.

.

Со попуст
DaierTek Врата Пин Прекинувач Автомобил Хауба Заглавување Авто Аларм Безбедност Прилагодливи Моментално Исклучување 12vdc 20A За Автомобилски Багажникот-3 парчиња

DaierTek Врата Пин Прекинувач Автомобил Хауба Заглавување Авто Аларм Безбедност Прилагодливи Моментално Исклучување 12vdc 20A

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристика : прекинувачот за игла на вратата е изработен од метал со хромирана облогаПогонот за притискање е изработен од пластика.Универзална автомобил камион електронски пин прекинувач. Функција : прекинувачот За игла На Вратата е моментален дизајн.Рејтингот е 20А 12ВДЦ. Големина : големината на дупката за Монтирање е 0,315 инчи (8ММ).Вкупната должина е 2,78 инчи (70,5 ММ).Должина прилагодлива со поместување на две завртки за заклучување. Апликација : прекинувачот За игла На Вратата е широко применет на прекинувачот за упад во автомобилската купола/ прекинувачот за автоматско прекинување / известувањето за багажникот за автоматски прекинувач. Пакетот вклучува : 3 Х врата пин прекинувач. Карактеристика : прекинувачот за игла на вратата е изработен од метал со хромирана облога.Погонот за притискање е изработен од пластика.Универзална автомобил камион електронски пин прекинувач. Функција : прекинувачот За игла На Вратата е моментален дизајн.Рејтингот е 20А 12ВДЦ. Големина : големината на дупката за Монтирање е 0,315 инчи (8ММ).Вкупната должина е 2,78 инчи (70,5 ММ).

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 621.60

Сензорите на температурата можат да се користат за следење на температурата на околината, температурат

DEN 3.33

Пакет од 1 топка разновидна боја на скратена напад на орбита Тешка истегната топка! За деца и возрасни Ст

DEN 0.67

【Безбедносен материјал】 Нашето детско шише со вода е ослободено од пластика, користете силикон од хра�

DEN 2.33

[Силни Магнетни Куки За Крпи] : Куки За Магнетно Палто, нордиски едноставен и модерен стил, создава ново ч

DEN 14223.84

Површинска работа со : фондацијата на машината и школка користат преработка на лак за печење со висока т

DEN 225.92

Лубрикант базиран на вода за расположение; Исполнет волумен : 8 fl (236 мл), Состојки : Глицерин, вода, карбок�

DEN 206.08

★ [Дополнителна конструкција] : Знакот на стапалото е 30cmx30cm (12inch*12inch), кој е изработен од алуминиум што не

DEN 2.00

36 Облици Комплети За Печат : Вклучувајќи 26 парчиња големи букви од азбука : А,Б,Ц,Д,Е,Ф,Г,Х,и,Ј,К,Л,М,Н,О,П,П,Р,

DEN 223.84

Димензија : знак на кутија од 5 "x5" квадратно дрво Дрвен материјал : Оваа дрвена кутија е изработена од вис

DEN 113.44

Дијаметар од 42мм од 20 мм длабок Оскажувач за молив со единечна дупка Облеката собира струготини...

DEN 203.04

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ◆ Материјал : Висококвалитетен па�

DEN 2.33

★ : 12 V5 A 60 W AC DC полнач за адаптер за рутери на Linksys ★ : Влез : AC100240 V (светска употреба) Излез : 12v5a, DC конектор

DEN 1.33

Квалитетот на производот е добар Ние сме професионални електронски компоненти и производител на модул�

DEN 2.67

Декорација на табела за еднократно користење : Јасни картички за акрилни места убаво дизајниран знак за

DEN 1.00

Најдобро за апликации за графички прицврстување и мембрана за прекинувачи Отпорен на органски раствор�

DEN 2.33

92% најлон, 8% полиуретан Нашата ткаенина од одефил е ултра мазна и кул на допир Двонасочна насочена цирку�

DEN 0.33

Подолу информациите се само за пакување Убива шест видови на габи : габичка убива шест типа габа, лекува�

DEN 111.84

Лесен и преносен случај за активности на отворено, патување или домашна употреба Погоден е за складирањ

DEN 1.00

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Чувајте ја вашата подлога за допир XM10 или подлога за следење заштитена без да ја жртву�

DEN 315.20

100% спандекс Еластично затворање • ❤ • 【Нормално време на испорака】 : 715 работни дена Топли капи за жен�

DEN 135.84

Произведено со професионална технологија за да се обезбеди дека производот може да работи долго време,

DEN 2.00

Направено Од Висок Квалитет Мерења Од Рачка До Основа : 13,8 "х7" Дебелина : 0,59 инчи (1,5 см) Секоја табла за се�

DEN 1291.20

Доаѓа со врзувачки прстени Лесен за инсталирање Одлично за loveубовна приказна, книга со слики од авантур

DEN 1.67

Изградете ја вашата колекција : Изградете еден од 6 ексклузивни натпревари Mix N 'Dino Smasher Вклучувајќи 1 редо

DEN 1180.80

Решете ги неуредните проблеми и имате добро расположение да излезете Игрозноста создава уредно уредув�

DEN 1039.84

Прекинување во стерео музичките системи со два ултра звучници на Oontz Angle 3 двата звучници безжично се по�

DEN 1.67

Високограден материјал, флексибилност и одлична издржливост, лесен за употреба, за долг животен век Про

DEN 263.84

Една главна преграда за лаптоп, дополнителниот простор за складирање на предниот џеб ги одржува помали�

DEN 1.00

【Чувство на рамнотежа】 Со помош на контра тежина од 20 G+10 G на стабилизаторот на Gimbal 3 Gimbal 3 / OSMO Mobile 3, напр�

DEN 2.67

Студен и тежок изработен од вистински знак за добредојде, е исклучително здрав! Плус, знакот „Добредој�

DEN 79.68

маици за жени плус големина лабава Увезено ✈✈✈ обично за 715 дена испорака Белешки за големина !!! : Ве мо