.

.

Со попуст
Амикадом Виси Вентилатор Лето Кул Рачен Вентилатор Мал Вентилатор Мини Рачен Пренослив УСБ Полнење СР4

Амикадом Виси Вентилатор Лето Кул Рачен Вентилатор Мал Вентилатор Мини Рачен Пренослив УСБ Полнење СР4

DEN 207.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Виси Вентилатор Лето Кул Рачен Вентилатор Мал Вентилатор Мини Рачен Пренослив УСБ Полнење Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет Количина : 1 парчиња. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Боја : Ар - Моето Зелено Напојување : USB Шум : 25db Номинален напон : 2a брзина на ветерот брзина : 3 брзини Режим На Работа : механички вграден капацитет на батеријата : 800mah траење На Батеријата : 2-3 часа големина На Производот. : 11, 8х8, 3х3, 6см(4, 6х3, 2х1, 4ин). Големина на пакување : 12х12х3, 8см(4, 7х4, 7х1, 5ин). Нето тежина на производот : 0,12 кг/0,26 фунти. Бруто тежина на производот : 0,145 кг/0,32 фунти. Карактеристика : € Мини и Пренослив fur ПРЕНОСЛИВ РАЧЕН ВЕНТИЛАТОР се мали како мобилен телефон, тоа е толку погодно да се вклопи во вашата дланка и џебот на панталоните. Можете да го користите кога одите, патувате или работите. компактниот и пренослив вентилатор е лесен за носење, не создава стрес на вашето тело, така што едвај ја чувствувате неговата тежина во вашиот џеб.€Три Брзини Сила На Ветерот ● Предадениот Вентилатор работи со батерија и може совршено да ги задоволи вашите дневни потреби. Три различни начини на ветер бриз кул надвор од вашите очекувања на неговото мало тело.Можете лесно да го држите овој мини џеб. вентилатор за да го почувствувате ладното ветре во жешкото лето. Нано спреј навлажнувачка функција, хидратација на сува кожа во топло лето, Може да се закачи на вратот или може да се отвори за да се скрие заградата на работната површина.●Двоен Дизајн со Низок шум ● ВЕНТИЛАТОРОТ прифаќа мотор без четки, како и оптимизиран дизајн на воздушни канали за да се минимизира бучавата.

Главните својства

100% brand new and high quality. Quantity:
1pc. Material
Избор на купувачот
DEN 497.60

Состав : Стерлинг Сребро Производител : Кало Состав : Стерлинг Сребро Производител : Кало...

DEN 0.33

Може брзо и прецизно да ги исече клипните прстени обложени со хром или нерѓосувачки челик Висококвалит�

DEN 1.33

Високо квалитетен полимер Микробранова печка и машина за миење садови безбедно Доживотна гаранција...

DEN 119.84

20 компјутери 414мм мастер пластична обвивка Бела миниуниверзална мачкаNLOK Crimp Termin Termage Plastic P = 4 20 компјутер

DEN 1.00

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 463.84

Напредни Безбедносни Материјали : изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, ПП и силикон БпаБесплатно (посигурен

DEN 2.67

Замена ЗА CT200 H 2013 ЧЕКОР УЧТИВОСТ СВЕТЛО ЦРВЕНА LED ЗАМЕНА LED Единица по продажба : 1 Замена За LexCt200h Година 20

DEN 0.33

Висок квалитет Дајте ви подобро искуство со носење Совршен подарок Погодно за какви било женски роднин�

DEN 1.33

Целосното тело на Techskin Full Body + Contect Contibtival со Acer Chromebook 11,6 инчи (C7102487) е специјално дизајниран со употреба н�

DEN 111.68

Големина : 40 Инчи секоја буква / број Материјал : Алуминиумска Фолија Пакет : Опп Торба...

DEN 2.00

Издржлив и антистатичен, многу погоден за пескарење и полирање Големина : 3 инчи (75 мм)...

DEN 212.64

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

DEN 1361.60

High Quality Material : The Art Guitar Pattern Printed Stationery Pencil Case Is Made Of High Quality Oxford Cloth Fabric, Strong And Durable At The Same Time With Smooth Zipper, Opening And

DEN 255.84

Торби Со Врвки За Врвки На допир Традиционални Индиски Рачно Изработени Во Брокатна ткаенина Со Шема На

DEN 0.33

Големината на ранецот е 14, 5х12, 5х5, 9ин (36, 8х31, 7х14, 9 см) Ранецот е изработен од висококвалитетна вештачка ко

DEN 2.33

Добијте ја да ја задржите вашата работна маса без неред додека го одржувате вашиот дом или канцеларија �

DEN 1.67

Цврста месинг конструкција Кертриџ керамички диск без капе Инсталација на ѕид.5 ЛПМ стапка на проток на

DEN 191.84

Компатибилност : Само компатибилен Со Samsung Galaxy A03 S 6,5 инчи (Само Американска Верзија), не е компатибилен с�

DEN 3.33

Возраст : 18501899 година, создавач : Тифани Тој е монограм (монос варира) и е во одлична состојба...

DEN 3.33

Должина на пакетот : 0,3 см Ширина на пакетот : 5,1 см Висина на пакетот : 7,6 см Направено во Кина Должина на п�

DEN 1.67

Ние сме професионален снабдувач на производи за интегрирано коло Само пребарувајте клучни зборови во н

DEN 1.67

Сигурна и заштеда на време заштеда на хартија со истовремени двојни функции Автоматско хранење за харт�

DEN 171.20

Премиум перформанси : Остварете ги вашите амбиции со најновиот процесор На Интел и видете повеќе на суп�

DEN 415.84

【Нема потреба од залепување и без оштетување глазура】 кревачот на капакот на силиконскиот тоалет не ј�

DEN 351.84

【Губење на подароци за сочувство на мајка】 Фатете ги вашите негувани моменти во оваа рамка за слики на

DEN 2.33

Различни Карактеристики : овој мал и исклучителен компас со приврзок за клучеви е дизајниран за лесна п�

DEN 244.64

крем стомна Совршен За кујната и доволно на шалтер без да зазема многу простор мини крем истурете Соврш�

DEN 0.33

Контрола на контролата на товарот со сите намени Направено од најлон Идеално за кревки или готови површ

DEN 1.67

Број на цртичка : 134, фракционо лична карта : 1 7 / 8 '', вистинска лична карта : 1862 '', вистински OD : 2.068 '', ширина

DEN 452.80

Стп Кожа ❥ Материјал За Организатор на накит : Стп Кожа Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Карактеристи

DEN 1.33

$150 6% Обврзница Ретко! Некои боење и хартија солзи Обврзницата е документ за сопственост за заем Обврзни�

DEN 2.33

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 13 / 16 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 32мм Должина На Спојување : 90 Споју

DEN 852.80

Продолжена должина : 201 "(Центар до центарот на топката на приклучокот) Компресирана должина : 13,6"...

DEN 3.00

Тенок, лесен нема додадено големо количество на вашите уреди Антипожолтување компјутер јасно назад ос

DEN 364.64

✅ Titanium Чекор за вежбање Бит, 3 парче ✅ Ладното работење со титаниум трае подолго од неоткриените битови.

DEN 1.67

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Димензија : 9Торбата за складирање електроника има 2 слоја најлон внатрешен оддел со до

DEN 627.04

Манеки Неко Монета Банка : дали барате и практична свинче банка за вашите деца или пријатели? Јапонска Ф�

DEN 1.33

Со совршена количина на цифри, Цифрата Гами е модуларна решетка за палто што ви овозможува да закачите п

DEN 182.24

КОМПЛЕТИТЕ ЗА ЗАБАВИ за ЗАБАВИ симпатичната забава за мачки ги фаворизира комплетите за шарм со привез

DEN 996.00

Пополнување на единечно влакно со еден сет на заби околу обемот за апликации каде што еден ланец може да

DEN 351.84

Бродови од Кореја, Република 100% оригинална и нова ставка Beе се смета кон табелата Хантео и Гаон Бесплате

DEN 1.00

УЛ сертифициран адаптер Рф далечински управувач.92 стапки кабел за напојување 66 стапки Бакарна жица пре�

DEN 804.80

Дискови за запечатување на ЕР Колет Системи за алатки, стандард Дополнителни производи за системи за ал

DEN 0.67

Име на производот : јаглеродна четка; модел : HITACHI 999021 Големина на јаглеродна четка (приближно) : 12,4 x 7,4 x 6,4m

DEN 1.67

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�