.

.

Со попуст
Koaius Power SPD DC 1000V 40KA House Surge Protector Заштитен уреди со низок напон на уредот 500V 800V заштитник

Koaius Power SPD DC 1000V 40KA House Surge Protector Заштитен уреди со низок напон на уредот 500V 800V заштитник

DEN 817.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Електрични оценки : DC 1000 V Апликација : Заштитете го електричниот систем и електричниот апарат што се вчитува од гром и моменталниот над-напон. Број на столбови : 2. Електрични оценки : DC 1000 V. Електрични оценки : DC 1000 V. Апликација : Заштитете го електричниот систем и електричниот апарат што се вчитува од гром и моменталниот над-напон. Број на столбови : 2. Електрични оценки : DC 1000 V. Коауелектричен рејтинг : DC 1000 Vapplication : Заштитете го електричниот систем и електричниот апарат за оптоварување од грмотевици и моментална над-во-волагенер на столбови : 2Електрични оценки : DC 1000 V20-40 KAUP.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување...

DEN 1427.20

Брзина( ВРТЕЖИ ВО МИНУТА) : 150ММ200Н, Напон(В) : 24В Сертификација : се Континуирана струја (а) : А...

DEN 297.60

Вклучени Додатоци : Водоотпорна Кутија За Складирање, Ремен За Глава, Ремен За Градите, Тока За ЈКука Леб

DEN 271.68

Quality Calliter Externer И висококвалитетен фланелен ентериер ●Совршен Роденденски Подарок За Неа ● Нашата перс�

DEN 1233.60

Цврста и безбедна конструкција Совршено за вашето домаќинство Висок квалитет на производ Цврста и безб

DEN 0.67

100% Полиестер Официјална реплика на поло дресот што Ја носеа Маверик Вињалес, Фабио Квартараро и Енергет

DEN 2.67

Цврста месинг конструкција Инсталација на ѕид Целосно фалсификувани Вклучува хардвер за монтирање Цвр

DEN 1.00

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 319.84

【Безбедна и нетоксична】 Дигиталната свеќа е изработена од висококвалитетен парафин восок, кој е безбе

DEN 7520.00

?? [ПРОИЗВЕДЕНО ВО ИТАЛИЈА] најдобар италијански квалитет само еден клик далеку! ? [ОРИГИНАЛНО СТАКЛО МУР�

DEN 1.67

Големина 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина16х16 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микрофибер ко

DEN 159.84

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 294.40

Меки и еластичен Опрстен, само прицврстете, лесен за инсталирање 100% сосема нов и висок квалитет...

DEN 320.00

Цврст Олово Слободен Калај Ситница Кутија Рачно изработени Во Корнвол Големина На Кутија 36мм х 36мм х 13м�

DEN 1.67

*Големината е 30x30x0 Позадината на знакот може да се промени Направено од дрво Нашата табла од дрво корист�

DEN 5625.60

Материјал : 201 Нерѓосувачки Челик, Големина : (Lxwxh) 85,5 X31, 5 X52, 5 Cm / 95 X31, 5 X52, 5 Cm Со Различни Висечки Корпи, Може

DEN 1072.00

✔ Белешка : Ве молиме, проверете ја стапката на освежување на компјутерот : Десен клик на вашата работна

DEN 2.67

Месечниот Пакет Налепници со + 1100 налепници (22 листови) ја обезбедува крајната разновидност на налепниц�

DEN 1.33

【Совршена торба за заштита на приватноста】 Тоа е совршен организатор за санитарни салфетки и влошки! С

DEN 232.64

Направено од Делетер во Јапонија 40 страници по подлога 70 килограми тежина / дебелина на хартија...

DEN 1.00

Секој туш има 7 поставки : моќен дожд, пулсна масажа, моќна магла, дождовна масажа, дождовна магла и режим

DEN 2.33

1ПЕРНИЦИ ЗА БРЕМЕНОСТ за СПИЕЊЕ : Бременоста Мора Да Има еловер перница за бременост на целото тело созд�

DEN 600.00

ПРЕЦИЗНО ВКЛОПУВАЊЕ* / / оваа кожа се вклопува како ракавица на кривините На Вашиот Samsung Galaxy S20 без дода�

DEN 207.84

Потврдена Целосна БРЗА БРЗИНА РАМЕН КОМПАКТЕН кабел Од 3,3 стапки Компатибилен Со Samsung Galaxy Tab A7 10,4, А 8 Обез

DEN 0.67

Пепси Колектори Серија Ова е стакло Од Серијата колекционери на пепси од 1973 година Ова стакло има карак�

DEN 0.33

[ДИМЕНЗИЈА] Должина : 24мм / 0,94"; Надворешен Дијаметар : 25мм / 0,98" [МАТЕРИЈАЛ] Изработен од висококвалитетен

DEN 0.33

Замена ЗА MITSUBISHI DIAMANTE ГОДИНА 2005 РЕГИСТАРСКА ТАБЛИЧКА СВЕТЛО БЕЛА LED ЗАМЕНА LED Единица по продажба : 1...

DEN 159.84

КОМПЛЕТ од 4 Подлоги За Пена СЕКОЈ ИМА ДИМЕНЗИИ 3 1 / 2 инчи на 3 1 / 2 инчи Апсорбирачки Подлоги Измијте го по

DEN 2.00

Ова Е Сосема Нов Афкт Оем Печка Вентилатор Мотор Врвен Квалитет Афкт ОЕМ Замена Дел! 1075 ВРТЕЖИ во МИНУТА.

DEN 1.00

Тешка опрема за наклон сет за 1 / 10 RC Crawler SCX10 II AR44 AR45 Овој сет на менувачи AR44 е произведен со употреба на ма�

DEN 3.00

✧ Мерки : 4 "H x 2,75" w ✧ Дизајн на умирање на два идентични магнети, кои се ставаат назад назад со скринингот

DEN 95.84

【Луксузен дизајн】 Без разлика дали го користите за работа, канцеларија или лична употреба, ова деловно