.

.

Со попуст
Превзелано миленичиња производи со три-приказна хрчак и Гербил Кејџ зелена и бела SP2030GR

Превзелано миленичиња производи со три-приказна хрчак и Гербил Кејџ зелена и бела SP2030GR

DEN 877.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Три-приказна кафез на хрчак и Гербил Вклучува тркало за вежбање, 2 платформи, 2 скали и куќа. Лесно пристап до вашиот кафез од вратата на покривот. Брзо се чисти благодарение на отстранливата решетка и фиоката за повлекување. Долга 14 инчи, широк 11 инчи, висок 22 инчи. Вклучени компоненти : кафез, рампи, платформи, куќа, тркало, решетка, послужавник. Опис на опсегот на возраста : Сите фази на живот. Преобразност за миленичиња со миленичиња три-приказна хрчак и Гербил Кејџ SP2030 GR во зелена и бела боја е простран дом за вашиот хрчак или гербил. Вклучените скали, платформи и куќа обезбедуваат простор за играње и криење додека ги задоволуваат вашите миленици природни инстинкти да бидат над нивото на земјата. Вклучено е и тркало за вежбање за да се забавува вашиот хрчак или Гербил и да ги одржува неопходните нивоа на активност. Пријателските карактеристики на сопственикот вклучуваат врата со врвно отворање, овозможувајќи ви да пристапите до сите нивоа на овој кафез со три ката, плус отстранлива дно решетка и фиока за влечење за удобно чистење. Достапно во Грин, нашиот три-прикачен хрчак и Гербил Кејџ SP2030 GR мери 14 „Долги, 11“ широки, 22 “високи со растојание од 3/8 '.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

【Интересни играчки за возење】 Дали сè уште барате забавни играчки за вашето домашно милениче? Овој мот

DEN 737.60

Заштита : удобност и безбедност на торбата за носење миленичиња и ефикасно спречување на инвазијата на �

DEN 175.84

Симпатичниот мост е направен од природни дрвени стапчиња што се држат заедно со две флексибилни металн�

DEN 3.00

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 271.84

2 пакувања кревети за спиење сафари за мали животни, боите може да се разликуваат Удобно и пријатно крев�

DEN 2.00

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 3.33

Може да се користи за хрчаци да поделат различни функционални области, како што се спални соби, тоалети,

DEN 828.80

Безбедно за вашето домашно милениче : Нашите мали животински хамакови се издржливи и стабилни и безбедн

DEN 2.33

Тркало За хрчаци : можете да го ставите миленичето во тркалото за трчање, да го оставите да игра слободно

DEN 0.67

* Pefect за фидер : Овој садови за хранење со миленичиња усвојува вкрстено завртка фиксиран дизајн, може лес

DEN 2.33

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели...

DEN 0.33

Вклучени батерии, не е потребен приклучок Целосно заштитниот капак на леќата е отпорен на џвакање за да

DEN 1.00

Дизајнот на безбедносните ленти им овозможува на домашните миленици да го преместат ременот, да го нама

DEN 1.00

Поводник за Одење миленичиња : Дополнителен најлонски ремен со брава, прилагодлив на градите и стомакот

DEN 159.84

МЕКА и СИГУРНА : малиот ремен за миленичиња е изработен од издржлив тексас и мека кратка кадифена постав

DEN 1.00

Изработени од животински безбедни и издржливи материјали, еколошки, без мирис хрчак вода фонтана Исклу�

DEN 191.84

Големина на S : 6,3 ~ 8,7 инчи на вратот на вратот и градите од 9,8 ~ 12,2 инчи, должина од 5,1 инчи Материјал : Напра�

DEN 463.84

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 1.00

Слатка топка со bellвонче Направени од 100 проценти природни материјали За зајаци, заморчиња и други мали г

DEN 2.67

Хамстер Хаус кревет ПЕТ топла куќа кревет Хамстер кревет ПЕТ кревет куќа Гвинеја свињи кревет Еже, торб�

DEN 0.67

Мини хрчак кревет дизајниран за мали миленичиња да се одморат, да спијат, да играат Hamster топла куќа зимат

DEN 111.68

【Големина на производот】 : S : 12cm / 4 Изберете соодветна големина според обликот на телото на вашето дома�

DEN 463.84

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 2.00

Кутија за садови со песок за бања : Нашата надворешна бања со хрчак е изработена од материјал, може да се

DEN 2.67

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 0.33

Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " обезбедување доволно место за трчање и криење на мали животни Ма

DEN 287.84

? Пакетот вклучува : getе добиете 6 парчиња рачно изработени топка од тимотејска трева и 2 парчиња трева ду�

DEN 190.40

Оваа бања е за хрчак, глувче, чинчила и други мали животни Дизајн на креативно облик, изгледа супер и мод�

DEN 211.20

Дизајн на форма : Дизајнот на куќата на хрчак се заснова на принципот на триаголник, цврста тродимензион

DEN 710.40

【Дрво за вежбање на дрвени хрчаци】 : Дијаметар на тркалото на тапанот со хрчак : L Големина : 905inch, S голем�

DEN 296.00

Природен мост за мали миленичиња Го прави влегувањето и оставањето на кафезот удобно и безбедно Може да

DEN 463.84

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 1.67

Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " обезбедување доволно место за трчање и криење на мали животни Ма

DEN 223.84

Големина и раса бавната играчка за фидер е 8,86*8,86*1,18 инчи, која е погодна за зајаче, ферет, чинчила, заморч

DEN 2.00

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели...

DEN 195.36

Малото гнездо на миленичиња е лесен и лесен за носење или движење, многу практично Добар избор за подаро

DEN 2.67

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 3.00

Мал животински скривачки колиба : Ослободете ја здодевноста и стресот, од нив од производство и одржува�

DEN 463.84

Висококвалитетен материјал Оваа куќа за мали животни е изработена од мек фланелен материјал, пријатно�

DEN 2.33

●Топол И Пријатен Дизајн● : со нежно чувство на рака, отпорност на триење, ткаенината на креветот на хрч

DEN 2.33

Направено од пластика толку безбедно за вашето домашно милениче Плоча на тркала за летање со хрчак за д�

DEN 271.52

1 Однесете топол дом : Уморни од заморчињата за заморчиња, сено и измет секогаш беа заглавени во кафезот �

DEN 159.84

ЦЕЛОСНА КОНТРОЛАјаката јаже кое крепи утлегар е направена и за кучиња со широк врат како булдози и за те

DEN 403.04

Креветот за свињи од играта на играта е изработен од супер меки кадифен ткаенини и удобен еластичен сун�

DEN 447.84

Одлична големина : 8 Пријатната куќа одговара за хрчак, заморчиња, еж, џуџести зајаци, верверица, ферет и �