.

.

Со попуст
Заштитник на екранот на лаптопот Chambu 2 пакет за Fujitsu A553/hx/gx/g/h/hw 15.6 Анти-сјај/анти-сина заштитник мат филмови меур без мазно како свила, намалете го напрегањето на очит

Заштитник на екранот на лаптопот Chambu 2 пакет за Fujitsu A553/hx/gx/g/h/hw 15.6 Анти-сјај/анти-сина заштитник мат филмови меур без мазно

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Погледнете го името на насловот за конкурентско име на моделот на лаптоп пред да поставите нарачка Тој се натпреварува само со името на моделот споменато во насловот и не со друг лаптоп. Овој заштитник на филтерот на екранот опфаќа само активна област на екранот. Тоа значи дека не ги покрива вашите лаптопски рамки. Ова е само за активен дел од екранот. Ова не е калено стакло, ова е заштитник на екранот за миленичиња како хартија и е ултра тенка. Ова е конкурентно со сите пенкала и игла. Овој материјал е анти -сјај, мат финиш, анти -отпечаток, доказ за прашина, анти -гребење. Блокови сина светлина и УВ светлина : 5-слој дизајн на нашиот филтер за сина светлина ги намалува ефектите на сините светлосни бранови од 420-460 нанометри. Оптички транспарентен леплив слој и пренесување на најмалку 85% обезбедуваат јасност на сликата без пикселација. Анти-сјај : Филмот за заштита на лаптопот на лаптопот со мат, користејќи ја истата технологија како е-читачот мат екран, без сјај на екранот, дури и во светла сончева светлина, без заслепувачки, лесно читање на отворено или под светлина. Ова е УВ и сино светло блокирање и заштита од напрегање на очите. Лесен за инсталирање : Овој заштитник на екранот е многу лесен за инсталирање. Неговото советување е да гледате видео пред инсталацијата. Тоа е едноставно како што тоа дете може да го примени и тоа. Не е потребно претходно искуство за да се инсталира ова. Само излупете, спреј, нанесете и чистете. Тоа е толку едноставно. Ако се соочите со какви било потешкотии, контактирајте не. Ова е транспарентно и скоро невидливо по инсталацијата. Ова ви дава огромно искуство во допир, ова е непречено како и свилениот допир и работи како и заштитата. Ова е тенок материјал од ултира се чувствува како хартија. Погледнете го името на насловот за конкурентско име на моделот на лаптоп пред да поставите нарачка. Тој се натпреварува само со името на моделот споменато во насловот и не со друг лаптоп. Овој заштитник на филтерот на екранот опфаќа само активна област на екранот. Тоа значи дека не ги покрива вашите лаптопски рамки. Ова е само за активен дел од екранот. Ова не е калено стакло, ова е заштитник на екранот за миленичиња како хартија и е ултра тенка. Ова е конкурентно со сите пенкала и игла. Овој материјал е анти -сјај, мат финиш, анти -отпечаток, доказ за прашина, анти -гребење. Блокови сина светлина и УВ светлина : 5-слој дизајн на нашиот филтер за сина светлина ги намалува ефектите на сините светлосни бранови од 420-460 нанометри. Оптички транспарентен леплив слој и пренесување на најмалку 85% обезбедуваат јасност на сликата без пикселација. Анти-сјај : Филмот за заштита на лаптопот на лаптопот со мат, користејќи ја истата технологија како е-читачот мат екран, без сјај на екранот, дури и во светла сончева светлина, без заслепувачки, лесно читање на отворено или под светлина.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1328.00

ВКУПНО МОНТИРАЊЕ е доверлив лидер во монтажата на електроника Со страстен тим со седиште во близина На �

DEN 1.00

Хексадецимален Болт Делумно Навој Надворешен Хексадецимален Шестоаголните Завртки за Капачиња се зав�

DEN 9311.84

Издржлив МАТЕРИЈАЛ : најлон плетенка јаже, рачно ткаени и затегнати, безбедни за внатрешна / надворешна �

DEN 2.00

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 1227.20

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 0.67

Издржлив Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик за храна, кој не е лесен за свиткување, деформирање

DEN 2.00

Безбеден Материјал : штандовите за кекси од 3 нивоа се направени од пластичен пп материјал за заштита на

DEN 196.96

1 Лента за коса многу погодна за секојдневно носење и спорт и лесна за усогласување на вашата облека...

DEN 841.60

Големина На Конец : #1024 За Дебелина На Панелот : 0,025" до 0,125" Материјал : нерѓосувачки челик 188 (304) Големина Н

DEN 2222.40

✅ултра лесна и преносна на 8,1 мл (230 g) ✅ Светла тежина и лесна за инсталирање и многу удобно може да се пр

DEN 830.40

Оваа обликувана керамичка тегла има прекрасен дизајн на ткаена решетка, кој потсетува на цвеќиња на реш

DEN 337.60

Навојвалани дупчалки за извртување изработени од челик со голема брзина со високи перформанси Валанит�

DEN 2.67

Лесен и удобно : Маските за спиење маски се изработени од квалитетна свила во надворешниот слој и плетен

DEN 1558.40

100% Полиестер кошули за жени девојки велигден женска облека девојка зајаче Машинско Перење [Големина] ве

DEN 1137.60

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат Кога е изложен НА позадинско осветлување / Партиск

DEN 3.00

Мпн : 151НАСБ Земја на производство : Сад Производител : Мегапро Патентираниот кертриџ за извлекување го о

DEN 1188.80

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

DEN 0.67

70% Полиестер, 20% Спандекс, 10% Метал Затворање на патент Миење Раце Само Трико е направен од полиестер и сп�

DEN 1408.00

1пц Стоматолошки Материјали Сино М Тип Отворач За Уста Повлекувач На Образи со Огледало Висококвалитет�

DEN 3.33

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КОЗМЕТИЧКА КЕСА● : Овие кеси за шминка не само што можат да ја складираат вашата ко�

DEN 0.67

РАЗНОВИДНИ РАКАВИЦИ ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА : Идеални За домашна, станбена, комерцијална или индустриск�

DEN 2.33

Издржливост, антилизгање, антиоштетување и никогаш не ' рѓа Стп кожните чанти се модерни по изглед, разл�

DEN 1.00

Ќе добиете : комплет од 8 кутии од по 2 големини од по 4 Големина 1 (100мл) : 8 83ин; Големина 2( 150мл) : 9 Мултифункц

DEN 0.67

45 х 29 зголемување на моќноста Копче за фокусирање Одлични ексклузивни дизајни Гледај јондер! создадете

DEN 287.84

❤ Мултиупотреба на медицински сестри за нови мајкикапаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка �

DEN 987.20

Сензори Активирани Со Движење и Чувствителни На Светлина Флексибилна Рака, Одговара НА Секој Тоалет за

DEN 879.84

Шема На Завртки : 5 / 130 Центар Создаден : 71 Тип на нишка : 14х1, 5 ДР Стил; Продадени Како Пар ДР серија разделу

DEN 2.67

【Направени од висококвалитетни материјали】 глобално избрани суровини и строга контрола на квалитето�

DEN 170.56

За Вашата Торба : Користење на висококвалитетна ткаенина за да ја направите потрајна и поудобна за носе�

DEN 112.00

Конвенционален (Не Магнетски) Чекор До Прстен Метал, Алуминиумска Легура Засили Адаптер...

DEN 1039.84

[Луксузно Биро За Кревети Од Пвц Кожа] : ова биро за скут на лаптоп со текстура може да дејствува како пов�