.

.

Со попуст
Куче Голем Кревет За Кучиња Што Може Да Се Пере Делукс Меки Кадифен Подлога За Гајба За Кучиња, Кревети За Кучиња Направени За Големи, Средни, Мали Кучиња И Мачки, Кр?

Куче Голем Кревет За Кучиња Што Може Да Се Пере Делукс Меки Кадифен Подлога За Гајба За Кучиња, Кревети За Кучиња Направени За Големи,

DEN 287.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Доволно Поддршка за Полнење ● кревет за кучиња ДОГКЕ со 3 инчи висококвалитетен пп памук е фиксно исполнет преку 6 дупки за заклучување, за рамномерна распределба на подлогата, многу мека полиестерска подлога за густа и издржлива, одлична еластична поддршка и закрепнување за кучиња и мачки од сите возрасти, особено за кученца или постари кучиња ,ефикасно носејќи удобност и поддршка на кучињата, Ортопедско Олеснување на Зглобовите Queper Мек Кревет За Гајба За Кучиња Que Изработен од висококвалитетен луксузен Кадифе Од Роза, кадифето е супер меко, топло, меко, удобно и не е лесно за пролевање. Се чувствува како крзно на мама, удобните влошки за кучиња создаваат здрава и смирувачка средина за спиење, антианксиозност, овозможувајќи им на кучињата да спијат подобро. €Дизајн На нелизгачка Подлога} дното на душекот што не се лизга е дизајнирано со подигнати точки на материјал што не се лизга, погоден за подови од дрво или плочки, спречувајќи ја подлогата за одгледувачница да се движи или да се поместува кога кучето чекори и спие, одржувајќи ја положбата за да го направите вашето куче побезбедно кога спиете и играте. ●Кревет За кучиња Што се пере, душекот За кревет за кучиња може да се мие рачно и може да се мие во машина во ладна вода како целина, сепак може да ја задржи својата форма по повеќекратно перење и темелно да се исуши на ниска температура во машината за сушење директно по миењето. Креветот за миленичиња е спакуван во кутија, спакуван во вакуум, ве молиме протресете и тапкајте пред употреба, ќе ја врати еластичноста и целосната форма на поддршка. ●Опис На големината ● подлогата за гајба за кучиња е со димензии 35 "L x23"W x3" H, со надградена дебелина, меки и меки, овој кревет за миленичиња е погоден за кучиња со тежина до 65 килограми, совршени кревети за кучиња за големи кучиња.Кревети за миленичиња што можат да се користат како кревети за гајби за кучиња, кревети за одгледувачница,перници за кучиња, кревети за кафези, влошки за гајба, метални гајби, кревети за патувања со кучиња во автомобили. Подлогата за гајба за кучиња може да се навива и да се носи наоколу за погодност на вашето куче и е погодна за СИТЕ сезони АИДМТОНГ. ●Доволно Поддршка за Полнење ● кревет за кучиња ДОГКЕ со 3 инчи висококвалитетен пп памук е фиксно исполнет преку 6 дупки за заклучување, за рамномерна распределба на подлогата, многу мека полиестерска подлога за густа и издржлива, одлична еластична поддршка и закрепнување за кучиња и мачки од сите возрасти, особено за кученца или постари кучиња ,ефикасно носејќи удобност и поддршка на кучињата, Ортопедско Олеснување на Зглобовите. Queper Мек Кревет За Гајба За Кучиња Que Изработен од висококвалитетен луксузен Кадифе Од Роза, кадифето е супер меко, топло, меко, удобно и не е лесно за пролевање. Се чувствува како крзно на мама, удобните влошки за кучиња создаваат здрава и смирувачка средина за спиење, антианксиозност, овозможувајќи им на кучињата да спијат подобро.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33 -50 %

Чистото Девствено Кокосово Масло на др Гудпет може да се користи како додаток во исхраната и како локал�

DEN 729.44 -50 %

Направено за секојдневно одење : Лесен, дише и направен за целодневно одење на отворено Горната страна о

DEN 2.67 -50 %

Сад За Кучиња од Нерѓосувачки Челик од 700 мл : Содржи 1 црна храна за домашни миленици од нерѓосувачки чел

DEN 2.67 -50 %

Изработени од Водоотпорна кожа + кадифен материјал, издржлив и долготраен за подобро сервисирање на ваш

DEN 129.12 -50 %

Промастер Малиот Универзален Поводник За Капаче се прицврстува на вашиот објектив, а потоа има ДВА разл

DEN 1.67 -50 %

Мерења28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели...

DEN 387.84 -50 %

Одговара на 1526" големина на вратот и е широк 1" Јаката јаже кое крепи утлегар обезбедува олеснување на пр�

DEN 1599.20 -50 %

Лекувајте Природно : идеално решение за кога вашето куче претрпело повреда на коленото, но не е кандидат

DEN 0.67 -50 %

Супер меката подлога за миленичиња може да обезбеди удобен кревет за вашето куче или мачка Топлото и ме�

DEN 321.60 -50 %

[Лесен за Инсталирање]независен дизајн кој е лесен за употреба и лесен за носење [Висококвалитетни Мате�

DEN 313.44 -50 %

Средно Покачен Кревет За Кучиња Составен Од Челик Обложен со Прав и Текстилна Мрежа 35,5 "Л х 25,5" В х 8 " Ч (90х

DEN 0.33 -50 %

ღ Висок квалитет на материјал : Изработено од трајна полиестерска ткаенина, која е мека и удобна за носе

DEN 2.00 -50 %

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен...

DEN 1.33 -50 %

Карактеристики На Производот : Изграден со висококвалитетна полиестерска микровлакнеста ткаенина за �

DEN 335.84 -50 %

МЕК МАТЕРИЈАЛ ПОГОДЕН ЗА КОЖАТА : со висококвалитетна мрежеста обвивка и супер абсорбента подлога, ќе г�

DEN 0.67 -50 %

Име на производот : машинки За нокти За Миленичиња Главен материјал : инженерска пластика, мека гума, нер

DEN 0.67 -50 %

Мерења 28 "W X 39" L X 32 "H Дрвена рамка и 31" L x 40 "W Coushion Cover Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено од Најг

DEN 171.20 -50 %

Нека Ги Придружува Миленичињата За Намалување На Здодевното Време Материјал : Полиестер Боја : Повеќебо

DEN 1.33 -50 %

Полека, Полека Ув Гел Слој за заштита на времето Отпорен На Бледнее Нема да го оштетите вашето возило...

DEN 1347.20 -50 %

памук Направени во САД или увезени Материјал : Направено од памук, мека и удобна Дизајн : Пет елек со диза

DEN 1017.60 -50 %

Меки Пелени За Кучиња Женски Медиум : Половината 2030", најдобро за средни кучиња, пелени за кучиња за едно�

DEN 150.24 -50 %

Уникатен дизајн, нема да биде соборен од прекрасни миленичиња Удобен и нелизгачки сад, цврсто Безбеднос

DEN 2.33 -50 %

***Вашето домашно милениче може да стапне и да легне по своја волја и да се заљуби во него Тоа може да му п�

DEN 959.84 -50 %

●Пренослив Пренослив Гајба За Кучиња Што може да се преклопи, Оваа мека еднострана гајба за кучиња усво

DEN 152.00 -50 %

ВГРАДЕН АИРТАГ Изберете јака за кучиња со вграден Џеб За Воздушни Ознаки и заштедете си проблеми со куп�

DEN 1439.84 -50 %

1 Режим на меурчиња и режим на чистење, клуч за поминување, лесен за употреба Изработени ОД СТОМАЧНИ + гум

DEN 3.33 -50 %

КУЧЕШКА БОЛВА И КОНТРОЛА НА КРЛЕЖИ : СТРАЖАРОТ Фипрогард Плус локална превенција од болви и крлежи за ку

DEN 593.60 -50 %

Функционалност : лесен за носење, филтер за воздух, подобра циркулација на воздухот и отпорност на гребе

DEN 153.44 -50 %

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна...

DEN 342.88 -50 %

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1,5" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски

DEN 239.52 -50 %

Уникатен накит за меморијални нараквици за кучиња или мачки, врежано сакано име за миленичиња, тие беа н

DEN 319.84 -50 %

Целосно прилагодливо : Достапно во повеќе големини со прилагодлива должина 100% суров памук : издржлив, ме