.

.

Со попуст
Арита Јаки CTOC јапонски пар чаша со керамички дијаметар од 7.6x13,5 CA122014

Арита Јаки CTOC јапонски пар чаша со керамички дијаметар од 7.6x13,5 CA122014

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина (CM) : Дијаметар7 Со сертификат за потекло од CTOC Јапонија/направен во Јапонија. Направено со јапонска традиционална техника. Направено во Јапонија. Секоја опрема на Арита има уникатна завршница, затоа ве молиме, ве молиме, бојата може да биде различна од сликата. Големина (CM) : Дијаметар7. Со сертификат за потекло од CTOC Јапонија/направен во Јапонија. Направено со јапонска традиционална техника. Направено во Јапонија. Секоја опрема на Арита има уникатна завршница, затоа ве молиме, ве молиме, бојата може да биде различна од сликата. Арита Вер е позната како висока температура на отпуштање и високо квалитетен материјал Бидејќи, Арита Ариите се убави финиш и нивната долготрајна техника на потврда и дизајн на печатење претставуваат јапонски врвни „грнчари“. се сменија дури и сега. Сега има толку многу различни стилови на Арита производи во врска со повторувачката традиција наследство, репродукција на старата техника со употреба работа како тим за воспоставување музеј на уметноста и прикажување на сите прекрасни ремек-дела. Тоа е 400-годишна историја на Арита Вер е во секоја грнчарија.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2591.84

Без пластичен мирис : За разлика од обичниот заштитник на пластична маса, новиот заштитник на табелата с

DEN 207.84

Материјал : само лепила цврста боја винил Избледени отпорни, високи сјајни, отпорни на вода, отстранливи

DEN 1.33

Материјал : алуминиумска фолија Доказ за масло, водоотпорен и отпорен на висока температура Апликација

DEN 0.67

Димензии : 2,75 "L x 1,5" W x 3 "H Материјали : 95% дрво 5% Ironелезо Боја : природно и жолто и зелено Текстуралниот прст

DEN 176.00

Изработен од керамика, каолин измешан со сподумен, не е лесен за лепење, отпорен на топлина и корозија От

DEN 3.00

Поддршка за зеленчук од емајл Користејќи високо квалитетни материјали за салата за емајлвер, исклучите

DEN 1.67

Не'рѓосувачки челик Ова шише со вода е изработено од не'рѓосувачки челик, трајно и силно...

DEN 2.00

Нова верзија : Новата верзија го ажурира методот Slideway и инсталацијата, инсталирајќи ја корпата на стран�

DEN 2.00

Материјал : порцелан Протокот на вода е мазен, плукачот е исправен и исправен, а протокот на вода е мазен

DEN 3.00

Совршено за секоја пригода 20 салфетки со трокреветни плочи во пакет за зазатегнување на целофан...

DEN 5933.28

Мултифункционален штанд за одвод, садови, овошје и одвод на одводот Опремено со фиока за собирање вода з

DEN 193.60

? Заштитник на електричен шпорет Тостер покритие пластичен тостер за леб за леб од леб 2 парчиња произво�

DEN 361.92

1 Металниот решетка доволно простор за да се држат дневни зачини или сосови лименки како сол, бибер, боси

DEN 2.67

Рачно изработен оригинален дизајн идеални подароци Направено од природно сапеле дрво Многу детални де�

DEN 195.68

Внатрешно јадро на капакот на чашата : 304 не'рѓосувачки челик Пластични делови : оценка на храна стр...

DEN 472.80

Стандардна, но трендовски кригла од не'рѓосувачки челик Стандардна, но трендовски кригла од не'рѓосувач

DEN 812.80

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

DEN 655.84

【Разновидни големи плочи за вечера】 Правоаголен облик на плочата овозможува лесно уредување и презен�

DEN 272.00

Чаша за квалитет на премиум Уживајте во релаксирачко утро со вашата нова омилена кригла со керамичко к�

DEN 696.00

Премиум квалитет современ дизајн и идеален за употреба со традиционални чајници и лабави лисја од чај С

DEN 335.84

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

DEN 176.48

Големина : 10x7cm Материјалите за премија од легура и фино изработка ги прават овие прстени од салфетка изд

DEN 3.33

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

DEN 2.00

Совршен додаток на кујната Овој азиски сет за чај е идеален за вашата кујна висококвалитетен порцелан�

DEN 2.67

Ова е економска торба за платно од памук, дизајнирана со дијаманти во специјална форма Тоа е и 5 D дијаман

DEN 1.33

Организатор за првични ручек : Оваа торба за ручек може да одржи кутија за ручек, закуски, торта, храна за

DEN 648.00

Стилски дизајн : Ние комбинираме класични и модерни дизајни за да ви донесеме декоративна и функционалн

DEN 351.20

Рачно плетена лента за ратан : Направено од 100% ратан, што е природен, нетоксичен и безбеден материјал, ов�

DEN 495.84

Изолирани вакуум : шишињата со вода од не'рѓосувачки челик се со двојни wallидови и вакуумски изолирани, н�

DEN 512.00

Рачката против скаладата испакнува, што го олеснува ракувањето Налепниците со висока температура имаа�

DEN 2.67

Полиестер Екопријателски : Намалете ја употребата на непотребна пластика со еднократна употреба и чува

DEN 159.84

【Мулти цел】 Организатор на двојни лизгачки фиоки под организатори на мијалник и складирање со лизгачк

DEN 1.00

Не'рѓосувачки челик : Оваа решетка за садови е изработено од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик Не'�

DEN 3.00

Дизајнот во форма на животни го прави украсувањето да изгледа повеќе животно и прекрасно Покажете го со

DEN 1.00

не'рѓосувачки челик Решетка за сечење табла : дизајниран во мала големина за заштеда на просторијата, од

DEN 859.20

Високото боросиликатно стакло е отпорно на топлина, може да издржи моментална разлика во температурата

DEN 1268.80

Идеално е за сите видови бањи, без разлика дали се во ресторани, болници, хотели, забавни сали, спортски к

DEN 2.33

`+ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТкомерцијална машина за памучни бонбони, со 1000w максимална моќност за греење, 35

DEN 484.80

Производот е мултифункционален држач за садови и стапчиња за стапчиња, кој лесно може да ги исцеди водн�

DEN 2684.16

Стабилен и организиран Овој сет на контејнери е дизајниран да ве организира и да го зголеми вашиот прос�

DEN 288.00

Погодно е за ручеци на отворено, излети, кампување, кутии за студенти за ручек, итн, Но исто така погодни �

DEN 2368.00

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г