.

.

Со попуст
Женски Обичен Блејзер Цветен Принт Отворен Преден Кардиган Работа Канцеларија Јакна Тенок Фит Копче Долг Ракав Бизнис Блејзери

Женски Обичен Блејзер Цветен Принт Отворен Преден Кардиган Работа Канцеларија Јакна Тенок Фит Копче Долг Ракав Бизнис Блејзери

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер Увезени и 7-16 Дена Испорака. БЕЛЕШКА ЗА ГОЛЕМИНА - - - ве Молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Можете да се повикате на НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ на сликата на производот за да ја пронајдете вашата најдобра форма. (Голем Попуст, Купи 2 добие 35% попуст, Купи 4 добие 1 слободен!!!). Дозвола Топла Продажба Денес Се Занимава, затворање Копче. Миење Раце Само. Материјал : Полиестер и Спандекс. Мека лесна ткаенина, многу растеглива и толку удобна, полна, супер мека и погодна за кожата за носење цел ден, може да ја носите за секојдневна употреба. Погоден за пролет лето и fall зима. Што открива елегантен шарм во ретро. Карактеристики : јака Со Ревер, долг ракав, затворање со отворено предно/копче, цврста боја/печатење, целосно обложено, обложено рамо, два функционални џебови со размавта, опуштено вклопување, секојдневно и основно, женски блејзери и јакни од костум, блејзери за професионална работа, секси блејзер за забава, женска деловна облека. Прилика : Оваа Блејзер Јакна е погодна за секојдневен живот, секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работа, состаноци за вечера, слободно време, состаноци, прослави, празници, шопинг, клуб, одмор, забава, коктел, дружења и други специјални настани. Лесно се совпаѓа : блејзер едноставен класичен дизајн може лесно да се спои со вашите панталони, здолништа, хеланки и да ви даде моден модерен изглед. Без разлика дали е поврзан со костум или фармерки, овој блејзер ќе ви даде модерен слоевит изглед на модата. Совршено носење со маици, кошули со копчиња, блуза, панталони од костум, шорцеви, лофери, чевли за ракавици, потпетици, чизми, сандали. Услуга : го слушаме вашиот глас и дотеруваме секој последен детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да Ве сервисираме. ДОДАЈ ВО Кошничка СЕГА!. H здраво, Драг Пријател,Добредојдовте на store lmsxct store продавница ✿ ✿ За Нас - Lmsxct Е меѓународен бренд Кој се Фокусира на женски блејзер, фустан, блузи, палто, јакна, дуксер, дуксер, кошула, костим за капење, бикини, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, pj сет, итн. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! Опис на производот : Одговара : Редовно Вклопување Пол : Жени,Дами,Девојки Соодветна Сезона : Цела Сезона Стил : Стилски/Слободно Време/Улица/Одмор Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блејзер Карактеристики : Долг Ракав,Еднобојна Боја,Рамо За Капка,Јака За Ревер,Женски Блејзер,Отворен Преден Кардиган,Секојдневен Стил Погодна пригода : Погодна За Состанување, Шопинг, Училиште, Забава, Клуб, Работа, Канцеларија Или Само Секојдневно Носење Совети За Перење : рачно и машинско перење / Не избелувајте / Линија Сува.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 60.64

95% Полиестер, 5% Спандекс Стандард За Испорака : 712 Дена; Забрзано : 35 Дена Во Рок Од 24 Часа Превозот...

DEN 1494.40

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

DEN 1321.60

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

DEN 1.33

Letulенски летни фустани со ракави Направени во САД и увезени Ви благодарам многу за вашиот избор, провере

DEN 367.84

Овие чевли за навивање на жени се ергономски и дизајнирани за конкуренција Целокупното тело е лесен, не

DEN 751.68

86% Полиестер+14 Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење ❀●Висока Еластична Ткаенина 86% Полие�

DEN 2.33

Памук Машинско Перење ?ЛЕСНО ЗА СТАВАЊЕ делот од женските чорапи е многу Еластичен и Издржлив,не премно

DEN 2.00

60% Памук, 40% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Овие РОЗОВИ џогери се совршен додаток на вашат�

DEN 2.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Големината е мала, ве молиме избере�

DEN 2.00

Велур Кожен ѓон Кожен горен, Кожен Велур Ѓон Половина единствен дизајн со покриени прсти Погоден за нос�

DEN 207.84

? Црн петок Сајбер понеделник? Ден на премиерот се занимава со поевтини? Направено во САД Драга дама, за н

DEN 3.33

100% вештачка кожа Широки чизми за дожд од теле за жени со големина 12 широки чизми за дожд за жени за жени с

DEN 476.80

75% полиестер, 25% памук Направени во САД и увезени Табела со големинаТабелата со големина е Ture.Sizing : Мал / С�

DEN 255.84

Должината на крилата е 1,2 инчи, вкупната должина е 2 инчи Месинг со бело позлатено, олово и никл бесплатно

DEN 2.67

? Материјал : Полиестер, опуштена и дише ткаенина Направени во САД и увезени ? 6% 90% продажба на дозвола за �

DEN 3.00

Материјал : Памук и Полиестер, 100% Полиестер, Супер ИЗДРЖЛИВОСТ Произведено ВО САД или Увезено, Машинско �

DEN 207.84

Тело : 100% Полиестер; Лагер : 75% Најлон, 25% Спандекс Еластично затворање ●Карактеристики на материјалот●л

DEN 479.84

Увезени Затворање на копчињата Удобно истегнување Еластична на половината Подготвување на половината

DEN 2.67

Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава,

DEN 668.80

Women'sенски врвови за туники за хеланки виолетова 【Мода и стилски фустани нагоре / натпревар / прилика】 О�

DEN 191.84

Полиестер И Органза Затворање на врвка Миење Раце Само + Обем на капа околу 2223", длабочина на капа околу 4,

DEN 699.20

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

DEN 3.00

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Почитувани Кралица ве молиме проверете ја нашата табела со

DEN 2.33

100% памук Quodoir footy foot, клуб, спиење, годишнини, брачни ноќи, меден месец, Денот на Вљубените или специјални �

DEN 3.33

Совршено над должината на коленото за спарување со потпетици, чизми високи колена, сандали, станови или

DEN 876.80

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

DEN 19.52

Памук изработен во 65% Полиестер и 35% памук ??Не само што се меки материјали, лесни и дишат или имаат одличн

DEN 212.64

Полиестер, Спандекс еластично затворање Ткаенината со текстура на кожата на сирена е во согласност со в

DEN 473.44

Материјал : Мешавина од памук 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење 【Прилики】 О�

DEN 252.32

Изработени од Лесна И Дише Ткаенина Фит И Одблесок Фустан Со Висока Линија На Половината Совршено Ја По�

DEN 0.33

Материјал : Памук и полиестер Висок квалитет и заслужувајте ги парите! Азиска големина, верувајте ми, сл�

DEN 31.84

Моите наредби поставени Повлечете го затворањето Моите нарачки поставени Повлечете го затворањето...

DEN 355.20

Зимска облека за жени, обична јакна, палта Направени во САД или увезени 【Трендовски облека + мода + нови �