.

.

Со попуст
Лунарните Морски Бои Куче Гајба Покритие, Цртан Филм Вртлив Океанот Бранови Континуирана Шема На Обичен Грб, Лесен За Употреба Миленичиња Одгледувачница Покритие

Лунарните Морски Бои Куче Гајба Покритие, Цртан Филм Вртлив Океанот Бранови Континуирана Шема На Обичен Грб, Лесен За Употреба Миленичиња

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот Големина - 18 "х 12 " х 14". Универзално одговара за повеќето стандардни големи жичани гајби. Издржлив капак на одгледувачницата. Направено од-100% Полиестерско платно како ткаенина. Висококвалитетен капак за доказ за џвакање за гајба за вашето куче. Карактеристики-водоотпорен капак со прицврстувачи за куки и јамки. Погоден и за внатре и за на отворено. Машина перат покритие - ладно циклус. Со соодветна грижа без избледување или кинење. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гајба не е вклучена-САМО ПОКРИТИЕ. Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот. Големина - 18 "х 12 " х 14". Универзално одговара за повеќето стандардни големи жичани гајби. Издржлив капак на одгледувачницата. Направено од-100% Полиестерско платно како ткаенина. Висококвалитетен капак за доказ за џвакање за гајба за вашето куче. Карактеристики-водоотпорен капак со прицврстувачи за куки и јамки. Погоден и за внатре и за на отворено. Машина перат покритие - ладно циклус. Со соодветна грижа без избледување или кинење. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гајба не е вклучена-САМО ПОКРИТИЕ. Сакаме да го направиме нашиот дом топло и привлечно место за секој член на семејството. Па, зошто да не го сториме истото и за нашите крзнени пријатели? Нашите навлаки за одгледувачница за гајби за кучиња се специјално направени за вашите сакани миленичиња. Приватноста, безбедноста и удобноста што инстинктивно им се потребни на вашето куче или мачка ќе дојдат со оваа покривка за гајба за кучиња! Дизајнирани да се вклопат универзално за повеќето стандардни жичани гајби за кучиња со големи димензии, нашите лесни за употреба капаци за одгледувачница едноставно се обвиткуваат над гајбата и обезбедуваат релаксирачка атмосфера за нив додека се одмараат, дремат или спијат. Изграден од 100% полиестерска ткаенина слична на платно, капакот за гајба за миленичиња е исто така погоден за внатрешна и надворешна употреба. Без разлика дали станува збор за студено време, ветер, па дури и дожд, Лизнете го капакот преку металната гајба во вашиот трем, градина или балкон и оставете го вашето куче да ужива во просторот за одмор безбеден за миленичиња.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

ПРЕНОСЛИВ е големина само 1 / 10 од другите сушари за миленичиња, е совршен за носење кога патувате Лесно м

DEN 1.33

Секој чадор е изграден од врвна водоотпорна полиестерска ткаенина која е издржлива и ќе ве заштити во с�

DEN 1462.40

Безвременскиот Стил на Кадифни Кревети За Миленичиња Им Овозможува Беспрекорно Да се Вклопат во секоја

DEN 5674.72

Лесен за носење и полетување Внатре е обложен со мек материјал за заштита на вашето домашно милениче...

DEN 382.24

Надградениот дизајн со капак за патент што дише го одржува вашето домашно милениче безбедно внатре и сп

DEN 0.33

Количина : 1 Парче Изработени Од Квалитетен Нерѓосувачки Челик Одонтомед2011 Инструменти Одонтомед2011 Про

DEN 127.84

【Премиум удобен и мек материјал】 Овие јаки на кучиња се изработени со траен најлон материјал и мекиот �

DEN 2.67

[Интелигентна индикација за лцддисплеј] : лцдекранот може јасно да ја види точната вредност на брзината

DEN 1.00

РЕЧИСИ НЕУНИШТЛИВИ ПИСКЛИВИ ИГРАЧКИ ЗА КУЧИЊА За АГРЕСИВНИ ЏВАКАЧИ Изработени од природна издржлива г

DEN 2.67

Совети за големина : ВЕ Молиме ИЗМЕРЕТЕ го вашето куче и погледнете ја нашата табела со големини за најд�

DEN 609.60

Квалитетен Материјалсвирче за обука За Миленичиња изработено од врвен материјал од нерѓосувачки челик

DEN 302.40

Мраз свила Предвремено затворање Мат За Миленичиња ЦВолинг За Кучиња МачкиДушеци За Мраз Свилено Куче �

DEN 303.84

Ова е уред за флотација на кучиња со високи перформанси за пловење, авантуристички спортови на вода и ак

DEN 552.00

Коските Од Најлон Со Вкус На Коска Се дизајнирани со класичен облик на коска од издржлив најлон и патент

DEN 132.64

● Без Влечење, Без Задави : не Затегнувајте Го Вратот, притисокот на влечење е рамномерно распореден на �

DEN 1599.84

Интелигентно хранење миленичиња, лесно хранење, внимателно хранење на секој оброк, редовно и квантитат�

DEN 1015.52

Димензии : 17 х 17 х 21 Рамка, 16 х 1.5 х 20 Платно Уметност Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потр�

DEN 3.00

Прилагодувањето на големината е многу едноставноОткако ќе се постави, оваа големина останува стабилна.

DEN 3.00

Издржлив Материјал Тактичката јака за кучиња изработена од висококвалитетен и издржлив најлонски мате

DEN 453.76

ПРЕСТАНУВА ДА ГО ВЛЕЧЕ ОЛОВОТО и ГИ ПРАВИ ПРОШЕТКИТЕ ПРИЈАТНИ : Нежниот Водач На Бифар го спречува вашет

DEN 3.33

100% Rawhide Freeнаправена од свинско кожа, дозволувајќи им на секој премија свинско месо, лесно да се вари за р�

DEN 1.67

Безбедно и стабилно магнетно полнење со еден допир, целосно полнење за 2 часа и работи околу 30 дена ПОГО �

DEN 2.00

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 2.00

КАПАЦИТЕТ НА ТОВАР 10кгкостуми за шетач За миленичиња за мали и средни кучиња / мачки, совршени за носење

DEN 2.33

☑ ?????? ?? ???? ???????????? ⫸ Оваа уникатна јака изработена од германски јазик има намена за брзодизајнирана ток�

DEN 1113.60

Мерења35,5" Х 50" Х 41" Дрвена Рамка и 38,5" Х 52 " Капак За Перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено о

DEN 3.33

Овој поводник е долг 6 стапки и широк 1 / 2" Издржливите компоненти и убавото печатење гарантираат дека бо�

DEN 0.67

Материјал : Кадифен материјал, пријателски за кожата, мек и удобен, долен оксфордски материјал, отпорен �

DEN 1110.40

1xpet џемпер ■ Симпатична и убава Материјал : Памукот го прави вашето домашно милениче да изгледа убаво, с�

DEN 513.60

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 435.20

●Двострано Седиште За Мачки За Миленичиња Може да се користи внатре и надвор за да има два стилски изгл�

DEN 809.60

Пакетот Вклучува : ќе добиете 4 мешани карирани јаки за мачки, нежна и симпатична карирана шема може да н�