.

.

Со попуст
40W DC-AC INVERTER MODULE , 12V до 220V Засилување на трансформаторот Зголемениот модул за чекор напред со трансформаторот

40W DC-AC INVERTER MODULE , 12V до 220V Засилување на трансформаторот Зголемениот модул за чекор напред со трансформаторот

DEN 110.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова е модул за засилување, трансформатор засилување Влезен DC 12 V, 220 V AC може да се добие на другиот крај. Висока фреквенција, поголема излезна моќност, може да вози ламби за заштеда на енергија 0 W. Овој модул може да претвори напон од 8 V-13 V DC во напон за домаќинство 220 V AC. Стабилен излезен напон, висока ефикасност, ниска топлина. Ова е модул за засилување, трансформатор засилување. Влезен DC 12 V, 220 V AC може да се добие на другиот крај. Висока фреквенција, поголема излезна моќност, може да вози ламби за заштеда на енергија 0 W. Овој модул може да претвори напон од 8 V-13 V DC во напон за домаќинство 220 V AC. Стабилен излезен напон, висока ефикасност, ниска топлина. Карактеристики : Ова е модул за засилување, чекор напред трансформатор. Input DC 12 V, 220 V AC може да се добие на другиот крај. Висока фреквенција, поголема излезна моќност, може да вози 0 W ламби за заштеда на енергија. Овој модул може да претвори 8 V-13 V DC напон во Домаќинството 220 V напон на AC.Сестабилен излезен напон, висока ефикасност, ниска топлина. Спецификација : Тип на ставка : Влезен напон на напојување со напојување со напојување со инверторот DC-AC : 220 V AC Power : 40 W Големина на модулот : 4.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1424.00

Производител : Валас, Тип : Рамен СофтверВилушки Состав : Стерлинг Сребро Возраст : Пост1940 Шема : Валцер Н�

DEN 511.84

Изработени од нерѓосувачки челик 303 за отпорност на корозија Целосно обликувана Витонска гумена пуканк

DEN 136.64

Овој клип е изработен од висококвалитетен материјал, лесен и издржлив, не е лесен за оштетување Лизгајт�

DEN 3.00

Гаранцијата на производителот не може да се примени Моноаир : вертикален тип на полнење На лентата За ко

DEN 3.33

®КОМПАТИБИЛЕН СО КУЌИШТЕТО SAMSUNG A53 5 G®Специјално дизајниран мултифункционален мобилен телефон со парич

DEN 3.33

[Издржлив Материјал] овој ѕиден висечки приврзок е изработен од висококвалитетен materialан и железен мате�

DEN 2.00

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртка]0,4 € 2,5 �

DEN 0.33

[Погоден за] : Јаже, плетенка, најлон, ткаенина, платно, ремен, лента, плетенка и многу повеќе! [Пакетот вкл�

DEN 1.67

✅ 2 Комплетни артикли : 2 индивидуални парчиња пена ✅ Компатибилен Jabra, Blue Parrott, Flantronic Hardsts : Перни ушни пер

DEN 3.33

Дел # : 43579108 Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Вашиот Мод

DEN 2.33

Изработени од неткаен, може да се користат за украсување на вашата маса Прибор за јадење или мал подарок

DEN 344.00

Овој Локатор На Тркала Е Погоден За Гаражи, Големи Паркинзи или Паркинзи на Отворено за Да Обезбеди Соод

DEN 475.20

КРАФТ МИНИ ПЛИКОВИ : пликови од крафт хартија Со Совршена големина за картички за подароци, свадбени мес

DEN 0.67

?СОВРШЕН ДРЖАЧ ЗА КАРТИЧКИ : овој елегантен, компактен и практичен држач за картички е најдобрата опција

DEN 97.44

【Големина : :Нашата врзана за вртење на градина со должина од 200 метри / 656 стапки на една ролна може да �

DEN 319.20

Јасно тело Транспарентното тело се совпаѓа совршено со нашиот опсег на Clear View на ТВ Далечински управува

DEN 1.67

●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (�

DEN 1063.36

2 ВО 1 АЛАТКИ : 2 во 1 лијонска безжична вежба и шрафцигер е погодна за извртување завртки или навртки, дупч

DEN 1.67

Широка Апликација : Ако правите пренос во живо На Twitch / Youtube / Tiktok, но секогаш се борите да најдете совршен�

DEN 271.84

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак...

DEN 254.08

Декорација на резервоарот за риби уредување на ветерница опрема за тркала приклучок пумпа смола големи

DEN 3.33

Карактеристики на производотдатотека заштити А4 5 см Верзија : Прикажи џеб на задната страна на располаг

DEN 0.33

Вклучено / Здраво, контрола на функцијата Контрола на функцијата за работа на системот за серво моторни

DEN 169.44

Најдобриот квалитет на силикон нитрид произведен во согласност со највисоките стандарди во индустрија

DEN 3.33

Богати Комплети Пината : ќе добиете 1 парче трактор пината, 1 пар врзани очи, 1 кеса конфети и 1 парче пинат�

DEN 460.96

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

DEN 0.67

Материјал со висок квалитет : зглобот е изработен од висококвалитетен јаглероден челик, кој може да пос�

DEN 1510.40

Хром челик од легура на ванадиум за долготрајна издржливост Никел хромиран за долготрајна заштита Кори

DEN 1.00

100% памук Затворање на копчето Машинско Перење мрежести бејзбол капи за мажи бејзбол капи за мажи бејзбо

DEN 255.84

МОДЕРНИ ДИЗАЈНИ : Бемал Флип Телефон Случај За Apple Samsung Galaxy S22 Ултра Со карактеристични модни дизајни за д

DEN 1309.44

Максимална моќност (Вотс) : 200 Должина на камшик (внатре) : 49 " Добивка (d B) : 2 Камшик материјал : 177 ph не'рѓосу�

DEN 1.67

Уникатен дизајн : торба за шетачи за бебиња има удобна уста за бришење, која може да се извлече без да се �

DEN 392.16

Релеи Релеи1pcs SSR25 DA 25 A Цврста Состојба Реле Модул 332 V DC Влез 24380 VACSpecification : Влезен напон : 332 V DCOutput напон : 243

DEN 174.24

За тенки течности во тапани со затворена глава Навлажнетите делови се нерѓосувачки челик 316...

DEN 1587.20

Стотици избори : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашата книга AsZen Flip UX360 CA 13 3 "(2

DEN 1.33

Компатибилен со i Pad Pro 129 "1 / 2 (Edition 2015 / 2017) Поддржува VESA 75x75mm, 100x100mm стандард, одговара на Square CC Reader , Лесен пр

DEN 2207.84

★ Повлекување : Висечка топлинска ламба користи висока еластична спирална жица, која може да се истегне