.

.

Со попуст
VSVABEFV 4G LTE WiFi Travel Router со слот за SIM картички, отклучени преносни WiFi Hotspot уреди за поддршка за поддршка B2/B4/B5/B12/B17 Network Band, ATT/T Mobile HotSpot уред

VSVABEFV 4G LTE WiFi Travel Router со слот за SIM картички, отклучени преносни WiFi Hotspot уреди за поддршка за поддршка B2/B4/B5/B12/B17

DEN 799.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

FDD-LTE : B2/B4/B5/B12/B17 TMobile и AT & T SIM картичка WCDMA : B1 (2100 MHz). Со мала големина, 4 G преносна Wi Fi кутија ќе биде совршен избор за патување. Приклучете 4 G SIM картичка, мост Wi Fi и споделувајте мрежа со вашите семејства и пријатели безбедно во кафуле или други јавни места. Безжична брзина на пренос до 150 Mbps, ќе уживате во моќно мрежно искуство за сурфање, разговор или играње преку Интернет. Споделувањето на Интернет -врската достигнува 10 корисници на Wi Fi, сурфајќи на Интернет со вашето семејство или пријатели истовремено без заостанување. Вградена батерија од 2400m Ah литиум-јон, помала потрошувачка и 3-6 часа со употреба на време. Мал и лесен, лесен за носење каде и да одите. Со LED индикаторски приказ, видете лесно статусот. Преносот на Wi Fi Hotspot обезбедува веб -поддршка за лаптоп, компјутер, i Pad, imac, итн. 【Што vsvabefv R816us мобилниот Hotspot е】 Преносен Wi Fi Hot Spot уред за патување со слот за приказ на екранот и литиум батерија 2400m Ah, пристап до Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет преку Интернет HSPA/LTE SIM картичка за податоци. Со напојување на батеријата, може да се користи за затворено или на отворено без широкопојасен интернет, ставете го топлото место Wi Fi преносен во вашиот џеб, уживајте во Wi Fi во секое време и каде било. Преносен Wi Fi Travel Router Wi Fi Hotspot Portable Hotspot Mobile Wi Fi Hotspot Wi Fi Portatil рутер со слот за SIM картички. 【Режим на работа и опсег на преносен Wi Fi уред】 Hot Spot Wi Fi уреди Преносна работа со 4 G до Wi Fi, поддршка 4 G FDD B2/B4/B5/B12/B17. WCDMA : B1 (2100 MHz). Мрежната фреквенција главно се применува за САД Канада Колумбија Мексико Ел Салвадор Гватемала Панама Бахамас Доминиканска Република Јамајка Аргентина Чиле Порто Рикотринидад и Тобаго Колумбија Еквадор Перу Хондурас. Hotешки точки за Wi Fi Hotешка точка Wi Fi преносен џеб Wi Fi 5 G Hotspot Pocket Wi Fi за меѓународни патувања ATT Hotspot уреди 5 G. 【Лесно за поврзување】 Овој туристички партнер Wi Fi Hotspot уреди е лесен за поврзување и лесен за носење на клиент за споделување на рака до 10 корисник со 50м растојание. Сè што треба да направите е да ја вметнете SIM картичката, тогаш ќе уживате во Wi Fi со пријателите со овој преносен Wi Fi рутер за патување. Преносен Wi Fi уред џеб Wi Fi преносен Wi Fi уред за патни мобилни Wi Fi преносен жариште Wi Fi неограничен AT & T Hotspot уред Wi Fi рутер со SIM картички Слот за SIM картички AT & T преносен Wi Fi Hotspot SIM рутер. 【Совети за Wi Fi Hotspot уреди Неограничени податоци со употреба на】 Вметнете SIM картичка, а потоа инсталирајте ја батеријата (солза од изолацискиот филм). Дури и ако вашата SIM картичка е компатибилна со рутерот 4 G, не мора да се приклучува и да игра, можеби ќе треба да го оневозможите пинскиот код на SIM картичката и да го измените APN. Внесете ја IP адресата на рутерот SIM картичка : 192.1 - Кликнете на мрежата - АПН. Изменете го АПН. Осигурете се дека SIM картичката е активирана, а не поддржувајте ја услугата за роаминг и виртуелната SIM картичка и Io T SIM картичката. 【Услуга за клиенти околу 4 G рутер со слот за SIM картички】 за 30 дена по датумот на купување, вратете го вашиот неоштетен VSVABEFV џеб Wi Fi за меѓународно патување и добијте целосна наплата од која било причина.12-месечна гаранција за проблеми поврзани со квалитетот за 12 месеци По датумот на купување, се грижиме за сите проблеми поврзани со квалитетот со замена или целосна наплата. Wi Fi Hotspot уреди Неограничен податоци Преносен рутер Wi Fi Travel Wi Fi Hotspot уреди за рутер за патувања SIM картички.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33 -50 %

【Супериорен субвуфер со Blue Tooth 525 "Војфер + 2" Tweeter HWWR звучници со професионален дигитален процесор обрабо

DEN 3.33 -50 %

Гута Перча Производот е розов, налик на игла, без мирис и не иритирачки Производот е непропустлив за Хзр�

DEN 589.44 -50 %

Надградена батерија за замена на прстенот, компатибилна со камерата на прстенот на вратата 2 / 3 / 4, 3plкамп

DEN 3.00 -50 %

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

DEN 1.67 -50 %

59,8% Полиестер, 34% Памук, 6,2% Ликра Повлечете го затворањето Миење Раце Само Трико и уметност од...

DEN 1340.80 -50 %

✿ Features : Разновиден полица за книги на нордиски стил, едноставна и стилска, за решавање на вашите пробле�

DEN 399.84 -50 %

●Алуминиумска Плоча За Греење На Креветот Е изработена од висококвалитетен Алуминиум, Жариште со кабе�

DEN 3.00 -50 %

【Стерилен козметички контејнер без воздух】 Зачувајте го рокот на траење и свежината на вашите омилени

DEN 0.67 -50 %

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на кука и јамка Џемпер Деца Ноќта на вештерки џемпери 4 T руно наредени

DEN 0.33 -50 %

Висококвалитетен Порцелан : Изработен од издржлив Порцелан, ШОЛЈА за кафе ВОБАГА 14 мл е одлична големин�

DEN 0.67 -50 %

● МАТЕРИЈАЛ : хематитот е полиран обичен бенд прстени, тие не се метални, тоа ќе биде лесно пукнатина или

DEN 1584.00 -50 %

Product Name : Air Conditioner Temperature Sensor;Type : 20 K Material : Epoxy, Plastic, Metal;Head Size : 1 Total Length : 40cm / 16";Color : Black Net Weight : 7g(Peso Neto : 7g Package

DEN 799.20 -50 %

Нинтендо Прекинувач, НИНТЕНДО 3 DS, нинтендо Wii У легендата Зелда тоа е можно да се игра Во Здив на дивинат�

DEN 0.67 -50 %

Совршен комбинација сет : Нашиот сет вклучува 1 бел затворен климатик покритие, 1 црна наизменична стран�

DEN 1.00 -50 %

Заштитникот на екранот Techskin компатибилен со Kindle Fire HDX 8,9 инчи (Wi Fi и LTE) е специјално дизајниран со употреб

DEN 1199.84 -50 %

Дијатон ги произведе овие мотори на електрична енергија за највисоки перформанси Прецизните намотки, л

DEN 329.44 -50 %

Grooved степени во работ на цилиндерот Аштрај држат цигари на место и спречуваат тркалање Стилски и кул пеп

DEN 799.84 -50 %

Едноставна работа, само инсталирајте ја батеријата (не е вклучена) и вклучете го прекинувачот Гледајќи �

DEN 2.67 -50 %

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика Филтер за сина светлина : UV400 Заш

DEN 7128.00 -50 %

Постојат чувари околу секоја решетка за складирање за да се спречи паѓање на предметите додека количка�

DEN 3.00 -50 %

Забележете дека е замена далечински управувач што можете да го најдете за да го замените вашиот стар да�

DEN 1.00 -50 %

Самоусогласувачко лежиште за апликации кои подлежат на отклонувања на вратилото или неусогласеност по

DEN 156.64 -50 %

Должина на пакетот : 1 Ширина на пакетот : 3 Висина на пакетот : 1 Земја на Потекло : САД Опис На производот к

DEN 0.33 -50 %

Филмот За Калено Стакло совршено одговара за Канон ЕОС Р6 Од работ до работ, лесен за инсталирање...

DEN 735.68 -50 %

Секси ренесансен фустан жени секси матурски фустани 2022 краток секси каросек фустан за жени секси фуста�

DEN 1.33 -50 %

Ткаенина : 84% најлон, 16% спандекс Боја : кајсијарозова, црна Лажичка предно деколте и умерено Vназад...

DEN 142.24 -50 %

Премиум квалитет : Направено од високо квалитетна кожа, безбедна и удобна Удобно и безбедно : меки и удоб

DEN 707.20 -50 %

Слотите се наменети за вметнување на пин пин за да се обезбеди орев кога се користи со прицврстувач за д�

DEN 668.32 -50 %

Внатрешен дијаметар : 1 "1 / 4" Надворешен дијаметар : 1 "1 / 2" Дебелина : 1 / 4 " Внатрешен дијаметар : 1" 1 / 4 " Надво

DEN 1.00 -50 %

✨ 【Игра за туширање за бебиња】 Оваа игра за картички за туширање за бебиња вклучува картичка за 30 "бонб

DEN 1.33 -50 %

Отпорен на вода, погоден за оние со чувствителна кожа Направено од световите бр.1 кинезиологија, хипоале

DEN 1.00 -50 %

[ЛЕСЕН ТЕНОК СЛУЧАЈ на КАМЕРА ] оваа компактна, но робусна торбичка за камера ви овозможува лесно да ги н�

DEN 928.00 -50 %

Лесно создадете високо видливи значки за идентификација на боја и картички за близина Вклучува мали за�

DEN 2.00 -50 %

Класичен ретро дизајн : Дигитален гроздобер телефон е комбинација на уметничко деко и модерна технолог�

DEN 143.84 -50 %

【Материјал】 Оваа прекрасна тркалезна пилула кутија е изработена од висококвалитетно електропланиран

DEN 2.67 -50 %

Органски состојки : 100% чисто органско масло од семе од ким Ботаничко име : cuminum cyminum Метод на екстракција :

DEN 1.33 -50 %

Поседува супер висока трансмисија и висока обнова на оригиналната боја на екранот Користено калено ста

DEN 3.00 -50 %

Внатрешен дијаметар на стегач : 50мм / 2 "; Стандард : ¦m50; Користете за цевка со дијаметар од 50мм Забелешка

DEN 380.80 -50 %

Рачно изработени Приближна големина : 5 x 5,5 Колекција за дрвени украси за дрвени Внатрешен или на отворе�

DEN 135.52 -50 %

●Материјал● : овој дуксер е изработен од памучна мешавина Ткаенината е мека и нема значително да се нам

DEN 1363.20 -50 %

МФР : Сон Пакет : најголемиот дел Статус на дел : Активен Пакет : најголемиот дел Статус на дел : Активен

DEN 809.60 -50 %

Универзален држач за батерии на Bobo VR Универзален држач за батерии на Bobo VR Ова е 3Д држач за печатена бате�