силен и

DEN 1222.40

Комплет од 6 послужавници за Стоматолошки Впечатоци за пациенти со проблеми ТРИ ГОЛЕМИНАМали Средни Го�

DEN 2.00

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Garmin Rino 520 за да

DEN 1193.60

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распоре

DEN 334.40

✪ БЕСПЛАТНО ИСПИТУВАЕ, Стандард : 714 дена испорака / Забрзана : 35 дена испорака Направени во САД и увезен

DEN 540.64

Погледнете ја сликата за вклопување на слика за дополнителни машини што оваа ставка одговара Стандардн

DEN 175.84

1вклучи : 30 картичка; Забавна игра да ја користите вашата фантазија за да сликате совршено и смешно бебе 2

DEN 0.33

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[AntiSpy] екран�

DEN 1.00

`+Уникатна Мачка Во Облик На Овие бамбусови подлоги се врежани во форма кај мачката Структурата на мачки

DEN 143.68

Совршен за индустриска употреба, овој траен маркер со дополнителни задебелни врски на темни површини с�