.

.

Со попуст
2 Парчиња Медицинска Сестра Чистење Капи Жени Долга Коса, Боја Авокадо Овошје Прилагодливо Работно Капаче Со Копче и Лента За Потење

2 Парчиња Медицинска Сестра Чистење Капи Жени Долга Коса, Боја Авокадо Овошје Прилагодливо Работно Капаче Со Копче и Лента За Потење

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Затворање на врвка. Конска Торбичка И Дизајн На Копчиња-за долга коса, торбичката за опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве прави да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу страната на увото што можете да ги избегнете ремените маски за да ги повредите ушите или да добиете брчки на лицето. Премиум Материјал-хируршко капаче изработено од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобен за долго носење. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот комплет за капачиња за медицинска сестра содржи 2 буфантни капачиња, кои погодно се менуваат и мијат секојдневно. Дизајн На Памучна Лента за Пот - не само капи со копчиња со дизајн на копчиња, туку и вградена лента за потење преку челото што може брзо да го апсорбира целото потење за да го одржува челото чисто суво и свежо долго време работа, никогаш не влијае на работите, супер удобно особено во лето или долго време носење. Прилагодливи и Перат - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на обликот на главата и стилот на косата. Колку и да е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Лесно прилагодете се одзади без да ја стискате главата. Широко Се Користи-погоден е за здравствена заштита, домашна работа, работа во дворот, сликање, дограма, нега на лице, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното задно капаче за самоврзување дизајнирано за секојдневниот живот. Оваа шапка за медицинска сестра е идеален производ за сите. Затворање на врвка. Конска Торбичка И Дизајн На Копчиња-за долга коса, торбичката за опашка ви помага да ја прилагодите косата. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве прави да изгледате професионално и брзо. Со копчето околу страната на увото што можете да ги избегнете ремените маски за да ги повредите ушите или да добиете брчки на лицето. Премиум Материјал-хируршко капаче изработено од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобен за долго носење. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Нашиот комплет за капачиња за медицинска сестра содржи 2 буфантни капачиња, кои погодно се менуваат и мијат секојдневно. Дизајн На Памучна Лента за Пот - не само капи со копчиња со дизајн на копчиња, туку и вградена лента за потење преку челото што може брзо да го апсорбира целото потење за да го одржува челото чисто суво и свежо долго време работа, никогаш не влијае на работите, супер удобно особено во лето или долго време носење. Прилагодливи и Перат - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на обликот на главата и стилот на косата.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

DEN 0.67

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 275.04

Усвојување на силиконски гел материјал што е отпор и нема да предизвика деформација ниту со разбиени ка

DEN 3.33

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

DEN 192.00

Избегајте и уживајте во малку време само за вас со овие ултра навлажнувачки, миризливи монистра за капе�

DEN 1.67

Модерно капаче за туширање : Ова модерно, прекрасно капаче за туширање ќе го издржи тестот на времето До�

DEN 876.96

♕ Мултифункционален панел за тетовирање : комплетот за тетовирање има мултифункционален панел за тето�

DEN 1.33

Рачно изработено пенкало за тетовирање, дизајн на брава за заклучување, не е лесен за летање, погоден за

DEN 159.68

Изработен од текстуриран најлон, во посилно ткаење добро прилагодено за пилинг по целото тело Прави лук

DEN 2.33

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

DEN 889.44

МЕШАНО ПАКУВАЊЕСекоја кутија од 10 парчиња игли за тетоважа спакувани во блистер пакет.Иглите на кертри�

DEN 239.68

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

DEN 1.00

ПИН батерија БЕЗЖИЧЕН RCA ИНТЕРФЕЈС : Лесен и компактен, комбинирајќи ја моќноста и вашето пенкало за тет�

DEN 175.84

✨?●ОТСТРАНУВАЊЕ на ТЕТОВАЖИКремот ги отстранува пигментите во вашата кожа со тоа што ги разложува во п

DEN 1.33

[Премиум квалитет] Направено од 100% премиум сатен на слој и постава, дизајниран за двете странични абење,

DEN 3.00

ФРИЗЕРСКИ КАПАЦИ ЗА УШИ : Изработени од пп материјал, за носење УШНИ КАПАЧИЊА ЗА ФРИЗЕРСКИ САЛОН : вашите

DEN 112.48

Погодно за миење на лицето, туширање, спиење, правење домашни работи и многу други прилики Завиткајќи ја

DEN 2079.20

Кригата држи 10унца Изработена од Ленокс Слоновата коска од коска Нагласено со 24 карат злато; Се одликув�

DEN 137.44

Нов и квалитетен Се користи пред тетовирање или пирсинг Без Метанал, без токсин, безбеден за употреба...

DEN 2.33

●Длабоко Чистење И Пилинг Е избришана крпа За перење, дизајн во форма на ракавица, не е лесно да падне, т�

DEN 244.00

Заврши со висок сјај Целокупната големина е 3 инчи Слика отпечатена од обете страни Златна низа вклучен�

DEN 2.33

Четката за бања со силиконски тела за туширање, е совршена за да им дадете на вашата мека кожа и коса, ска

DEN 912.00

Големина : 11,81*8,66 инчи, оваа свилена ноќница е изработена од висококвалитетни материјали, рачно изработе

DEN 165.28

Sumptusue Lather : Уживајте во луксузен, траен латер што го триеше сунѓер за туш на вашиот омилен сапун или нанес

DEN 1.67

Алатка за четка за туширање може да биде да ги масирате вратот и грбот, да се ексфолира и мртвата кожа, да

DEN 159.84

Содржина : 3 парчиња сунѓер Големина : 14*9*3 см(5 Секој сунѓер е индивидуално спакуван за да изолира контами

DEN 2.33

Повлекување на затворање Дише, издржлив, машина за перење, една големина одговара на сите Може да се нос�

DEN 239.68

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

DEN 1055.84

Самоконтролирање на јачината на делот за масажа, така што триењето и притискањето се правилно, задебеле

DEN 3.00

Исклучување на четка за тело : Ефективно масирајте ја кожата и опуштете го мускулот на целото тело Рачка

DEN 0.67

Пенкалото за машина за тетовирање е изработено од алуминиумска легура со Прецизна Технологија на ЦПУ О�

DEN 0.67

Лесно се пени, со малку миење на телото и вода Користете го за сите оние што е невозможно да стигнат до об

DEN 255.84

ШТО ДОБИВАТЕ ќе добиете 12 ролни црни самолепливи ленти за покривање на капакот на тетоважата Секоја те�