.

.

Со попуст
Компресорот за воздух 1,5 КС 115 ПСИ 6,3 CFM компресор за воздух 120 волти

Компресорот за воздух 1,5 КС 115 ПСИ 6,3 CFM компресор за воздух 120 волти

DEN 1600.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Професионална преносна компресор за воздух 1,5 HP стапка на електрична пумпа 115 psi на 6,3 cfm 120 волти. Доаѓа со компресор за воздух, црево за воздух од 25 метри, филер за воздух со мерач. Одличен сет, лесен за работа. Димензии : 16 "Висока x 15" ширина x 6 "дебела вкупна тежина 13 bs. Професионален преносен компресор за воздух 1,5 КС Електрична пумпа. Поставете, лесен за работа. Димензии : 16 "Висока x 15" ширина x 6 "дебела вкупна тежина 13 bs. Професионален преносен компресор за воздух 1,5 КС Електрична пумпа 115 psi на 6,3 cfm 120 волти доаѓа со компресор на воздухот, 25 -ти црево за воздух, филер за воздух со мерач одличен сет, лесен за работа со димензии : 16 "висока x 15" широка x 6 "дебела.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 84.96

30мм (13 / 16Инчен) должина на сечење, 56мм (213 / 64Инчен) вкупна должина Суперцврсто челично тело со врвен квали

DEN 1.00

6900 ZZ ABEC3 Создаден = 10 мм.топчести лежишта Со Длабок жлеб Заштитен Топчест Лежиште, Лежиштата се изработен

DEN 250.56

Дурок Тивките Линеарни Прекинувачи се дизајнирани Со Уникатно Патентно Тивко Стебло, Отстранлив Силик�

DEN 447.84

Затворање на патент Голем Капацитет : ќе добиете 2 парчиња книги за складирање накит, опремени со 100 парч�

DEN 216.00

СОВРШЕНО ВИНОЖИТО : различните бои на овие алатки се координираат со игличките на штандот, додавајќи ел�

DEN 182.40

100% памук Произведено во САД и Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење Официјална Течна Сина с�

DEN 72.00

Идеален за секаде каде што е потребно складирање Стилските бои можат да одговараат на вашиот домашен де

DEN 0.67

Полипропилен Направени во САД или увезени Еластично затворање Пакет од 100 капачиња за коса за еднократн

DEN 3.33

100% стп клипови за чевли за жени станови чевли за жени летни чевли апостолки за жени чевли за жени станов�

DEN 255.84

ИЗРАБОТЕНА ВО САДСекоја слама е рачно изработена во нашето студио од стаклени уметници и рачно провере�

DEN 2.67

Ergономските рабови го прават садот лесен за ракување Специјалниот дизајн избегнува акумулација на оста

DEN 3.33

Производител : Лунт, Тип : Рамни Садови Ножеви Состав : Стерлинг Сребро Возраст : 19001940 Шема : Вилијам и Мер

DEN 143.84

€Големина} совршено одговара на типови сламки од 68мм, добар ефект на запечатување, отпорен на прашина и

DEN 3.33

Различни Стилови : ќе добиете 12 привезоци за дијамантска уметност кои доаѓаат во 12 стилови, има доволно �

DEN 769.60

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

DEN 1.67

Откривање 2во1комбо за детектор За Чад и јаглерод моноксид ве предупредува и за настани за чад и пожар, к�

DEN 3.33

95%памук и 5% акрилик Затворање на ременот Миење Раце Само Qlassic DESIGN®шапката е изработена од класична црна �

DEN 2.67

★ Супер светла : пакет од 10 LED сијалички RV Работен напон : 12 V Интензитет : 700lm / сијалица Тековна : 100m A Wattage :

DEN 1213.92

Мешан сет со шест сечила за апликации во дрво, метал и други материјали за општа намена Вклучуваат OSL114, OS

DEN 1257.60

#Висококвалитетен Материјал : Супер мека кадифена ткаенина на допир, без иритација на кожата; затворање�

DEN 1.00

Увезени Затворање на влечење 95% најлон, 5% спандекс Лесни и брзо сушени женски панталони за да останат су�

DEN 3.33

100% памук Произведено во САД кратки ракави женски летни врвови за жени Еластично затворање маица фустан

DEN 3.33

Мини пренослива камера : камерата е исклучително мала, лесна за криење и носење Моќни функции : Оваа мини

DEN 441.60

✅ 6ks Максимален безбедносен квадратен ланец 10 стапки ✅ Тежина : 5,5 фунти ✅ Димензија : 0,23 "W x 120" L ✅ Земја �

DEN 1.00

♦ Висока прецизност и висока резолуција ♦ Дигитален дисплеј, игнорирајте ја разликата ♦ N (tonутн), кг (кг

DEN 406.40

Најбрзиот начин да се восочи санка Спреј на полски за снежни мотори Чиста и сјај моторна снег Заштитете

DEN 125.44

Апликација : нашата странична четка е компатибилна Со роборок С6, С5, Е35, е2 чистач Одлични Перформанси : 3 �

DEN 616.00

Унисекс Возрасни Слободно време И Спортска Облека Капа Нова Sp Сина Спортска Облека Спортските производ

DEN 2322.08

Лидер Во Индустријата : како Овластен Реновирач На Мајкрософт, ние се гордееме со производство на квали�

DEN 1390.40

КОЛУМБИЈА ПРИБОР ЗА ЈАДЕЊЕ КОСКЕН НОЖ6 "Должина На Сечилото / 1" Ширина На Сечилото (Во Основата) / 5 " Бој�

DEN 1264.80

Покривни призми Целосно обложени леќи Сино гумено оклопно тело Гумени очни капаци, случај, вратот 10 год�

DEN 3057.60

Дизајнирано да се користи како капа или приклучок и може да се користи во многу апликации за маскирање д

DEN 3.00

Прилагодливо приколката за приколка за прилагодување на топката за прилагодување на топката за влечењ

DEN 3.00

100% Полиестер Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс;УлтраМека И Лесна,Растеглива Ткаенина Прави Да Се Чувств

DEN 0.67

24 продажни места : Оваа лента за напојување со повеќе излезни ленти од 120 V вклучува 2 NEMA 515 / 20 R (20 A) и 22 NEMA 515

DEN 84.00

Големина : 0 = Должина : Секоја картичка мери 2 метри (6,5 стапки) Бојабрз Најлон Конец Доаѓа во комплет со п�

DEN 124.64

Само прислушување нишка Сива керамичка обложена Погон на Филипс 15 парчиња по пакет Само прислушување н�

DEN 612.80

100% памук Повлечете го затворањето Машинско Перење СЕКОЈДНЕВНАТА ПОПЛИН КОШУЛА : оваа женска гардероба �

DEN 2.00

85% Полиестер, 15% Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само Сјајни Светки Трико : девојките танцу�

DEN 2.00

Димензии на производот држач за четка за кожа PU 41in (10,3 см*7,6 см), тежина 90 g може Слип база, исто така, удобн

DEN 1041.60

【Додатоци】 : Иста порта uart : кабел за појавување, BT, совпаѓање на NTC, инструкции за англиска врска (Други

DEN 2.67

Додадете стабилност и функционалност на ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР со надградба од тој расипан фабрички штанд до

DEN 2.00

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Број на модел : 0 Почитувани пријатели, со кои