.

.

Со попуст
CleanerVinyl Pro Колектор-Плус Комплет: Винил Рекорд Чистење Прилог За Ултразвучни Средства за Чистење. 3, 6, или 12 Записи по Серија. Интегрирана Филтрација На Течноста за Чи

CleanerVinyl Pro Колектор-Плус Комплет: Винил Рекорд Чистење Прилог За Ултразвучни Средства за Чистење. 3, 6, или 12 Записи по Серија. Интегрирана

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Раствор со голема пропусност за ултразвучно чистење од 3, 6 или 12 винилни плочи по серија со континуирана филтрација на течноста за чистење во резервоарот Ова е идеален систем за сериозни колектори со брзо растечки винил колекции. Професионалецот се вклопува во широко достапниот ултразвучно средство ЗА чистење PS-30 A (6 литри) (има неколку огласи за овој чистач. Ве молиме, стапете во контакт ако ви треба помош при изборот на вистинскиот чистач). Едноставно исцедете го резервоарот по процесот на чистење со вклучената цевка за одвод и вклучете го вентилаторот за забрзано сушење. Одете "ракав до ракав" за помалку од 45 минути! Никогаш не ракувајте со влажни плочи. Про има интегрирана ротациона контрола на брзината од прибл.2 до 5 ВРТЕЖИ во МИНУТА, и адаптер за 7" синглови. Доаѓа со разделувачи за монтирање на 3, 6 или 12 плочи на вратилото. Системот го вклучува нашиот систем за филтрирање на течности за чистење На Микрони во резервоарот. Овој систем користи филтер за честички со оценка од 1 микрон за да ја одржува течноста ултра чиста за време на процесот на чистење. Добијте супериорен резултат за чистење во кристално чиста течност за чистење! Нема повеќе повторно таложење на отстранетата нечистотија. Користете ја течноста за чистење за многу серии записи пред да ја замените. Не се потребни фенси "рекордни адитиви за чистење". Само додадете неколку капки средство за мокрење (Кодак Фото-Фло, Илфорд Илфотол или Тергиклин) во дестилирана вода и добро сте да одите!. Чистачката Предност : Дизајнирана и произведена во САД. Сите наши производи се испраќаат следниот работен ден преку USPS Prime и ќе стигнат до повеќето дестинации во САД во рок од 2-4 дена. 1 година целосна гаранција. Брза и пријателска услуга за клиенти. Можен е прилагоден дизајн. Cleaner Vinyl Pro Колектор-Плус Комплет : Cleanervinyl Pro Колектор-Плус Комплет комбинира 3, 6 или 12 записи по серија пропусната моќ На Cleaner Vinyl Pro колектор-Плус комплет комбинира 3, 6 или 12 записи по серија пропусната моќ На Cleaner Vinyl Pro со напредно чистење течност филтрација. Лесно вертикално вчитување на записот. Про моторната единица може да се отстрани од поставувањето и да се постави вертикално на која било маса на локација близу до вашите записи. По чистењето, едноставно исцедете го резервоарот со вклученото црево за одвод и продолжете да ги вртите записите за брзо сушење со Единицата За Чистење На Сув вентилатор.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

Сет вклучуваат : 1 парчиња танцувачки фустан Без ракав, тркалезен врат, врвен стил на резервоарот со затв

DEN 2544.00

Материјал на производот : метал, стакло Главни Функции : Основно позиционирање, мерење на азимут, агол на

DEN 1.33

Безбеден материјал : Нашите знаци на дрвени украси се изработени од висококвалитетно нетоксично дрво к�

DEN 2.67

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

DEN 111.84

Инспиративни налепници за цитати : Изразете се со овие инспиративни налепници за цитати и разубавете го

DEN 0.33

нуди понизок центар на гравитација за полесна рамнотежа посилен квалитет дизајниран за решавање на нај

DEN 411.20

●Издржлива Опрема● Вградена имајќи го предвид полукомерцијалниот квалитет, овој велосипедски велоси�

DEN 529.60

②ПОВЕЌЕНАМЕНСКА, ПРАКТИЧНА четка за чистење магични прозорци се доволно мали за да влезат во празнинит

DEN 238.56

Направено од природен латекс, еколошки и нетоксичен, без лут хемиски мирис Доволно пространа што лесно �

DEN 259.04

ПРАКТИЧНО можете да ја ставите вашата кригла за пиво, шолја за кафе / чај или ладен / топол пијалок на ови

DEN 158.40

[Соодветен Модел] овој случај е компатибилен само со i Phone 12 Pro Max (6,7 инчи) Лесно за ставање и полетување...

DEN 324.80

ОРИГИНАЛЕН ПРЕКИНУВАЧ : ЧЕВИ Камаро ОРИГИНАЛЕН ПРЕКИНУВАЧ Чеви Камаро Хауба Копја И Акцент На Страничн�

DEN 1.67

【Материјал од не'рѓосувачки челик】 Оваа алатка за отстранување на акни е изработена од не'рѓосувачки ч

DEN 223.84

Што Ќе Добиете : пакетот доаѓа со 48 парчиња спортски гумени патки во 2 стилови, секој има 24 парчиња; боите

DEN 1.67

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

DEN 2.00

КОМПАТИБИЛНОСТ И ДИЗАЈН : Тенок тенок TPU специјално дизајниран за i Phone 14 (6,1инчен) 5 G Компатибилен Со Mag Safe.

DEN 119.36

Диспензерот со течен притисок надолу Течен диспензер за сапун : Овие шишиња со вода за чистење се лесни �

DEN 399.84

Моќта кога ви е потребна батериите за полнење на тенегите за полнење нудат сигурни перформанси по ефти�

DEN 159.84

✅ ????????????? ???????? Ние гарантираме брилијантен квалитет на звукот, издржливост, оптимална стабилност на по�

DEN 445.92

1998 Ролодекс Електроникс Личен Организатор РФНА2 Телефонски Директориум, Меморандум, Калкулатор Продав�

DEN 175.84

Големина8, 2х3, 1х3, 5 во / 21х8х9 см, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за соб

DEN 2.67

Бел џемпер y2k џемпер Womenенски џемпер пулвер врвен хипстер искинато искина вафли плетена скокач палто со

DEN 2.00

Пакетот Вклучува : Број 4 и 0 Балони, 1 Слама на Надувување,Лента Од 315 Инчи Полимер двослоен задебелување �

DEN 1332.80

Сликата може да покаже различен број на бендови Број на единици : 1 Тежина на пакетот : 85,84 фунти Димензии

DEN 1.33

Погледнете го насловот за компатибилен модел Не е универзална големина Сертифицирани водоотпорни Теле

DEN 1.67

●Потсетник за испорака : нашето вистинско време за испорака на логистика е околу 1525 дена Поставете нара

DEN 991.84

Овој кабел за напојување со активирање на лактот 12 пински е за камера за машинско гледање како Сони, Дал�

DEN 272.00

Акрилик транспарентен Оптимизација на просторот и поголема видливост прикажана при пребарување на ваш

DEN 1576.00

ПЛАНИРАЊЕ ВО ТЕКОТ на ЦЕЛАТА ГОДИНА – Планер опфаќа 13 месеци од јануари 2024 година јануари 2025 година Ост

DEN 1.67

2020 дневник Тврд црн капак со врежан датум на фолија Ден по формат страница Направени во ВЕЛИКА британиј�

DEN 7870.56

ЕПДМ за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи Флексткаат покритие за фле

DEN 656.00

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо...

DEN 3.00

Изработен Со Висококвалитетен Материјал : овој издржлив Ја Подобрува циркулацијата на воздухот во зима

DEN 0.33

【Големина】 Големината на оваа музичка кутија од дрво е 3,5 (л) x 3,3 (w) x 1,8 (ч) инчи 【Материјал】 Оваа прекрас

DEN 358.40

100% полиестер Затворање на копчињата Породилно макси фустан летен фустан долги кратки формални фустани

DEN 3.33

【Што ќе добиете 4】 4 претходно печатени платно (без рамка), 4 сет акрилна боја, 12 висококвалитетни четки, 4

DEN 1408.00

【Структура】 Дрвената wallидна полица се совпаѓа со метална заграда, која има силен капацитет на оптовар�