.

.

Со попуст
Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, ретро бохо -лента со карирана уметност

Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, ретро бохо -лента со карирана уметност

DEN 1126.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Капацитет од 500 мл. Преносни и издржливи. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. ★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, лесен за транспорт и складирање. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10. ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Капацитет од 500 мл. Преносни и издржливи. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 419.52

Францускиот тенџере за печатот е еден од едноставните системи за подготовка на пијалаци Кога зрната зр�

DEN 2.67

★ Лесно складирање на најразлични кујнски прибор, како што се капаци за тенџере и табли за сечење, подал

DEN 319.84

Подарок на вашиот некој специјален Нашата чаша за кафе lубител на голф е совршен подарок, особено ако са

DEN 3.00

Број на дел WB02 X11550, WB02 X28929, PS8746150, 2973524, AP5788200 замени за филтрирање на јаглерод со јаглен за микробранови з�

DEN 3.00

Лесно и безбедно се сече низ живина Рачките на TPR се удобни и обоени жолти за живина Засиленото сечило е �

DEN 543.84

ПРАТИЧКИ : Држачот на ледениот лек на Кингсон организира голем број на храна во кој било дом, работа или �

DEN 231.04

Големина (W x d x h) : Прибл 9,4 х 6,3 х 6,5 инчи( 24 х 16 х 16,5 см); Висина На Тенџере : Прибл Тело : алуминиумска легура (

DEN 738.08

*Идеално за храна за складирање *2 различни големини се достапни Направено од квалитетна пластика, издрж

DEN 2.00

Погоден за повеќе видови стакло : Погоден за чаши за вино со дно со дијаметар помал од 9 см, погоден за на

DEN 2.67

Инсталација : Можете да го инсталирате овој држач за тоалетна хартија директно на wallидот без лепило во т

DEN 2.67

Полнењето може да биде светло Човечкото тело се чувствува и осветлува кога ќе дојде лицето Откако лицет

DEN 1.00

Оригинален дел за замена на OEM Нашите капацитети за производство на светска класа, иновации и оптимизир�

DEN 3999.20

Произведено Во Франција Мовиел е водечки производител на садови за готвење за професионални и готвачи �

DEN 3.00

О овие чаши за стакло се третираат со висока температура и се фалсификувани да бидат цврсти, совршени за

DEN 2.00

Цврсто и издржливо Нашата кригла со кафе 15oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло жи�

DEN 467.20

Удобно за допир Елегантен и нежен цветен дизајн Совршен за свадби или семејни собири Прекрасна декорац�

DEN 384.00

16oz Високо порцелан со чиста сјајна глазура, извајана дизајн на лице, безбеден машина за миење садови, са�

DEN 2.33

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Надворешни димензии : Рачка : 9,8 инчи (25 см), рачка :

DEN 1.33

Месинг Декоративни прстени во стил на месинг во месинг : сет од 6 мерки за прстени од салфетка 2x2x1.25 “изра

DEN 0.33

Топла брза : Откако ќе ги залепите лавиците за покривање на тавата на wallидот, запомнете да им дозволите д

DEN 1.67

Висок квалитет : Изработено е од високо квалитетен материјал, силен и здрав Дури и ако капакот и таблата

DEN 1.00

Стаклен чај за правење на домаќинството Транспарентен котел отпорен на топлина 玻璃 煮 茶 套装 透明 耐热 烧 水

DEN 3.33

【Голем капацитет】 Пространи мерки за внатрешни работи 16,5 "L, 6,7" W, 113 "H со лента за рамо од 9,8"; Прави одлич�

DEN 223.84

Создадете забава вредна за Инста! Дајте изјава и добијте комплименти на вашиот специјален настан со ови

DEN 0.33

Ова е одлично за изработка и прикажување на вашата креативност Квалитетот е одличен Произведено во САД.

DEN 488.00

Мултифункционален нож на месар : повеќенаменски кујнски нож дизајниран за сечење, мелење, исекување и к�

DEN 51.36

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : виолетова тафта маса тркач 13 "х 108" 1 Компјутер ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : овој тркач на маса ќе

DEN 3.33

Разновидна и издржлива алатка за кујна ефикасно сече сè, од билки до пакување Точно заострени сечила од

DEN 408.32

Оваа термичка изолирана купола има современ изглед и високи перформанси Срцето на системот е пластика �

DEN 2.00

Чувајте ги пијалоците топло за 89 часа, благодарение на технологијата за вакуумска изолација Практичен �

DEN 1.33

Победнички комбо : Познатиот наградуван шпорет на наградуваниот притисок на Yedi Houseware е првиот и единств�

DEN 1.00

Памук Поставена памучна обвивка Филантропија што се враќа на нашите јавни земјикако членови на 1% за пла

DEN 1.33

Печатено со еколошки растителни мастила или прав обложени со материјал без БПА директно на не'рѓосувач�

DEN 2000.00

Квалитетот на нашиот месинг за вечера во месинг е исклучителен Ние користиме високо квалитетен месинг �

DEN 240.00

Нашето Име е кал" Нана " кафе кригла Карактеристики живописни роза графика и" вие сте сакани " порака...

DEN 2.67

се чувствуваше Полиестерска обвивка Затворање на копчињата Само Хемиско чистење.Посакат капацитет : 12

DEN 3.00

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

DEN 1.67

Интересен дизајн : Нашите лажици се дизајнирани од професионални дизајнери Може да се користи како прек