.

.

Со попуст
Slendor Smart заклучување на влезната врата за заклучување на вратата за заклучување на вратата со рачка, Wi-Fi портал, Bluetooth апликација, дигитална електрична тастатура, IC к

Slendor Smart заклучување на влезната врата за заклучување на вратата за заклучување на вратата со рачка, Wi-Fi портал, Bluetooth апликација,

DEN 1576.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

? Не мора да се скарате за клучевите кога ќе се вратите дома Заклучувањето на вратата за отпечатоци може да ви го препознае отпечатокот и отклучувањето во 0,8, паметна заклучување на вратите погодно за дома, стан, канцеларија и многу повеќе. ? Можете да поставите привремени, трајни, еднократни или сопствени лозинки за гости, пријатели и станари и да прегледувате записи за отклучување, вклучително и време и метод за отклучување. Сетот за заклучување на влезната врата е опремен со порта Wi Fi, можете да ја отклучите вратата во секое време, на кое било место без ограничувања на растојанието. ? По внесувањето на погрешна лозинка 5 пати, паметните брави автоматски ќе се заклучат 3 минути. Можете да ја користите апликацијата за да ја вклучите функцијата за автоматско заклучување, да го поставите автоматското време на заклучување и не грижете се да заборавите да ја заклучите вратата. ? Користењето на четири батерии АА може да обезбеди 8000 отклучувања (околу 12 месеци), не се препорачуваат батерии за полнење. Функција за аларм со мала батерија : Црвената светлина трепка три пати при отклучување.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 215.84

Боја : Црвена бронза Боја : Црвена бронза Античка Брава За Ролери На Вратата Во Бакарна Боја Со Игла за От

DEN 126.24

Име на производот : жица за заптивка на олово; Дијаметар на жица : 0,8мм / 0,03 " Должина : 43м / 141ft; боја : среб�

DEN 207.84

Големина : Должина 14,5 см ширина 6,5 см висина 4,5 см Тип : Џеб, Мулти Алатки Материјал : АБС+Најлонска мрежа А�

DEN 908.80

Континуирана шарка : алуминиум, 83 во лисја од врата HT, 1 7 / 8 во лист од врата WD, 2 во целокупниот нож HT Конти�

DEN 150.24

Големина : Внатрешна висина : 38мм / 1,49 "; Дијаметар на шара : 6мм / 0,24" Поинаку се клучни : Секоја брава има ра�

DEN 3.33

Грохе Старлајт финиш за површини отпорни на гребење и оцрнување за цел живот убавина Заменува 40 509 000...

DEN 2.00

Ве молиме имајте предвид дека сите наши нарачки се испраќаат во рок од 1 работен ден од Обединетото Крал�

DEN 484.80

Дизајн на мазен раб : Магнетниот улов на вратата на Равинте е изработен од материјал од не'рѓосувачки че�

DEN 329.60

Целосно продолжен водич за фиоки, 3 Набори Целосно Продолжување, можете да пристапите до целата фиока по

DEN 559.84

Совршена Големина повлекувањата на нашиот кабинет се дизајнирани да одговараат на повеќето стандардн�

DEN 3.00

Задебелена пвц вшмукување чаша, адсорпција; абс главниот материјал тело, безбедно и Должина на држачот �

DEN 0.33

Многу погоден за стари дрвени кутии, тешки дрвени кутии, кутии за накит, кутии за подароци, кутии за вино,

DEN 2.00

Можете да се намалите слободно според должината што ја сакате, многу флексибилна Дизајн на фини детали,

DEN 460.16

Шарки На Блендата Шарки На Блендата Шарки За бленда10 Парчиња Шарка На Вратата 1,5 Инчен Кутија За Фиоки О�

DEN 3.00

ЦВРСТ И ИЗДРЖЛИВ : Ремените ЗА Врзување СО ПРЕСКОКНУВАЧ ТОПСКИ се лесни за употреба, рачките се дизајнир

DEN 2.00

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

DEN 1.67

Лесен За Инсталирање : сите додатоци и чекорпочекор инструкции со вклучени слики Долга Лизгачка Шина : ч

DEN 0.67

Достапни се Две Големини 6 " и 8 "(152 и 203 мм) Неколку Дизајнерски Завршетоци Квадратните Агли ја прават Ова�

DEN 304.00

Рак Ова е модел # P300 комерцијална оценка во текот на ноќта во стилот на кварта со големина на рак...

DEN 208.00

1 Димензии : Рачка : 1.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Матери�

DEN 3.33

Нацртајте ја улогата на заклучување прифаќа добар еластомер за да се справите со вибрациите што апсорб�

DEN 1.33

Тип : Држач За Тоалетна Хартија Тип На Инсталација : Монтиран На Ѕид Материјал : Цврст Месинг Големина : к�

DEN 1.33

Леплива кука за таванот : и лепило без трага, нема да остави остаток на лепило по отстранувањето Комплет

DEN 640.00

Лиење метал, цврсто и издржливокористејќи метално леење, внимателно изматено производство, мазната пов

DEN 972.80

Материјал : Алуминиум Држачот за ролна хартија одговара на повеќето ролни хартија со големина Области з

DEN 1278.40

Едноставен И Елегантенсимпатичниот држач за тоалетна хартија додава многу забава во вашата бања, кујна

DEN 0.67

Вкупна должина : 85мм / 3,3 "; Тежина : 54g Содржина на пакет : 3 x HASP Главен сет; Име на производот : Стејпл HASP Мат

DEN 175.84

Заврши црна обвивка во површината Отпорен на корозија и ' рѓа Сите дупки се стандарден дизајн со потопув

DEN 639.68

2 "Гроздобер стил Лиснато фиока за влечење, се ракува со лисја, влече сад за влечење на кабинетот, антички

DEN 0.33

1 Димензии : Рачка : 1.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Матери�

DEN 804.80

Издржлив И Цврст Материјал : изработен од нерѓосувачки челик со добар квалитет Апликации : монтажа за до

DEN 1328.00

Состојба : сосема ново МПН : Л03441001, ФА204000300 / 924925001, ЦСЛ50, 924982001 / 924983001 Компатибилен Модел : Компатибилен со H

DEN 2.67

♥ Големина : 25 x 19 mm (1 "x 0,75") ♥ Трајлив материјал : Направено од високо квалитетно железо, флексибилно и из�

DEN 1.67

Rustproof конструиран од Premium Sне'рѓосувачки челик, кој е издржлив, 'рѓосан и обезбедува одличен квалитет Иде�

DEN 567.84

Контракција со цврст челик со висок квалитет Севкупна должина : 53 / 8 " Ширина : 3 / 8" Центри за дупки / расто�

DEN 77.76

Име на производот (трајно во употреба) : улов на двојно топка; материјал : (најнова технологија) месинг Бо�

DEN 0.67

Одличен материјал и издржлив : пластичен најлон материјал, здрав и издржлив, стабилни објекти Големина :

DEN 673.60

Име на производот : улов на двојно топка; Нето тежина : 41g Содржина на пакет : 1 x улов на двојна топка; Матер

DEN 243.20

Овие се апсолутно симпатични и одличен начин за поврзување на постоечко парче мебел Дајте декоративен �

DEN 79.68

Современ атомски светла хром од средниот век 1 инч Копче за кабинет Хардвер на кабинетот Земја на потекл

DEN 895.84

◄ Материјал ► СУС 304 конструкција од не'рѓосувачки челик; Со запечатена држач за монтирање на челик; Диз

DEN 3.00

4 рачки на кабинетите, црно + злато, со завртки, на продажба Димензии : 245mmx12mmx34.36 “(lxwxh); растојание за монти