.

.

Со попуст
Gilson изведувач V12CF #60 сито од месинг/не'рѓосувачки челик, дијаметар од 60, 12 , целосна висина

Gilson изведувач V12CF 60 сито од месинг/не'рѓосувачки челик, дијаметар од 60, 12 , целосна висина

DEN 1467.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Гилсон ASTM 12 "со дијаметар со дијаметар со дијаметар од не'рѓосувачки тестови ги исполнуваат барањата на ASTM E 11 Месинг рамка со крпа од не'рѓосувачки челик е популарен избор кој нуди продолжена услуга и економичност. На располагање на рамки. Сите се сериски нумерирани и се испорачуваат со сертификат за производство на усогласеност. Големините на отворање на мрежа се наведени со употреба на стандардни описи на милиметар (m M) или микрометар (μM), како и традиционални ознаки за инч и броеви, каде што е соодветно. Гилсон ги нуди сите големини на мрежа , но не сите големини се достапни во секој дијаметар на рамката. Исто така, се наведени вообичаени груби големини. Нормално, се користи секоја секунда или четврта големина, иако прецизно тестирање може да бара последователни големини. Дополнителни сити често се вметнуваат во секвенцата за да се избегне преоптоварување на поединецот Сит или за подобро дефинирање на одреден опсег на големина. Дијаметарот на рамката треба да биде доволно голем за да се смести целиот волумен на примерокот со доволно површина за да се избегне преоптоварување на индивидуалните сити. Избраниот дијаметар на рамката, исто така, мора да одговара на шекерот на сито што се користи. Половина или рамки со средна висина овозможуваат да се користат поголем број сити кога висината на магацинот е ограничена. Рамките со целосна висина овозможуваат слободно движење на поголеми честички за време на агитација за поефикасно раздвојување.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 527.20

Порцелан Големина : + 6, 0 x 1,8 инчи (15,3 x 4,6 см) Материјал : Порцелан Земја На Производство : Јапонија...

DEN 0.33

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 0.33

Ново Искуство Со Снимање : Ослободете ги рацете, поддржете снимање на мобилен телефон со ширина од 5,58,5 с�

DEN 504.00

Прачка : 60 Мм, Цил : 90 Мм Заменува Дел Број : 809 / 00126 87 991 / 00147 МатеријалУретан / Најлон, Тефлон , СТП, Челик Ве �

DEN 863.20

Мелено вино : Популарен мирис на тие студени зимски ноќи, пукајќи со ароми на топло вино и слатки бобинки

DEN 223.84

Слушалки ОЕМ 3,5 мм слушалки без Раце Двојни Слушалки Слушалки Микрофон Стерео Жичен [Црна] компатибилен

DEN 2015.52

Пластика Производ 1 : ЛесниИздржливи гајби може да пропаднат за неколку секунди и да се чуваат како орга�

DEN 672.48

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : случа�

DEN 196.64

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД и увезени...

DEN 249.12

Спектар на бои и дизајни на располагање Одговара на различни модели на телефонот Издржлив и долготраен.

DEN 1224.00

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Атлетски дуксери за вежбање, женски џемпер на пуловер, долг ракав

DEN 737.60

Upstart Battery AHDBT801 Замена на батеријата за камера Go Pro Hero7 Hero 7 Капацитет : 1220m Ah Тип : батерија за полнење на лит�

DEN 478.40

КомпатибилностДизајниран случај За Apple i Pad mini 5ти Генерал (Модел : A2124 / A2126 / a2133, 2019 објавен) / Случај за i Pad

DEN 0.67

Земја На Потекло : Кина Точка Пакет Димензија : 24 Точка Пакет Тежина : 48 Тип На Производ : Ремени D&D powerdrive ban

DEN 303.84

Трајната и долготрајна рамка за лиценца мери стандардна 6 x 12,25 инчи Акрилните инсерти се ласерски исече�

DEN 3.00

MAX 20 PSI LCD : може лесно да го достигне поставениот притисок (020 psi), поддржан работен опсег 0,5 20 psi (20 psi = 1,378 bar

DEN 3.33

Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврд�

DEN 2.33

Синтетички ? Zper Voba 2022 Нова продажба!? Можете да го добиете за 715 дена Повлечете го затворањето ❤ 【Високок

DEN 127.84

МК8 3Д печатачите се изработени од високо квалитетен месинг материјал Подгответе долг животен век...

DEN 1.00

Не е потребна батерија Само пополнете вода со 12 капки парфем на арома и приклучок во обезбеден микро USB к

DEN 3.00

Сосема нов и висок квалитет Ако сакате да знаете повеќе модели што се применуваат на овој производ, ве м�

DEN 744.00

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100240 V 50 / 60 HZ Компа�

DEN 1.00

[МОДЕРЕН ДИЗАЈН, ПРОФЕСИОНАЛЕН ИЗГЛЕД ] оваа тенка и стилска футрола за мобилни телефони има свеж дизај�

DEN 2.00

Висока класа И прекрасно овошје кадифен Лубеница Кадифен Перница Играчка ќе ви овозможи да падне во љуб

DEN 3.00

●Завеси За Спална Соба За момчиња ● нашите завеси Го Потопуваат вашиот дом во прскање во бојаЗавесите �

DEN 3.33

Оригинален број AR340071 AR330230 Ве молиме проверете го за да утврдите дали одговара на вашиот автомобил или н�

DEN 1.33

●Висококвалитетни битови за мелење цпу : остри карбидни парчиња, изработени од микрокристални карбидн�

DEN 8064.00

Целосно навој до квадратниот дел под главата што се фиксира во делот што се фиксира (обично дрво) Најчес�

DEN 1.67

Карактеристики 10 џебови, пространа централна одделение за поголеми предмети, магнетно преклопно прекл�

DEN 238.24

●Повеќе Употребипечатените платнени козметички кеси лесно се чистат и мијат, имаат доволно простор да

DEN 2.00

Вклучува (2) Пакети од 7 Куки (Вкупно 14) 6 Палто И Капа Двојни Куки и 8 Единечни Куки Месинг финиш е одличен е

DEN 200.00

●Целосно сребрени влакна : работната облека отпорна на зрачење е изработена од висококвалитетни сребр�

DEN 2.67

●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Оваа Торба За Убавина е изработена од висококвалитетна стп кожна Ткаенина, Постав�

DEN 2.00

Со статив, може да се користи како вентилатор на маса и подот Со висечки појас, може да се користи како ве

DEN 343.84

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 2.33

Пп Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна кутија за ручек бенто е изработена од пп,цврст�

DEN 538.40

Прекрасно едноставен, шик џебен организатор Висок сјај, ватиран ефект покритие Координирано еластично

DEN 2.33

Стабилни карактеристики, голема сигурност Овој мерач на повеќекратна употреба е лесен за инсталирање...